Šta je novo?

Samsung Galaxy S24

Mogli smo, da smo pametni, pa da ne verujemo Sljamsungu i narucujemo preorder... 🤐 Stigao danas, stvarno se vidi falinka, nije strasno ali kad se smanji osvetljenje bas se vidi, upravo ga uporedjujem sa 15PM, cekam prijatelj da se probudi sa S23U pa da vidim sta mi je ciniti dalje... Bas sam se razocarao, ne znam da li ce ovo popraviti update... Ima nade da hoce, zato sto www.testmyscreen.com se mnogo losije pokazao u samsungovovom browseru nego u Google chromu... Ali ostaje gorak ukus bacenih 1000+e
 
^nije vam dao samsung priliku da se uverite da je pre-order mačka u đaku
 
Prošli put sam dobro prošao prilikom preordera da ne izvučem neki falični primerak ali ovaj put nisam krenuo istim putem tako da ako uopšte budem uzimao S24U to će biti najranije na leto a vrlo moguće čak i jesen a dotle će se neke stvari valjda generalno srediti.
 
Jel neko probao onu opciju "otkazi kupovinu"? Dok god se ne preuzme telefon to bi trebalo da funkcionise..
 
Uzeo drugi (nov telefon) još gora situacija.Pored crnih linija ekran sa gornje strane ima neku žućkastu boju.Samsung ga baš zeznuo.Prodavac ispao fer...tražio sam pare nazad i dobio.E sada šta činiti ni sam ne znam.Sramota za telefon od 1000+ €
 
“Prvi se mačići u vodu bacaju.”

Kakav rulet kao sa budžet Xiaomi telefonima 2015. god od 200e. 😂
 
Nznm sta je , ali bih rado uzeo s23u , ali bi prvo morao da utopim z fold 4 koji mi jos nije dosadio .
Sigurno bih preskočio i z fold 5 i s24u
 
A verovao sam da je prenaduvana prica, da iphone fanovi truju reddit itd... Posle 15PM radio test sa 13 i ona nema banding, a ovaj moj nesretni uzas, ajde banding mozda i uspeju da ispeglaju, ali "grain" tesko... Bukvalno strah me da ugasim svetlo... Ne znam sta mi je ciniti da li vracati i traziti drugi, ili odmah pare nazad... 😑 Sramota i za ove silne testove i recenzije "strucnjaka" da niko nije video ovoliki propust...
 
Da li je neko primetio pomenuti grain problem na običnom S24? , koliko vidim ovde se Ultra najviše pominje...
 
Kako bi drugačije išli na promocije ako bi izdeklamovali sve nedostatke .
To su ovi "samostalni i nezavisni" recenzenti.
Sram ih bilo !!!
 
Bruka, bas sam besan, ako nista ubedio sam bar 3 prijatelja da ne pomisljaju da uzimaju ultru... Zivo me zanima sta ce da mi kaze Samsung support, sve cu da im vratim i masku i zastitu i telefon i punjac, a kad smo vec kod punjaca od 45W upravo sam video da je razlika u punjenju izmedju njega i onog od 25W samo par minuta... Telefon je proizveden 1. Feb, tako da te price o prvim serijama iz decembra ne piju vodu...
 
^ima alternative?
Alternative trenutno ima u s23. Odličan telefon sa najmanje nedostataka. Ne treba bolovati i uvek juriti poslednju seriju. Odlični su i pixeli ali ljudi su dosta skeptični zbog tenzora. Samsung mora da poradi na kameri pre svega. Sramota me da poredim fotofrafije sa s23 i pixel 8 kakva je razlika, pre svega u reprodukciji boja i često gubljenju kotrasta prilikom jakog sunca. U 50mpx modu da ti se povrati kakve slike pravi Samsung.
 
^samsung je brend koji će najmanje uložiti da bi profit bio što veći. Oduvek je tako vrlo verovatno je da tako ostaje. Trebalo bi da kupci promene nešto.
Trenutno samsung verovatno nema alternativu koliko god želeli. Nažalost.
 
Nasao sam sliku na netu, ali bukvalno je i kod mene isto, bez obzira na osvetljenje, cak sto vise osvetlim ekran sve se vise primecuje...
 

Prilozi

  • Screenshot_20240210_004834_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20240210_004834_Samsung Internet.jpg
    58.5 KB · Pregleda: 192
Nazad
Vrh Dno