Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Samo nemoj da prazniš do nule i to je to. Ja obično imam praksu da punim od 20% do 100%, i sve ok za sada.
 
Svako ima svoju boljku, na iphone temama je battery health 😂😂 e to je tema ozbiljna 😂😂
Najbolje od svega je što je i SOT i BH individualna stvar, i razlikuje se kako od korisnika do korisnika tako i između samih uređaja. Al ne vredi, vole ljudi da lome koplja ili oko toga ili oko Breskvice/Teodore...
 
Meni je ok sto su vratili stari prikaz, mada to pogledam jednom u sto godina. Punim telefon do 100% nocu starim samsung sporim punjacem a po potrebi dopunim ovim od 45w i to je sva moja briga oko baterije. Na Plus verziji mi baterija drzi kao ni na jednom telefonu do sad tako da nema zime
 
U MTSu sam,s23 ultra jos nema apdejta,vidim da ovde neki su vec dobili,jel ima jos neko da nije dobio?
 
Ja sam još uvek na A13. Javljajte kako vam se čini, lomim se jer mi se i radi update i ne radi :D.
 
Stiglo i kod mene na Mts.
Stiglo i kod mene na Mts.
 

Prilozi

  • 1000011664.jpg
    1000011664.jpg
    82.8 KB · Pregleda: 44
Ne da mi se da gledam u onaj sivi notification bar, a ni da budžim preko good lock-ova i ostalih stvari. Nije da je neka nauka, ali zašto bih :).
 
Dobio i moj madjar sad.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240328_094025_Software update.jpg
    Screenshot_20240328_094025_Software update.jpg
    72.6 KB · Pregleda: 36
Pustio update, pa da vidimo
 
Meni se vratila strelica dole, pošto vidim da to interesuje ljude. A lepo sam je isključio u navigation baru. Sada ne vidim tu opciju.
 
Ja na malom s23 nisam uspeo da uklonim liniju, ni kroz opcije, a ni kroz NavStar.
U samoj NavStar aplikaciji uopšte nemam toliko opcija kao na linku/slikama koji su postavljani pre par stranica LINK.

Da li su te opcije samo za S23 Ultra ili su razlike aplikacije zbog regiona, ali i dalje ne može da se ugasi - čak i kada je transparentnost na najvećem stepenu.
Pogledajte prilog 435650

Na slici se ne vidi tračica/linija, ali je i dalje tu u normalnom radu.

I kod mene na ultri je kao i kod tebe, verovatno nemamo odgovarajucu verziju NavStar-a

Edit: Koliko sad vidim po Reddit-u, kazu ljudi da su sklonili tu opciju iz NavStara u poslednjoj verziji koju mi imamo - tako da jedino da se nadje apk prethodne verzije.
 
Poslednja izmena:
Odličan update, baš primetno brže radi telefon, animacije odlične! Ko ima OKP za liniju dole , ne bi trebalo da ga instalira 😁

Edit: Čak i gcam menja znatno brže između kamera.
 
Mozda se tripujem, ali nestala mi je vibracija prilikom otkljucavanja telefona? Ako je uopste i postojala, ali nesto mi u pamcenju da je postojala
 
klošari klošarski, može da se promeni transparentnost linije ali ne može da se učini skroz transparentnom.
pretpostavljam da su zaboravili na s23u i da će srediti sa nav star ažuriranjem.

poslao sam im feedback svakako.
 
Meni na obicnom s23 nema linija, nista nisam ukljucivao, podesavao. Samo update i to je to
 
Kako da podešavam AOD?
Pre je bila vrsta sata, boja, kako i koje notifikacije. Sad nema ništa
 
Ima opcija u settings - "lock screen and aod". Ja sam nasao na search. To je za podesavanje aod. A samog lock screena zadrzis na lock screenu prst, otkljucas telefon, i eto ga.
 
Nazad
Vrh Dno