Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Skoro neko pisao (dal loznica u pixel temi) da je isto imao problem sa satom da nije zvonio. Meni sa samo jednom desilo na samsungu pre par meseci da je isto tako sat "preskočio"...i ne nisam ga ugasio i nastavio, pošto imam lak san i često se probudim i dok sat na ruci krene da vibrira onih 1.5sec pre nego što krene i zvono da zvoni na telefonu. Šta je bio razlog, pojma nemam.
 
Ja imam sve /samsungove/ punjace. Od 10~45w kada mi treba brza dopuna idem na 45w i brzo punjanje, inace iskljucim brzo punjenje pa lagano. Jer mogu tel da punim i na poslu i kuci i kolima pa opusteno, idem i do ispod 20% bat.
Nesto sam pratio. Izgleda da je otprilike ista potrosnja baterije koristeci 60 ili 120 hz osvezenja. Ako na 120 ide od 1 do 120 a na 60 je konstantno, to mu u proseku dodje isto.
Ide od 24 do 120Hz, ne ide od 1Hz.
 
Ma kakvi.... kamo sreće da sam klinkuo dismiss ali ni pokrenuo se nije. Tel mi je na bežičnom punjaču bez futrole i kada krene prvi alarm odmah uzimam i ide pod jastuk
 
Neko vece sam i ja utripovao da mi nije svirao alarm ujutru ali sam video da ga nisam ni podesio jer sam zaspao... S druge strane meni ne radi ona opcija da promenim pozadinu alarma... Ova ljubicasta je bez veze bas
 
Da li neko koristi neki brzi power bank? Nisam gadljiv ni na skuplje stvari sa Alija
 
Skoro neko pisao (dal loznica u pixel temi) da je isto imao problem sa satom da nije zvonio. Meni sa samo jednom desilo na samsungu pre par meseci da je isto tako sat "preskočio"...i ne nisam ga ugasio i nastavio, pošto imam lak san i često se probudim i dok sat na ruci krene da vibrira onih 1.5sec pre nego što krene i zvono da zvoni na telefonu. Šta je bio razlog, pojma nemam.

Pa da je i samo jednom, to je neprihvatljivo za flegšip uređaj. Ovaj moj Samsung S7 već šestu godinu nikad nije preskočio da se oglasi alarmom u konfigurisano vreme.
 
Da li neko koristi mozda neki docking station za Dex? Vidim ima na Aliju svega,pa ako neko ima preporuku....btw probao danas u firmi dock od sluzbenog Dell laptopa,nakacio mis,tastaturu,telefon....Dez izuva kako radi! Jako dobra i korisna stvar
 
Da li neko koristi mozda neki docking station za Dex? Vidim ima na Aliju svega,pa ako neko ima preporuku....btw probao danas u firmi dock od sluzbenog Dell laptopa,nakacio mis,tastaturu,telefon....Dez izuva kako radi! Jako dobra i korisna stvar
Lenovo USB C Dock Gen 2 takođe bez problema može da se koristi za Dex. Ako monitor to podržava 2K rezoluciju možeš sa Good Lock, modul Multistar da uključiš podršku za veće rezolucije od FullHD. Imaš na detaljno uputstvo.

Što se tiče dock-ova sa Alija, oni što vrede koštaju $30 i naviše, preporučujem Ugreen sa PD, da bi mogao da se puni telefon dok je na dock-u.
 
Ja sam ovo narucio ali u medjuvremenu presao na s24, tako da saljem besplatno ukoliko se nekome svidi nesto.
1000000721.jpg1000000720.jpg1000000719.jpg
 
Ja imam sve /samsungove/ punjace. Od 10~45w kada mi treba brza dopuna idem na 45w i brzo punjanje, inace iskljucim brzo punjenje pa lagano. Jer mogu tel da punim i na poslu i kuci i kolima pa opusteno, idem i do ispod 20% bat.
Nesto sam pratio. Izgleda da je otprilike ista potrosnja baterije koristeci 60 ili 120 hz osvezenja. Ako na 120 ide od 1 do 120 a na 60 je konstantno, to mu u proseku dodje isto.
hehe imam i ja takodje od 7.5w do 45w imam sve isto.
 
Ako moze mali info.. Ima li nekih nedostataka S23u? Kako hardverskih tako i softverskih!!Mane tipa s23 greska u kameri ili s24 displey! Uspeo sam da pronadjem da pojedini s23u imaju u donjem desnom uglu problem sa displejom.. Neravnomerna povrsena displeya..
Odustao sam od s23. I za sada 14pro je favorit.. Ali gledam s24u u mtsu i velicina i nije tako strasna.. Da nema defekt displeya uzeo bih bez razmisljanja..Pa prvi sledeci jeste s23u..
 
Ako moze mali info.. Ima li nekih nedostataka S23u? Kako hardverskih tako i softverskih!!Mane tipa s23 greska u kameri ili s24 displey! Uspeo sam da pronadjem da pojedini s23u imaju u donjem desnom uglu problem sa displejom.. Neravnomerna povrsena displeya..
Odustao sam od s23. I za sada 14pro je favorit.. Ali gledam s24u u mtsu i velicina i nije tako strasna.. Da nema defekt displeya uzeo bih bez razmisljanja..Pa prvi sledeci jeste s23u..

Kakav defekt ekrana to prvi put cujem.
 
Cak i ako je postojao taj defekt u prvim serijama telefona, verujem da je do sada ispravljen.
 
Како није кад је оштећен и рам телефона? Немој ми молим те рећи, видео си на Reddit - у.. Немој веровати интернет ратницима, доста људи овде поседује телефон, још се нико није жалио на такав проблем (пратим тему од пре изласка 23 серије).
 
defekt s23/s23+ kamere ? da znam da noviji nemaju taj defekt odmah bih njega pazario.. ovako se sad svodi na 14pro ili s23u
 
Kakav defekt na s23+?
Ja to nemam.
 
Verovatno misli na "banana efekat" i problem sa fokusom kada se slika nešto iz velike blizine ili dokumenta. Ko pravi dosta takvih fotografija može da mu smeta. Ja imam S23 i za moje potrebe je kamera odlična.
 
nikakav defekt nikakve vrste. @Difermo svaki iPhone sto kupis je isti user experience. ako imas iphone 11 isti ti je software kao na iphone15. imao sam 14pro i tvrdim da u lens aplikaciji nije hteo da mi fokusira dokument za scan kada bi priblizio telefon do dokumenta.... iphone ako bi uzimao u buducnosti, ja barem, uzeo bi bilo koji jer pro nista ne dobijas sa kamerom vec samo gimmick i ringlu pozadi. za sada se drzim samsung semafora
 
Ma kakav defekt...
Ljudi traze dlaku u jajetu, ova slika sta je gore kolega okacio, malena krivulja u desnom kutu, sve i da je svaki kut takav koga briga.
Evo ja sam pazario s23u, bio sam na granici isplativosti, al sam dao s21u i 300e i eto sad sam na s23u.

Prvi dojmovi su pozitivni, trenutno imam njega i magic 5 pro, pa ako koga zanima kakva usporedba javite.
 
Како није кад је оштећен и рам телефона? Немој ми молим те рећи, видео си на Reddit - у.. Немој веровати интернет ратницима, доста људи овде поседује телефон, још се нико није жалио на такав проблем (пратим тему од пре изласка 23 серије).
Ma kakav defekat ove vrste na novom telefonu, ne budite smešni...uvalili čoveku korišćen, refurbished ili šta već znam...skoro se i neko na forumu žalio da je kupio telefon koji je već bio u sistemu kada ga je upalio i imao zadnji fw
 
Ako ne vidiš ovde fitičko oštećenje, stvarno treba da se zapitaš da li baš svemu da veruješ što pročitaš na internetu ili svojim očima.
ma video sam dosta takvih sliak na netu samo sam tu okacio.. zato i pitam. hvala svima na odgovorima
 
Nazad
Vrh Dno