Šta je novo?

Samsung Galaxy S3 Neo

Kada spojim tel sa kompom,udjem u galeriju i otvorim neku sliku iz telefona preko kompa i onda tockicem misa pomeram na sledecu ili predhodnu.
Desava mi se da ne mogu tako da pregledam sve slike(imam ih 10-20) vec mi se pojavljuju neke slike koje sam sigurno ranije izbrisao kao i neke slike i slicice koje sigurno nikada nisam ni imao u telefonu,recimo neke reklamne slike ili slicice od yahoo,youtuba,nekih oglasa za patike itd sve neke gluposti.
Kako da to resim?
 
Verovatno ti se vide sve slike, ne samo sa kamere, ako na to mislis (ove reklamne recimo).
Otvori Gallery na telefonu i pregledaj SVE slike, u svim kategorijama (imas Camera, Screenshots, downloads, itd., udji u svaki posebno). Ako tu ne nalazis ove "izbrisane" slike, onda vec ne znam gde je Gremlin :)
 
Nema ih,imam samo taj jedan album"camera"posle imam jos "viber images" i "filmovi" a u njima nema nista od ovoga.
Te slike i slicice sto mi se pokazuju nisu nikada ni bile u telefonu a ove sto sam obrisao sigurno sam ih obrisao.
 
Zna li neko da li se s3 neo moze softverski konvertovati iz single sim u dual sim verziju?
 
Nisu isti telefoni fizicki. S3 (Neo) Duos ima i 2 SIM slota i slot za SD karticu, S3 Neo nema 2 SIM slota.
 
Nisu isti telefoni fizicki. S3 (Neo) Duos ima i 2 SIM slota i slot za SD karticu, S3 Neo nema 2 SIM slota.
To mi je poznato,medjutim bilo je na forumu nesto da se slot za sd karticu moze koristiti za drugu sim karticu pa sam mislio da neko mozda zna da objasni kako.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Nadam se da ce neko javiti onda :) Onako brzo sto sam izgoogle-ao nema nista o tome :(
 
Jel koristi neko custom rom za ovaj telefon i da je zadovoljniji nego sa fabrickim ? Posle 2 godine stock roma doslo mi da malo promenim.
 
Ja sam do prošlog leta imao s3 neo i koristio sam cm 12.1 koji je radio perfektno.

Gesendet von meinem Mi-4c mit Tapatalk
 
Више ти се свиђао од сток рома ? Кој ЦМ пошто видим да има више (мислим ко га је склепао пошто има више аутора ЦМ 12.1 рома )

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
 
Више ти се свиђао од сток рома ? Кој ЦМ пошто видим да има више (мислим ко га је склепао пошто има више аутора ЦМ 12.1 рома )

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
Bio mi dosadio stock rom pa sam vozio cm. Rox je bio autor a posle njega je valjda n1kolaa izbacivao update.

Gesendet von meinem Mi-4c mit Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno