Šta je novo?

Samsung Galaxy S4 I9505

Nikada nije ni trebalo 5 sekundi. Problematican je bio samo prvi ulazak posle restarta, posle je sve islo kako treba.
 
Hoces da kazes da nema onaj problem kad prekines vezu da 5 sekundi treba da se vrati u dialer i sl?

Da, baš to. Takođe kada se skroluje kroz imenik nema onog seckanja i zastajkivanja kao ranije. Ja koristim exDialer; ranije je bila razlika neuporediva, a sada i nije više tako. Jeste da exDialer ima nešto više opcija, ali u samoj brzini ne vidim nikakvu razliku.
 
Ja ovo ništa ne razumem. Šta može da bude problem? Stalno mi pokazuje ovako bezveze; u KitKat je mnogo drugačije i bolje radio ovaj prikaz.
Screenshot_2015-02-13-14-52-57.png
 
Ma da li je moguce,od kada znam za samsung znam i za taj iritantni delay u dialeru
 
Znam, ne bih ni ja nikada poverovao :) , mada je meni ovo prvi samsung ikada. Smart dial takođe radi bolje (logičnije); ma kao da su lepo nekome platili da im uradi tu app kako treba :)
 
Da ali fora je što se sad dialer i poruke brzo pokreću i kad nisu u ramu, kao bilo koja app :)

Ja ovo ništa ne razumem. Šta može da bude problem? Stalno mi pokazuje ovako bezveze; u KitKat je mnogo drugačije i bolje radio ovaj prikaz.
Pogledajte prilog 162679

Tako lp meri... Možda se promeni malo prikaz kad još potrošiš bateriju ali drugačije je dosta nego na kk
 
To si samo rom stavio iz onog prvog paketa sa xda, u delovima?
 
Ne, flešovao Barebone V14.5, koji je u principu prerutovan ruski Lollipop bez Samsung i Google bloata. Napokon mi ne treba Nova jer tw ne laguje, exdialear i textra takođe nisu potrebni pošto stock aplikacije napokon rade kako je trebalo i na KitKat - u
 
Aha, pošto vidim stari modem...

Ne laguje tw Launcher ali nema zaključavanje u memoriji pa postoji šansa da ispadne i da se učitava + mnogo više opcija i podrška za ikonice, ipak nova :D
 
Tako lp meri... Možda se promeni malo prikaz kad još potrošiš bateriju ali drugačije je dosta nego na kk
Hmm... sad gledam; baterija na 7%, a najveci potrošač je displej sa 12%. Kad sve te izlistane potrošače saberem, dobijam ukupno 53%. Šta je sa ostalih 40%? Kako da to vidim?
 
Baš čudno. To mi je i na kk radilo ali tamo nije radio menu na držanje, pa je bilo neupotrebljivo tako.

Jel se baš ništa ne desi ili iskače menu i dalje?
 
Ipak je trebao reboot da se uradi, sada levo dugme radi kao recent :)

Javio se veliki drain noćas pa se telefon sam restartovao. Pre toga, na oko 50h uptime zauzeće ram memorije je bilo oko 1.1gb, približno isto kao na KitKat - u, pa mislim da nema memory leak
 
Pa da, mora reboot i mora da radi :)

Gledaj tamo u apps/running koliko system zauzima, tu curi ako ga bude. Ja sam malopre gledao i posle 120h system je između 750 i 850. Nekih 50-100 MB više nego prvog dana.
 
Tako je i meni bilo, oko 700mb, a aplikacije su zauzimale oko 400. Sad, 2h posle paljenja, sistem vuče 450mb a aplikacije 350.

Što je najbitnije, nijedna aplikacija se nije restartovala i nije bilo ponovnog učitavanja launchera. Stvarno su odlično skockali lp, neuporedivo bolje radi nego na Nexusu 7 prve generacije (bilo da su u pitanju stock ili custom romovi)
 
Ipak je nexus 7 2012 dosta hardverski lošiji, plus loš nand.
 
Vrati N7 na KK pa uporedi sa S4 na LP i reci kakva je situacija.
 
To ću i da uradim, nisam zadovoljan zvaničnim Lollipop - om za N7 (kao i 90% korisnika), pa sam ga prvo vratio na KitKat, a onda isprobavao malo custom 5.0 romove. Za nijansu su fluidniji nego zvanični, ali daleko od dobrog.
 
Ja nisam zadovoljan ni na N7 2013 kako radi (nije tragicno ali moze mnogo bolje) ali me mrzi da vracam. A i uskoro ce 5.1
 
Nazad
Vrh Dno