Šta je novo?

Samsung Galaxy S6

Hahahahaha, nema frke, samo dok baterija imalo bolje traje i nema lagova
 
Pozdrav i tebi. Očekujemo zanimljive slike sa treninga :D
 
Da, neverovatno. Ali drži 8 app tačno u ramu :D
 
Znači opet update i namerno napraviše još veće smeće?
Dal je realno da to prolazi godinama i ljudi ni ne primećuju?
Ovaj S6 od snajke radi gore nego moj S5 koji sam koliko toliko sredio rootovanjem, mogu da mislim kako bi radio posle update a. Moram joj reći da ne dira ništa.
Mogu da mislim kakav će biti MM za S5.
 
Samsung sa S8 modelom bez 8gb ram-a nije nista uradio :-D
Kakav fail od firme :-D
 
Teško da su oni fail.
Znaju oni jako dobro šta rade. Misliš da će average Joe ili instagram guzica primetiti da nešto nije kako treba posle update a? Ako uopšte znaju i smeju da updateuju telefon. Možda ima neki virus. :d Mislim da i ako neki primete biće ono u fazonu ma star je telefon, mora se uzeti novi. Kapitalizam u svom sjaju, pišaju po svojim kupcima i oni ih nagrađuju sa još više love.
 
Prevaranti tako i funkcionisu. Puni para,i diktiraju tempo reklamama. Korisnici ko ovce,i copor je formiran.
 
Jedino Samsung uz custom rom nema druge...
 
Evo baš sam sad pobedio Šljamsung S5 i LeTv x600 3G multitasking.
S5 do 4 app drži aktivne u pozadini, dok x600 svih 20tak koje sam upalio. Jeste razlika u ramu 1GB ali opet. Plus je moj Šljamsung S5 rootovan i 90% očišćen od bloatware.
Ne znam koliko S6 app drži aktivnih u pozadini, kontam da nije puno više od 4. LeTv x600 - 140 jura, S5 plaćen 435 jura, a S6 zamisli ko je platio 500,600 jura. Još ću malo da ekspertnišem sa S5 romovima i dok ne nađem nešto do 5,2 incha i Šljamsung me neće skoro videti kao i Apple.
 
Za sve koji serendaju kako radi S6 na MM a nemaju telefon, snimo sam video.
Samsung Galaxy S6 (SM-G920F) Android 6.0.1
https://youtu.be/A5CQmILTX00
 
Meni na MM radi bolje...samo da nađem pouzdan način da ga rutujem i fino...mislim 42 app u pozadini, što je mnogo mnogo je
 
@batak 8 do 10 kesiranih u zavisnosti od veličine app
 
Izgleda da je kesiranje postao kljucni parametar pri odabiru telefona, kao da je bitno da li kesira 10 ili 20. Do pre 2,3 god svi brisali u task menager aplikacije na 10 minuta :D
 
Pa 10 ili 20 i nije toliko bitno, 4 ili 10 jeste
 
@Vojkan, nisam se setio, snimio sam klip na brzinu, smoriše više ljudi sa pljuvačinom koji nemaju telefon (da li su oni toliko nezadovoljni svojim telefonom da ništa drugo ne valja, možda su nezadovoljni sobom), bolje znaju od nas koji imamo fon.
Uopšte ovo se dešava u gomili tema, ljudi koji su videli telefon u izlogu sve znaju, oni koji ga poseduju nemaju šanse ništa da napišu.
@fkloznica, nije gašen dva-tri dana, od kako je ubačen 6.0.1.
S6 sa 6.0.1 radi odlično, sve je još brže i bolje. Update koji nije ništa pokvario, sve je bolje, brže, instant, upeglanije, milina koristiti uređaj.
 
Postavio sam klip vs G4 pre neki dan, jeste MT unapredjen na 6.x (jer tesko da moze gore od starih samsung softvera) ali je i dalje iza LG G4 https://www.youtube.com/watch?v=WuF9gEN_YFM

A i ovo su zanimljiva poredjenja, S6(5.1.1) vs S6 (6.0.1) vs Z5c (5.1.1)

[YOUTUBE]NkGh42IKwZ8[/YOUTUBE]

Ili ovo, S6 i Z5c sa 5.1.1 vs S5 5.0

[YOUTUBE]4OOzbQRnDGM[/YOUTUBE]

Nisam jos koristio S6 sa MM, telefon ima ortakova devojka ali sa 5.1.1 (tj probao sam fon samo sa LP-om), ono je bilo smesno sto se MT-a tice.
 
Poslednja izmena:
Izgleda da je kesiranje postao kljucni parametar pri odabiru telefona, kao da je bitno da li kesira 10 ili 20. Do pre 2,3 god svi brisali u task menager aplikacije na 10 minuta :D
Realno pobednicki post na forumu!...zao mi sto nema like opcija!
Iskreno mi je to najnebitnija opcija; uvek bi pre izabrao 30% vecu bateriju pa makar morao i iznova da pokrecem app svaki put. Da ne pominjem da za ovo sto ja koristim na telefonu i note 4 super radi mt.
 
Meni je bitno. Ocu odmah da mi ucita app, volim softverski da ga "silujem". :D

Bilo bi bez veze da pricate samo o hardveru.
 
Poslednja izmena:
Upravo tako. Koji ce mi djavo kad ne kesira nista. I ovaj Z2 je poceo da me nervira, mogu da zamislim samo koliko bih ludeo sa Samsungom.
 
Izgleda da je kesiranje postao kljucni parametar pri odabiru telefona, kao da je bitno da li kesira 10 ili 20. Do pre 2,3 god svi brisali u task menager aplikacije na 10 minuta :D
Pa da majstore,kupujes telefon od 400e i nije ti bitno kesiranje aplikacija.
Vrati se ti blago meni na neki srednji segment sa nekom brutalom baterijom i uzivaj u zivotu.
Nije za tebe onda S6.
Sta ce ti zmaj od telefona ako ga koristis za surf i slanje poruka? Zavij ga onda lepo u masnicu i baci ga negde za osmi mart,i ulepsaj nekoj devojci taj dan ;-)
 
Poslednja izmena:
Vrh Dno