Šta je novo?

Samsung Galaxy S6

Ne znam zašto bi rizikovao ako su već u servisu rekli da je matična. Pogotovo što možeš dodati još malo i uzeti ispravan telefon.

Poslato sa Xperia Z2 pomoću Tapatalk-a
 
Ja sam imao loše iskustvo sa serviserima u NS-u kad sam brikovao G2. Naime telefon je bio nov, ja ga rutovao i posle apdejta se zakucao na početni ekran. Niko od boljih servisera u NS nije moga da ga reši i svi su rekli da je crkla ploca. Ovde na forumu sam pisao u temi za G2 gde mi je Bender007 pomogao. On je dečko programer i on line mi je sredio tel za 15 min.
E sad sta se desilo sa S6 tj sto ga lik prodaje to je već pitanje. Mada može da se nadje tel za te pare u ok stanju sa par ogrebotinica. Samo redovno prati oglase
 
Da li se isplati uzeti ovakav polovan, videh s6 na oglasu 290e ali je zapao u bootloop, u opisu pise da u servisu kazu da je do maticne, ali ja mislim da bi tu mogao da reinstalira sistem, jer znam da ako covek cacka tu sa sistemom i rootom da moze da dodje do bootloop-a, sad ne znam da li vredi rizikovati? Inace cujem da nije sjajna baterija na s6(edge) i sot, ali da li moze da izgura dan bez ovih gluposti da su stalno ukljucene sync, bt, wifi 3g, 0-20% osvetljenost itd. naravno po potrebi da se ukljuce.
Ne vredi.
Vredi rizikovati ako će ga prodati za 200 evra (i ako si voljan rizikovati).
Jer ako je stvarno matična a ne softbrick tada ima da te košta.
 
A baterija kako to funkcioniše, tj koliko može da izdrži, tipa da mi je minimalna osvetljenost bez sinhronizacije wifi/3g kad zatreba a ostalo pogašeno?
 
Meni izvuce dan bez problema. Kuci wifi, na poslu wifi, dok sam napolje 3g. Lokacija mi ukljucena, a oscetljenje na maksimum. Par poziva dnevno, malo face, viber, poruke.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Pitanje glasi,da li može da se rutuje S6 a da se ne okine Knox.............nisam imao vremena dublje da se pozabavim temom a na brzinu sam video da se spominje neki ping pong rut................?!??!?
 
Nastavljaju Apple fazone znači..............pretpostavljam da ne može ni da se flešira prethodna verzija pre COI9 ?!?
 
Da li se i vama desava da telefon pocinje ponovo da secka pri skrolovanju, cak i nakon apdejta na Marshmallow? Konacno su to bili sredili sa 6.0.1 ali primecujem da posle mesec dana opet povremeno pocinje da se desava, najvise pri skrolovanju kroz Play Store i jos par aplikacija.
 
Ne, sve je ok i posle 825 sati up time, nije ovo 5x da moraš da ga gasiš/pališ svaki čas :d
 

Prilozi

  • Screenshot_20160510-090028.jpg
    Screenshot_20160510-090028.jpg
    203.1 KB · Pregleda: 128
Daj famozno keširanje @ivan i. :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nisam još bio do bankomata po keš, do sada imam sat vremena razgovora, 20 tak slika okinutih, 45 min muzike i gps sa Runtastic dok sam bio na Adi, malo surfa, ali biće keširanja - danas plata :p
 
Imam neki kabl za povezivanje na tv, radio mi sa s5 i sa note4.... Da li je kod s6 nesto drugacije ilo treba nesto naknadno podesiti?

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Nisam još bio do bankomata po keš, do sada imam sat vremena razgovora, 20 tak slika okinutih, 45 min muzike i gps sa Runtastic dok sam bio na Adi, malo surfa, ali biće keširanja - danas plata :p
Kad častiš, red bi bio?!? :))

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nisam još bio do bankomata po keš, do sada imam sat vremena razgovora, 20 tak slika okinutih, 45 min muzike i gps sa Runtastic dok sam bio na Adi, malo surfa, ali biće keširanja - danas plata :p
Osecam da si za tih 34 dana, dnevno ulazio par puta(minimum kao Batak) u running services i pratio kako kesira. Priznaj! :D
 
Kad častiš, red bi bio?!? :))

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Krećem kući sa treninga. Muti mi se nešto vreme, nije za Adu. Ako si tu negde navrati do Vera kod mene, popodne radi ona sa savršenom zadnjicom. Ima i nova jedna, telo ko boginja.
 
Krećem kući sa treninga. Muti mi se nešto vreme, nije za Adu. Ako si tu negde navrati do Vera kod mene, popodne radi ona sa savršenom zadnjicom. Ima i nova jedna, telo ko boginja.
E da si ranije javio...
Da da, dole odmah. :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Meni danas baterija poludela, nista nisam dirao, ali mi inace Sot jedva izgura 3h,a gledajte sad koliko je... Neverovatno, a sve uobicajno koristim i sistem android mi inace bude najveci potrosac, mada mi je danas od 8h na wifi, a inace bude uglavnom 2g/3g/wifi,a posto mi je los signal wifi-a ukljucim na tabletu hot spot i na njega nakacen i prosto sam zaprepascen kako drzi, moram ovo podeliti[emoji2]
9cac644fe3acadd0b48b3aac1be1ea54.jpg
04e878a0561e4d4f0bb9f39775f22603.jpg
5fb14ab888a9aa8bdd73721ac193f16e.jpg


Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Danas mi na 3G dok sam bio u gradu izbacilo obavestenje da imam onaj security police update, međutim namesteno mi je da se update skida preko wi fi i kliknem na cancel. Kako da nadjem to sada da instaliram?
 
Poslednja izmena:
Lock screen and security => other security settings => security policy updates => manual update
 
Vrh Dno