Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Kakvo staklo ima gt3pro safir ili obicno
Ja sam prodao s22u i kupio 13pm nadam se da je bar ovaj s23u kakav treba . Trebao sam se menjati uz neku doplatu ali sam odustao . Oba su free i legalna ne balkanska ili tako neko simino ćoše
Сафир.
 
Ne brini, desavalo mi se.. Na kraju sam uzeo hidrogel foliju sa alija i to onu anti spy.. Otisak radi fenomenalno.
Evo ti link ako te zanima:
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! €2.46 30%OFF | 3Pcs Anti Spy Hydrogel Film for Samsung Galaxy S21 S20 S22 S23 Ultra Note 20 10 9 8 S10 S9 S8 Plus S10E Privacy Screen Protector
Na antispy foliji radi otisak prsta??? Jel ima providan deo gde je otisak. Znam da mi nije radio na Pixel7. Kome treba privatnost takve folije su za preporuku. Lično mi smetaju zbog zatamljenog ekrana (moraš koristiti jače osvetljene što je odmah udar na bateriju) i dostorzije ekrana. Mat folije isto to rade samo što ne štite privatnost. Jeste lepši telefon kad je ugasen ,ali kad sam je skinuo posle par meseci korišćenja shvatio sam koliko je ekran bolji i lepši sa običnom folijom.
 
Kod hidrogel folije je samo bitno da ne upadne prasina, a ako je ostao vazduh on ispari posle par dana i bude sve perfektno. Cak moze i neka mala prasinica da prodje samo ne nesto veliko.
 
Na antispy foliji radi otisak prsta??? Jel ima providan deo gde je otisak. Znam da mi nije radio na Pixel7. Kome treba privatnost takve folije su za preporuku. Lično mi smetaju zbog zatamljenog ekrana (moraš koristiti jače osvetljene što je odmah udar na bateriju) i dostorzije ekrana. Mat folije isto to rade samo što ne štite privatnost. Jeste lepši telefon kad je ugasen ,ali kad sam je skinuo posle par meseci korišćenja shvatio sam koliko je ekran bolji i lepši sa običnom folijom.
To za osvjetljenje ekrana stoji.. Sve je istina sto si rekao.
Anza otisak sam se i ja zacudio iskreno, mislio sam da sto posto nece raditi otisak.. A ekran bez folije je zakon ko umije da pazi telefon 😂
 
Odma sam stare izbrisao i probao da dodam nove al neće uopšte novi otisak da doda.

Upalio sad ovo osetljivost na dodir, ništa ne pomaže..
Ја сам имао исти проблем са једним стаклом, посче сам наручио на Алија две врсте стакла и на оба ради отисак супер, само мора мало да се притисне прст да би био поуздан. По мени фолија никад неће бити довољно добра заштита од лома екрана док стакло може итекако.


Ово тренутно носим и одлично је, ради FP и уклапа се одлично са Spigen Core Armor маском, не примећује се да има заштиту уопште.
Цена је екстра па се исплати мењати их на пар месеци.
 
Ja imam gt3 pro.. Odlican mi je, zadovoljan sam.. Jedino sto mi smeta je sto NFC ne radi za naše tržište pa ne mogu da nakačim karticu da ga koristim za plaćanje.. Baterija traje opušteno 10 dana.. Gledao sam u samsung prodavnici watch 6 classic, kao igračka je naspram gt3 pro sto se tiče izrade..
Gt3 pro nema nfc, možda misliš na watch 3 pro?
Gt3 pro ima kućište i narukvicu od titaniuma i safirno staklo, od kad sam ga uzeo stalno me pogled vuče ka njemu...👀
 
A krastavac(tm), ne bih da držim pridike uvaženim kolegama, ali zar ne postoji posebna S23 tema koja se bavi maskama, folijama, staklima itd?
 
Ovde ako pises o maska staklkma itd - sto pises o tome, ako stavis video neki u kome je s23 i jabuka- sto stavljas ovo nije tema o apple vs sams, ako pises od apdejtu- svaki mesec kukate za apdjet,o bateriji- nije tema za to....
Stvarno ne znam sto onda postoji i forum i ova tema i sve :D
Al dobro svako ima pravo na svoje misljenje naravno
 
cmon-do-something.png
 
Ja koristim ovu Spigenovu i extra je. Uzeta na Aliju, svidja mi se sto ima rezbareno po bokovima za bolje drzanje, sto je danas retko.




 
Ja ne znam sta se desava da li je kod mene neki model "ekstrem" S23 U, ali bukvalno mi telefon zvecka/lupka po mozgu, kao da sam kupio "zvecku igracku za decu" od 1000e a ne mobilni telefon. Ovo je stvar koja me izludjuje telefon nenormalno zvecka i lupka znaci NON STOP 😡. Mislim da ovo ne bi smelo ovako na premijum telefonima najvise klase, ne znam kako je kod ostalih proizvodjaca nisam uporedjivao.
 
Moja S23 Ultra se čuje više kao S22 Ultra sa snimka. Onako, prigušeno. Ali samo kad ga baš tresem, ovako na blage pokrete ništa se ne čuje.
 
Koliko vidim kamera na S22U na ovom snimku je dosta bučnija nego na S23U.
 
Koju masku za prelazni period da uzmem koja može kod nas da se nadje za mali S23? U iščekivanju Spigen Thin Fit i Pitaka maski. :)
 
S23 ultra, jel jos nekom google play stoji na maju mesecu? Uzeo sam telefon pre 5-6 dana, dosao je sa avgustovskim azuriranjem, ima ovo nesto kingdom of saudi arabia posto je telefon 12/256, sve ostalo radi kao sat, najveratnjje cu cekati one ui 6 da izadje, septembar preskacem. Inace ram zna da ode do 7 - 7.2GB zauzece.
 

Prilozi

  • Screenshot_20230923_204310_Settings.jpg
    Screenshot_20230923_204310_Settings.jpg
    72.3 KB · Pregleda: 28
  • Screenshot_20230923_204307_Settings.jpg
    Screenshot_20230923_204307_Settings.jpg
    62.9 KB · Pregleda: 27
  • Screenshot_20230923_204256_Settings.jpg
    Screenshot_20230923_204256_Settings.jpg
    32.6 KB · Pregleda: 36
Kod mene je jul mesec
 

Prilozi

  • Screenshot_20230923_210927_Settings.jpg
    Screenshot_20230923_210927_Settings.jpg
    82.3 KB · Pregleda: 35
Na 6ci je plej avg i ovo okt

Screenshot_20230923_213757_Settings.jpg


Screenshot_20230923_213702_Settings.jpg

Jel vama na Maj sto je, kad stisnete na to polje ne izkazi da azurirate ili?
 
Nema vise Spigena za jeftino, sada gledam oko 19 dolara....na Aliju
 
Vrh Dno