Šta je novo?

Samsung Galaxy S4 I9505

U narednih mesec dana ;-)
 
Drugari, koja vam se folija pokazala OK? Ja sam dugo imao Puro i OK bila ali se izgrebala posle godinu dana korišćenja. Sada sam stavio neku za 200din i blagi užas, slika je skroz izgubila na oštrini.
 
Pozz.. Ipak ostajem jos na Nexus 4 i Cekam nexus 6 ali brat mi je kupio Galaxy s4 ali 19506 kazu noviji je model. Ono sto mene interesuje je da na mom nexusu imam facebook aplikaciju i messenger a sad ih ne mogu nac na google play da ih bratu instaliram, i kad udjem na google play preko lap top-a nadjem aplikacije ali pise kao da nisu podrzane za moj uredjaj..zasto ? :)
 
2u6enery.jpg


Ima nas i zadovoljnih istom ;-) ...mada ovaj rezultat iskren da budem vise nikada nisa ponovio!!
 
Verovatno 2g, u pozadini slabo sta, minimalno osvetljenje i, najverovatnije, toliki uptime. :)
 
Evo meni posle godinu dana, prosečni screen on je od 3,5 do 5 sati, uz 24-48 sati stand by-a, zavisno od korišćenja. Kada pun uzmem i drndam dok se ne isprazni bude skoro 6 sati bez problema.

U standby mi troši manje od 1% na sat. wifi mi je stalno on unutra, napolju 3G palim po potrebi i to je to.

Ubedljivo najbolja baterja od svih smartphoneova koje sam imao.

Od programa koji stalno rade u pozadini su Viber, Whatsapp, Skrill (moneybookers), skype (ne baš uvek, ali često), drugo ništa nisam primetio da je bitno po potrošnji prema wakelock detectoru.

Gmail snhronizujem ručno, ne radim ništa toliko bitno da moram iste sekunde da vidim mail.
 
Verovatno 2g, u pozadini slabo sta, minimalno osvetljenje i, najverovatnije, toliki uptime. :)

Pa kao i ono što je imao na N3. Isključen Internet minimal osvetljenje i gleda film seriju i to je to. Naravno da će baterija da traje :)
 
Ja od kako ga imam (već godinu dana) po proseku imam 4h, 4.5h sot na oko 20ak sati na bateriji. Jednom sam na tw romu izvukao 7h i to se nikad nije ponovilo ne znam sta mu bi :D
 
i ja se vratio na S4............S5 me je bas razocarao,razmisljao sam o Htc One M7,iPhone mi je dosadio i evo me opet......kada sam prodao S4 bio sam na Omega V19 a sada kada sam ponovo uzeo zver sam na Omega V30 i prvi utisak je fenomenalan,potpuno drugačije sada radi S4 sa kitkat-om,kao da je drugi uredjaj..................
 
Dobrodošao nazad komšo :D
Dosta jb-a i 5c-a :D
Možda skinem omegu pa probam, nisam ništa flešovao ima mesec dana, jače :D
 
Da se i ja zapljunem u temu :)
Uzeo danas beli i odmah roknuo gpe rom,ovde bar radi bez bagova.
Nego jel ima neko resenje za ir blaster na gpe romu,onaj smart ir ne radi nikako.
 
Menjao za g2 ili imaš i jedan i drugi? :D
Meni je smart ir ispočetka radio a kasnije je nešto ludeo. Ne koristim ga uopšte tako da se nisam ni igrao sa njim
 
Menjao g2 glavu za glavu.
G2 je bio 6 meseci star sa poprilicnim ostecenjima(ispao mi je na ekran skoro),a ovaj je star 15 dana u mint stanju.
Za sada sam zadovoljan,samo da vidim kako ovaj gpe fercera:)
 
Ja sam ispočetka samo ge menjao i zadovoljan sam bio sve radi kako valja, ali sam od skoro okrenut ka stock (tw) romovima + obrisan bloat, najviše zbog kamare, mada je i na ge ok ali kad znam da može bolje onda mi neda mira :D
Nije s4 još za baciti :D
 
Poslednja izmena:
Videcu sutra kakva je kamera mada je ovo gpe rom pa ne ocekujem cuda:)
 
Nema od ovogodišnjih flagshipova ništa pa će ponovo biti aktuelni prošlogodišnji :d
 
Bio je daaaaaaaaaaaavno neko postavio sliku GPE vs Stock, jako je ovako mala razlika gotovo se ne vidi golim okom kad gledas sliku bez zumiranja i obracanja ostale paznje oko noise-a, a i GPE pravi malcice losije slike sto se tice detalja, jer AOSP kamera ima jaku jpeg kompresiju, otuda manja velicina slika, uz to i manje detalja.
 
Točno :d
Malo manje detalja ima gpe, inače je slika sasvim ok. Do sada najmanja razlika između stock vs aosp. Ne znam kako je na s5, dal uopšte ima aosp za njega :d :d
 
Nazad
Vrh Dno