Šta je novo?

Samsung Galaxy S24

Tu doprinosi činjenica da su najveći YouTube -eri preko okeana, i oni dobiju sve Snapdragon telefone, čak i neki u EU dobiju Snapdragon verziju. Baš me zanima da je obrnuta situacija, da li bi Samsung bio tu gde jeste. Ali naravno, pametno su oni to razmislili...
 
Večito pitanje da li preći na S24U ako imate S23U. Moje iskustvo govori kad god sam preskočio jedan model dočekala me je duplo veća cena doplate 😀. Sa S21U preskočio S22U za koji mi je bila potrebna doplata oko 400E ali sam zato za S23U doplatio oko 800E 😀. Preskakao ili ne, otprilike dođeš na isto.
 
Nije to baš tako, ti isti Exinos procesori su odlično radili (i još uvek rade) na S20 i S21 modelima. Brljotinu su napravili sa S22.
Uostalom i Pixel telefoni imaju procesore zasnovane na Exinosu. Treba videti kakvi će biti ovi novi 2400.
A što se tiče S24+ sada se konačno "odlepio" od S24. Naime sada je plus konačno dobio veću rezoluciju ekrana i kao i 12GB rama u odnosu na S24 koji je ostao na 8GB.
Exynos 990 iz S20 je najgori Exynos ikada, bolji je Exynos 2200 iz S22. Takodje, S20 je zapravo imao 1440p ekran, nego nije mogao da radi u toj rezoluciji sa 120 Hz, ali je bilo 3rd party app rešenja pa je i to moglo. I to oba S20 modela. Ali šta vredi kada je baterija trajala do podneva.
 
S20 je zadnja serija koja imala flagship compact telefon, svi kasnije osnovni modeli su sranje i više mid range telefoni. Ravan ekran je ok ali ivice na bocnim stranama koje spajaju ram i ekran su ostre kao nož, nije to samo samsung nego i Pixel obicni, Iphone, xiaomi 13. Tako da kada koristite kompakt od 6.1" glomaznije deluje u ruci nego npr p50 pro od 6.6".
 
Večito pitanje da li preći na S24U ako imate S23U. Moje iskustvo govori kad god sam preskočio jedan model dočekala me je duplo veća cena doplate 😀. Sa S21U preskočio S22U za koji mi je bila potrebna doplata oko 400E ali sam zato za S23U doplatio oko 800E 😀. Preskakao ili ne, otprilike dođeš na isto.
Prodao s21u i doplatio 250e za s23u u aprilu prošle godine.
 
Onda si ti dobro prošao. Ja u to vreme prodao S21U 12/128 za nešto manje od 500 a S23U 12/512 vakum koštao oko 1200, ne mogu se setiti tačnih cena ali su su tada bile realne
 
Ima li nekoga ko je biznis korisnik u Yettelu, da je dobio cenu S24 uređaja za kupovinu iz budžeta, pa da prosledi cenovnik?! Moj biz menadžer se ne javlja evo već dva dana, brinem se za čoveka :unsure: :ROFLMAO:
 


Ništa kao vetar u pozadini...tugo pregolema i zvuka
 
@Stock
Konačno su povećali PWM, ostaje još da vidimo na testovima u kom rasponu osvetljenja je 480Hz, kao i sam izgled krive, amplitude...

Ako se slučajno budem vraćao na Samsung na leto, mislim da mi doplata sa 14PM ne bi bila viša od 200e, bar je takva situacija bila sa 13PM i S23U prošlog leta...
 
Čini mi se po svim pricama ovde da ko ima S23U ne treba da prelazi na S24U a isto tako i za ostale telefone iz S23 serije .
 
Nekima ni prelazak sa s21 ultra nema logike dok drugima i 23 ultra vec odavno izgustirana i pregazena. Generalno kad pogledas, nista vise telefon nema od 21 ultra (AI ne racunam).



Najjaci momenat recenzija MR.Beast cokoladice :D
 
Poslednja izmena:
Onda si ti dobro prošao. Ja u to vreme prodao S21U 12/128 za nešto manje od 500 a S23U 12/512 vakum koštao oko 1200, ne mogu se setiti tačnih cena ali su su tada bile realne
Ja sam sa s21u 12/256gb na s23u 8/256gb, ti si 128gb na 512gb, tako da je tu ta razlika. I ja bih voleo da sada pređem na s23u 512gb ili 1tb, trenutno imam 12gb slobodno 😭
 
Ja cekam Madjare, ali jos razmisljam, taman sam navikao na 14 pro max prvi ajfon u zivotu.Iskreno i titanijum me malo odbija, kad vidim nasta lici watch 3 pro od klinca, posle godinu dana koriscenja.
 

AI na S23 seriju i Tab S9 seriju.
 
Једини који су донекле приказали све боје целокупне 24 серије..
 
To je ako racunas sa paketom. Imas 10k na reciklazu dodatno na tu cifru.
 
Ne moze kod za reciklazu za preorder u Yettel-u, bar je tako bilo do sada.
 
Jel zna neko iz iskustva, da li je potrebno platiti telefon u pretprodaji ili dovoljno naruciti pa platiti kad stigne u prodavnicu, da bi se ostvarilo pravo na poklon? Jer su u uslovima preordera napisali da "korisnik u periodu pretprodaje kupi uredjaj", pa da li se porudzbenica smatra kupovinom?
 
Bitno je da ga narucis u periodu od 17. do 30. januara, kasnije ti nije bitan datum koji ti upisu na racunu ili ugovoru.
Najgori poklon do sada, punjac kosta nov 7k😅
 
^ Drugo pitanje je da li ova promocija za punjač još uvek važi, jer se sem na sajtu MTS-a nigde ne pominje.
 
Nazad
Vrh Dno