Šta je novo?

Samsung Galaxy S24

Evo kako je kod mene na S24 plus snapdragon verziji , posto predjoh sa s10 plus snap isto , meni deluje ekran savrseno, testirao sam ga bas detaljno u low light jer ga tako najvise i koristim, nisam primetio grain ili slično, tako da definitvno screen issue ne vazi za sve. A boje su sad super nakon udejta za vivid mode.
Screen issue je vezan za ultra model koji ima skroz drugačiji panel i reflektivni premaz od ovih na običnom i 24 plus modelu!
 
Povucite i Google Play security update u 'Security and privacy > Updates > Google Play system update' ako niste. Umesto Jula 2023. sad je na Januarskoj zakrpi.
 
Drustvo jel za s23 i s24 seriju nema vise led wallet preklopnih fotrola?Nigde nisam nasao?
 
Ja sam kupio danas neku silikonsku futrolu sa staklenom zastitom za kamere. Mislim da mi ne odgovara
 
Ma kolega me smara za 24 ultru oce da uzme,ja sam na plus verziji,i cuo lik za te neke stvari za grainy ekran,ja prolazio pored a1 i yettel od 4 izlozene ultre sve 4 imaju taj problem bas se vidi na osvetljenju ispod 30 40 posto
 
Ma kolega me smara za 24 ultru oce da uzme,ja sam na plus verziji,i cuo lik za te neke stvari za grainy ekran,ja prolazio pored a1 i yettel od 4 izlozene ultre sve 4 imaju taj problem bas se vidi na osvetljenju ispod 30 40 posto
Evo moja 24u 512gb nema nikakav problem,radi kao zmaj, slike perfektne, ekran premoćan... iskreno kad čitam kakve probleme ljudi imaju ja čitam i gledam u čudu 😅
 
Ma kolega me smara za 24 ultru oce da uzme,ja sam na plus verziji,i cuo lik za te neke stvari za grainy ekran,ja prolazio pored a1 i yettel od 4 izlozene ultre sve 4 imaju taj problem bas se vidi na osvetljenju ispod 30 40 posto
Imas neku sliku primera da proverim svoj?
 
Ja sam od drugara probao to jest cackam ga svaki dan i jos jedan sam gledao nisam video nikakav problem pri nizim osvetljenjima a imam dobro oko.Tako da ono opterecuju se ljudi bezveze,ne kazem da neki nema taj "problem" ali ja ga video nisam.
 
MA nisam slikao u poslovnicama mozda kad prodjem opet pa onda
 
I onda mi dođu likovi koji tvrde da svaki S24 Ultra ima ovaj problem samo mi to ne primjećujemo. Na ovo bi se mrštio i moj komšija od 94 godine koji sprat u liftu ne može prstom da pogodi, pa često ode na pogrešan.
 
I onda mi dođu likovi koji tvrde da svaki S24 Ultra ima ovaj problem samo mi to ne primjećujemo. Na ovo bi se mrštio i moj komšija od 94 godine koji sprat u liftu ne može prstom da pogodi, pa često ode na pogrešan.
Ma gde druze, ovaj ima gadan neki problem. Kod mene sve top. I kod komsije takodje
 
Evo moja 24u 512gb nema nikakav problem,radi kao zmaj, slike perfektne, ekran premoćan... iskreno kad čitam kakve probleme ljudi imaju ja čitam i gledam u čudu 😅
Možda ti ni ne znaš da imaš. Kontam da gomila njih forsira i podešava telefon onako kako nikada ni ne bi koristila samo da ne znaju za tu prirodu problema. 😉
 
Zeleo da se ponovim telefonom. Obisao poslovnice, svi do jednog S24U izlozeni imaju problem ekrana. Objektivno
 
Vrh Dno