Šta je novo?

Samsung Galaxy S4 I9505

A bre, ekran je menjan, toliko sam siguran :) Za staklo nisam, ali ekran jesam :)

Nesto slicno sam video i ranije, cini mi se barem, ali trenutno izgleda vece.
 
Kada je ugasen ekran, kada gledas iz nekog ugla tel tipa 30-45stepeni, da li je ekran siv ili crn?
 
Rekao bih crn, ali trenutno je sve oko mene belo, jedva mogu da vidim "ekran" od odsjaja :)

A ovo sto mi se cini da je voda ili sta je dosta svetlije nego ostatak bezela.
 
Zvao sam bgelektronik. Zamena tastera je 3200 din. Nije toliko strasno,ocekivao sam da mi kazu 8900 :)
 
Crn mi izgleda, ali kazem ti toliko je svetla okolo da maltene samo odsjaje mogu da vidim (beo je model, mozda bi se na drugoj boji drugacije videlo).

Proverio sam inace u servisu, gel je izmedju stakla i onog bezela oko ekrana. Posto tako radi, necu da se smaram :)
 
Da li postoji neka fora da se automatski aktivira DUN/PAN za uredjaj koji je uparen preko bluetooth-a? Ili mora rucno da se pali BT tethering?
 
Ljudi,

Imao sa custom ROM, zatim sam flesovao 4.2.2 "MTS-ov" ROM (XXUBMF8) ali mi sad ne daje OTA update.

Da li treba menjati CSC ili sta vec da bih mogao OTA?

Pozdrav,
 
Kada ce da izadje kit kat za s4?

To se i ja pitam...verovatno ne pre aprila-maja...

Inače, zna li neko neku informaciju o update-u na KitKat za S4 Active (koga inače ja posedujem i nema čak ni Android 4.3 update, SRAMOTA kako za CyanogenMod tako i za Samsung !!! ). Ako neko zna nek mi javi na PP, ako ovde ne sme da kaže. Hvala unapred !!!
 
A zbog cega je sramota za cm? Ajde bas me zanima. Ako kukas, kukaj na samsung, cm nije u obavezi da izbaci rom za bilo koji telefon.
 
Koja je razlika izmedju i9500 i i9505, vidim u specifikaciji da nije isti ni procesor ni graficka, moze li neko da opise razliku?
 
Exynos Octa core ( 2x Quad core ) vs Snapdragon Quad core. Bolji je ovaj drugi odnosno i9505.
 
Uzmi 505 i ne beri brigu :) a ako nemas mogucnost izbora i 500 je ok ;)
 
Koji modem je najbolji za Jamalov 4.4.2 sa starim bootloaderom?
 
Dosadio mi je S4......šta predlažete,na šta da predjem ?!?
 
Na iPhone 5s.
 
HO, ja cu vjerovatno "tamo". u Meni je dosadio samsung
 
Apple 5-ce sam imao već dva puta 5S ne donosi ništa novo osim (po meni) glupog čitača otiska,Nexus 5 me privlači ali nisam siguran da može da zameni S4........moram još G2 da vidim uživo..............hvala na predlozima :)
 
Za 5s se slazem, imao sam i ja ip5. Sem boje space gray nista mi se vise ne svidja na ip5s :D I mene je smorio s4 vec 100 puta, ali nemas sta da uzmes da napravis neki veliki skok. G2 ili n5 jedino.
Inace i mene je smorio samsung jer sam najduze i nosio njih i sve iz galaxy serije sam imao neke po 2 puta, dosadilo vec i tw i sve. Kada je izasao One mislio sam da je to sledeci, ali je ipak samsung opet dosao, kako ce biti ubuduce videcemo :)

@nesa07 navodno na i9505 duze traje bas zbog procesora.
 
Ja imam S4 i ip5s,mogu reci da Iphone vodi konstantno u softveru i kvalitetu,ali S4 u hardveru,sacekacu S5 ako to nije to onda "Zbogom Samsungu" :D
 
A zbog cega je sramota za cm? Ajde bas me zanima. Ako kukas, kukaj na samsung, cm nije u obavezi da izbaci rom za bilo koji telefon.

Pa možda nije u obavezi, ali puno ljudi koji su vlasnici ovog telefona to od CM zajednice očekuje. Nadam se da će se uskoro pojaviti CM mod za moj telefon. Ako nema ima neku informaciju, kao što rekoh, molim da ovde kaže ili mi pošalje PP. Hvala.
 
Nikad ne može ni da se zahteva, ni da se očekuje. Uzmi daj nekom dev-u kupi S4 Active, dobićeš AOSP. Možeš i meni, napravicemo CM, Omni, Slim, AOKP, ma šta hoćeš.
 
Jos ja vidim na XDA pise se o tome kako je neki poznati dev prodao G2 pa sad presao na Nexusa4 iz njima nepoznatih razloga. Nema vise romova za G2, sad samo za N4 stanca :D
Postoje i neke glasine da ce preci na iP6 i da ce na njemu da krene sa romovima :d

Da l' ste normalni bre? :D
Da predje sa S4 na G2 ili Nexus 5?!

Sto da ne? Usled viska vremena, para i zivaca sto da ne :)
I ja sam ih menjao svaki dan ko carape bilo sa losijeg na bolji ili obrnuto. Zasto ne bi probao ako moze, pogotovo nexus i g2, ne prica se o doplati 50, 100e + :)
 
Poslednja izmena:
Pa možda nije u obavezi, ali puno ljudi koji su vlasnici ovog telefona to od CM zajednice očekuje. Nadam se da će se uskoro pojaviti CM mod za moj telefon. Ako nema ima neku informaciju, kao što rekoh, molim da ovde kaže ili mi pošalje PP. Hvala.

Pa sledeci put kad budes birao fon, pogledaj prvo da li je pokriven CM zajednicom, ako si fan cijan moda.:)




Umetnos' je preci na nesto slabije pa iz njega izvuci maksimum, ovi flegsipovi vise nisu izazov.:)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno