Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Очигледно је Firefox баговит, слабо подржава високе резолуције на Андроиду. И освежавање ми је на њему некад добро, некад не. Прешао сам на Chrome, за сада је све добро.
Koristi vivaldi.
 
Kako mozete da koristite Chrome i gledate te silne reklame po sajtovima...Vivaldi, Opera, Brave... i dalje imate isti enigne kao u Chromu a nemate reklama...
 
Jel ima nekih noviteta u posednjoj beti? To je to u novembru stize stabilna verzija
Ja iskr nisam ni imao vremena da se igram, al ne vidim nista novo, jedino sta sam primetio je da se malo brze upali ostalo je sve skoro isto(msm na ove prethodne bete)... nisu se nesto pretrgli sa opcijama ove godine-mada kad vidim sta se radi na ios-u nisam ni razocaran tolko :D bar malo izmenili UI sistema i aplikacija
 
@tozovac topla preporuka za operu, ima ad blocking, tracker blocking, i translate za sajtove kao na chromu, i brzo radi kad se sve dobro podesi 😊
 
Ima li neko fotku da okaci kako to izgleda,nikad nisam vidio telefon sa folijom na poledjini?Ne znam ni ko u CG to radi pa ne znam sta da pitam u servisu...

Folija ko folija brate :D
Jedino sto mozes da kupis i neki skin pa da menjas, ako ti dosade obicna ledja telefona
 
Koji gcam da instaliram na mali s23 da sve lepo fercera?
Ni jedan posto je podrska za mali s23 gotovo nikakva.
Samsung je ogranicio senzore, da li hardverski, da li softverski, na malom i s23+ tako da ni gcam ne moze previse stvari da izvuce, dok je s23u maksimalno podrzan i sve je otkljucano.
Uglavnom, mozes da vidis grupu ovde i da probas pa ako ti se svidi, super https://t.me/gcam_javasabr
 

Daj boze da bude Ultra sa zmajem, za sve regione kako pricaju 🙏😁
Sve i da bude, osim u emulatorima (ko bas uziva u tome) i nekom jacem DEXovanju, nece biti razlike. Ne verujem da ce nesto previse i sa kamerama da se na S24U pokazu, a displejevi su im stvarno odlicni ove godine da ne vidim gde mogu da poboljsaju u tom domenu. Ista prica i o bateriji, zvucnicima, tesko mogu da zamislim da moze bolje nego sto je sada.
Bukvalno vec 50ak strana unazad ne moze se naci mana S23U, eventualno sto ne radi fp lepo sa svim staklima, al' to vec i nije bas do njih koliko je do nas.
Nece skoro na dobos S23U, pa nek je i stvarno 80% jaci graficki S24U i nek stize sa SD u svim regijama😹
 
Molis se da bi zameni S23U koji vec imas ako se ne varam?
Tako je, da imam razloga za upgrade :ROFLMAO:
Ma da, a nas sirotinju što volimo male telefone ko šiša 😋
Citao sam da obicani modeli nece da budu sa zmajem. Isti fazon kao sto jabuka radi sa njihovim modelima 😁
Sve i da bude, osim u emulatorima (ko bas uziva u tome) i nekom jacem DEXovanju, nece biti razlike. Ne verujem da ce nesto previse i sa kamerama da se na S24U pokazu, a displejevi su im stvarno odlicni ove godine da ne vidim gde mogu da poboljsaju u tom domenu. Ista prica i o bateriji, zvucnicima, tesko mogu da zamislim da moze bolje nego sto je sada.
Bukvalno vec 50ak strana unazad ne moze se naci mana S23U, eventualno sto ne radi fp lepo sa svim staklima, al' to vec i nije bas do njih koliko je do nas.
Nece skoro na dobos S23U, pa nek je i stvarno 80% jaci graficki S24U i nek stize sa SD u svim regijama😹
Slazem se, ali cekam da vidim da li ce biti sposobni da naprave nesto cime bi nas sa S23U naterali da kazemo "e ovo je upgrade" 😁
 
Tako je, da imam razloga za upgrade :ROFLMAO:
Pa sta je onda svrha menjaja svake godine sta radis sa telefonom lansiras spejshatl ili "da se vidi da mozes i imas" mslm tvoja licna stvar ne mesam se ali iskreno ne mogu da smislim likove koji to rade to me nervira bas, takvima je samsung posebno zahvalan 🐏. Sta sad ovaj SD8 G3 ce imati 4,00ghz i to ces to da vidis sve i da primenis u radu u odnosu na ovaj model o_O , ma daaaaj...
 
Procitah prethodne postove vezane za web browsere koje koristite i nigde ne videh da iko pominje ili hvali Samsung Internet browser. Jel moguce da ga manjina koristi? Meni je odličan...
 
Meni je takođe bio odličan i primarni godinama, nevezano za telefon koji sam posedovao. Posle su nešto promenili pa mi se nije svideo pa sam prešao na Operu (ne sećam se šta beše, znam da je to imala i Opera).
 
+1 za Samsung browser, radi kao sat na nekoliko Samsunga unazad :)
 
Ja sam kupio s23+ 512gb
Presao sam sa Honor Magic 5 pro i prezadovoljan sam, ne kazem da je M5pro los nego ima mnogo kompromisa za taj novac. Pre sam koristio samo s20 s10 Note 10+ i ovaj me odusevio telefon a i prvi put da imam S klasu da odlicnom baterijom i koji se ne greje kao ovi ranije modeli. J... ih onaj Exynos
 
Nazad
Vrh Dno