Šta je novo?

Samsung Galaxy S5

Ja imam 5.0 SEE verziju za g900f i mogu vam reći da sam se pokajao što sam uradio update... Baterija curi mnogo, ne čuje se moja prva reč pri prijemu poziva i pozivanju, osiromašen ram itd... Da li se očekuje novi update i da li je to uopšte do lollipopa?
 
Poslednja izmena:
Nego ja sam se odusevio sa telefonom jutros... :D

Sinoc sam pred spavanje upalio wifi da nesto na netu vidim a da ne palim komp i nastavio cackati telefon 1h , dakle praznio se, nije bio ni blizu 100% oko 90% je verovatno bio... jutros vidim da sam zaboravio ugasiti wifi i 74% puna baterija... :D
S2 bi pibikao vec posle 2-3h upaljenog wifi-ja. ;)
Mnogo je to. Meni stalno uključen i wifi i data (+ gps), noću izgubi 2-3 procenta max. Lollipop iz mts-a.
 
Poslednja izmena:
I mene nervira sto ovaj nema mute al dobro prezivecu.
Kao sto rekoh S2 bi me probudio u gluvo doba noci da je ostao wifi, a sta je i zasto popilo oko 15-16% ne znam.
Ona obrnuta kapljica koja je imanovana sa Lokacija je u stvari GPS? Promenili znak?
 
Kome radi LTE na 063 na S5?
 
Ne radi lte na s5 pisao sam o tome u temi za N3,treba apdejt da se dobije od telenora ,da bi ga softverski otkljucali,kada ce biti ne znaju
Nije jedini kome je lte opcija zakljucana,ja imam karticu ali vam kazem sta su mi u telenoru rekli
Kada ce izbaciti taj apdejt ne znaju
 
Ne radi lte na s5 pisao sam o tome u temi za N3,treba apdejt da se dobije od telenora ,da bi ga softverski otkljucali,kada ce biti ne znaju
Nije jedini kome je lte opcija zakljucana,ja imam karticu ali vam kazem sta su mi u telenoru rekli
Kada ce izbaciti taj apdejt ne znaju
A ja uopste ne koristim Telenor-ovu varijantu sistema, koristim neku za UK tržište, ima li to veze? A kartica mi je Telenor...
 
Колико старе? Ја сам заменио пре месец дана (требала ми је микро а нисам хтео да сечем стару). Да ли је то довољно ново или мора баш баш нова (са акцентованим LTE)?
 
Mislim da moras po novu,ja sam dobio neku varijantu 3 u1 ,to pre nije bilo
Poslao sam im mail sa potanjkma vezanim za lte i st,tj kada ce izbaciti apdejt i iskritikovao ih.Videcemo sta ce odgovoriti,obzirom da oni softverski trebaju otkljucati telefon za lte a ne google
 
Poslednja izmena:
Settings/more networks/mobile networks/network mode treba da bude lte/wcdma/gsm (ja koristim ambasadii rom i u njemu je otkljucan lte - takodje mts)
 
Settings/more networks/mobile networks/network mode treba da bude lte/wcdma/gsm (ja koristim ambasadii rom i u njemu je otkljucan lte - takodje mts)
Ja koristim telenor i oficijelni rom BOC7 i stoji mi LTE/WCDMA/GSM...uskoro treba da pređem na mts jer je Telenor preskup...do kraja ovog meseca mi vazi ugovor...
 
Thanks.
Nije otključano. Sto bi to bilo zaključano?!
Gde vidite to BOC7 tj. verziju roma? Pretpostavljam da u About ali ne vidim nista slično.
d6cb99880be423243ca54600fb3dffe8.jpg
 
Poslednja izmena:
I ide svako slovo po abecednom redu tako da je boc7 noviji od bnl9 npr :)
 
Mute opcija? Misliš ono kad te neko zove da ne odbijes poziv nego da ugasis zvono? Imam je.
Btw. Jes uvek imati najnovije ali sve mi radi dobro. Čujem neki se žale na lollipop. Meni baterija drži, brz je, ne stuca, nisam primetio neke bagove... Nemam osećaj da mi je potreban neki updejt. Čak ne mislim ni da cu ga rutovati.
 
Poslednja izmena:
Da, to fali. To je lollipop "feature". Navikao sam na interruption sistem ali ovo mute ne bi bilo loše imati :)
 
Ubacio je Samsung u novijoj verziji to...glupost najobicnija je bila to izostaviti. Kao što rekoh, stići će ti update uskoro, bar bi trebalo, i onda ćeš imati i LTE (ako ga sada nema) i mute...
 
Ubacio je Samsung u novijoj verziji to...glupost najobicnija je bila to izostaviti. Kao što rekoh, stići će ti update uskoro, bar bi trebalo, i onda ćeš imati i LTE (ako ga sada nema) i mute...
Ja na lolipopu imam mute ali alarm opet ne zvoni. Tako da nije samsung nista vratio vec samo pre imenobao u Mute
 
Nazad
Vrh Dno