Šta je novo?

Samsung Galaxy S5

Tako i treba :d
 
Realno bez titanium backupa ne bih mogao da zamislim android tel,rut se tu podrazumeva!!
 
Pa kako koristiš titanium na neroot-ovanom telefonu? Za njega mora root...a Lucky patcher rešava problem pro verzije :D
Kupio sam je kad sam koristio s3 i s4 tamo sam bio flesher junke :) sada na note 3 jos nisam rotovao posto vidim slabo ima kastim romova nije kako kod s4 a za omega i echoe rom mi se ne isplati da aktiviram jos knox tako da cu da pocekam jos neko vreme a sada svakako cekam i note 4 da izadje pa i da njega kupim i onda cu da note 3 penziju da pratim :)
 
Kupio sam je kad sam koristio s3 i s4 tamo sam bio flesher junke :) sada na note 3 jos nisam rotovao posto vidim slabo ima kastim romova nije kako kod s4 a za omega i echoe rom mi se ne isplati da aktiviram jos knox tako da cu da pocekam jos neko vreme a sada svakako cekam i note 4 da izadje pa i da njega kupim i onda cu da note 3 penziju da pratim :)
Auuu...al ti imaš kolekciju :) onda pozdravljam potez :)
 
Auuu...al ti imaš kolekciju :) onda pozdravljam potez :)
Da da kolekciju samo na note seriju mi je kolekcija s3 i s4 sam prodao vec sada samo mi je note 1 note 2 note 3 i sada note 4 a i onako nisam zadovoljan od galaxy od sada samo note cu da kupujem nema ni jednu utnati model a i baterija mi najvise odgovara radi kao na akomulatorom :)
 
Jel moze nekako da se povrati garancija ? ja sam rutovao i stavio custom rom i knox mi je na 0x1..pa sam mislio da ga prodam i da ga vratim na 0x0? da li je to ikako moguce,tacnije na fabricko stanje? :)
 
Nije moguce.
 
Jel uz S5 u pakovanju dolazi usb kabel za punjenje 3.0 ili 2.0?
 
Kojim to jezikom pricas? :) ja bi hteo da ga rutujem i obrisem silne nepotrebne aplikacije. Moze li to da se odradi a da ostane garancija? Ako moze dajte neko detaljno uputstvo za nubije. :)
Makedonski ,nemoze da se rutuje ako imas ponovi fw od juni mjesec to znaci da ce ni towelroot aplikacija ne radi jedino da vidis na xda mozda ima neki nacin da se rutuje bez da otkucas knox mozda ima neki nacin da flesujes neki postari stock kernel pa da uklucis toowlroot i tako da rutujes
 
Nisam mislio na makedonski ko jezik vec zbog termina koje si upotrebio :) komplikovano je to za mene da bi nasao. Jednom sam vec brokovao experiu :p
 
Jel moze nekako da se povrati garancija ? ja sam rutovao i stavio custom rom i knox mi je na 0x1..pa sam mislio da ga prodam i da ga vratim na 0x0? da li je to ikako moguce,tacnije na fabricko stanje? :)
Samo na fabricko stanje mozes da vratis na stock rom i tako da prodas a da vratis knox na 0x0 to nema sanse
 
Pitaj Saleta, koliko mi se cini on je flesovao i rutovao milion puta, a knox 0x0
 
Rutuje se sa towelroot bez problema ako hocete samo root...Inace ,ne postoji za sada opcija da se flesuje custom recovery bez narusavanja Knox-a.
 
Pitaj Saleta, koliko mi se cini on je flesovao i rutovao milion puta, a knox 0x0
Tačno!
Rutuje se sa towelroot bez problema ako hocete samo root...Inace ,ne postoji za sada opcija da se flesuje custom recovery bez narusavanja Knox-a.
Saletov NeatROM za Galaxy S5 može da se ubaci a da se ne naruši 0x0...ima na XDA temi za S5 NeatROM tutorijal za to...nisam probao ali Sale kaže da radi :)
 
Sale je rekao da radi, i drugi koji su probali sa foruma rekli su da radi.
 
Tačno!

Saletov NeatROM za Galaxy S5 može da se ubaci a da se ne naruši 0x0...ima na XDA temi za S5 NeatROM tutorijal za to...nisam probao ali Sale kaže da radi :)

Ma vozio sam vec Saletov rom, znam,provereno radi ;) Upoznat sam sa celom procedurom ;)
 
Nazad
Vrh Dno