Šta je novo?

Samsung Galaxy S4 I9505

Glupava orange boja u def. messaging aplikaciji.
Ostalo je oK. baterija primetno duze drzi.
 
Pa promeni boju pozadine, koliko toliko moze narandzasta da se neutralise
 
Uradio sam faktori reset bolje malo drzi bateriju ali i dalje nema onu brzinu punjenja kao sto je imao. weather widget nije promenjen, mislio sam da cu dobiti transparetni widget ali nista od toga.
 
da li je probao nekod a stavi weather widged od s5 ili s6 da li mu je uspelo i da li treba root
 
Ja sam uspeo da stavim sa note 3 na s4,imas na xda tutorial, treba ti root.. Isto tako imaš i sa s5,ali on iz nekog razloga nije hteo da radi...
 
Nisam imao ovaj galaxy, ali dvije koleginice koje ga imaju (kupile zajedno) imaju opasan problem sa baterijom. Do sada im je telefon "naduvao" po dvije baterije. A kod jedne se od skoro telefon i ne može uključiti bez pomoći punjača.
Da li ovi telefoni imaju neku serijsku grešku matične ploče, jer ne vidim šta bi drugo moglo ovako urnisati baterije?
 
Ja probao omegu pa se vratio na kitkat, bilo problema sa youtubeom i notification barom sitnice koje nerviraju, sve ostalo radilo normalno
 
Imam problem otkad sam presao na 5.0.1, naime u statusu baterije pise da je wifi konstantno upaljen a nije, sve je poiskljucivano u naprednim opcijama, zasto je to tako?
 
Kad se pojavi zvanican lolipop za S4 koji se instalira preko update-a,da li se brisu kontakti i slicno? Sta moram da uradim pre instalacije?
 
Ne briše se. Slobodno updejtuj.
 
Jel postoji neka fora da mi se slika na Home screen-u vidi cela, ne samo jedan deo, tj. kad skrolujem stranice da se pomera i slika?
4.3 je upitanju ako je bitno.
 
ljudi jel probao neko telenorov ili bilo koji drgui 4g msm na one koje se nalaze na mestu gde ima 4g u Srbiji..ali prvenstveno me interesuje za telenor jer ja koristim telenor karticu
 
Jutros proverm update i izbaci da ima 1 giga ,jel to krenuo lolipop na S4,inace telefon je iz Telenora uzet cim je izasao?.Dajte neki info jel to to pa da skidam....
 
Jel bi trebao da instaliram lolipop.. tacnije zanima me da li su popravili neke probleme kazu ljudi sa wifi.Zanimaju me vasa iskustva.
 
Ja sam presao na lolipop, jedini problem sto je u battery stats wifi uvek ukljucen, stoji ona konstantno plava linija iako je wifi off. E sad mislim da je to neki vizuelni bag, jer koliko mogu da primetim ne utice puno na bateriju. OTA update mts
 
Jel si isao na wifi settings advanced i prebacio keep wifi on during sleep sa always na nesto drugo?
 
Pa to i treba da je always. Moguće da je ostalo uključeno skeniranje kad je wifi off. Čak i ako je isključeno probaj da ga ga uključiš, sačekaj malo pa isključi, možda je zabagovalo podešavanje.
 
Pa to i treba da je always. Moguće da je ostalo uključeno skeniranje kad je wifi off. Čak i ako je isključeno probaj da ga ga uključiš, sačekaj malo pa isključi, možda je zabagovalo podešavanje.
Ja sam samo rekao kako moze da dobije da nema wifi crtu kad se isti stvarno i ne koristi..bar je na soniju tako :)
 
Nazad
Vrh Dno