Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Pa ako misliš da garancija u Srbiji vredi 500-700 e.... Ja sam sad na oglasima uzeo mali s23 iz Yetela sa 3 godine garancije za 700, naletelo tako. Ali bih ga isto tako uzeo i bez garancije za 680-700 jer znam kako idu garancije u Srbiji...
 
^ ja do sada nisam čuo da je nekome odbijena garancija u promobi. Vrlo brzo su rešavali, ako grešim ispravi me. Da li garancija vredi 500-700€ je već do kupca
 
Ja sam sa Promobijem imao samo jedno iskustvo, i bilo je jako prijatno, nije bio telefon u pitanju. Ali za bilo šta drugo u Srbiji da sam nosio u okviru garancije, a da nije bila moja greška je bio pravi mali pakao. Samo hoću da kažem da je 500-700 e previše a nije baš da sam čuo da je nekome crko telefon sam od sebe a da ga nije olupao o pod ili upao u vodu što svakako ne podleže garanciji.
 
Odmah da kazem da sam ja kod gospodje ciji je oglas (850e za 12/256) uzeo 4-5 telefona i nikad problem nisam imao, i uvek prvo kod nje gledam kada uzimam telefon, daje onu kao EU garanciju a i ocene su mi bitne tako da 1600+ pozitivnih opet govori nesto.
Posto sam i u PC komponentama cesto a i imam dosta drugara majnera i ex majnera, znam brdo iskustva losih sa nasim garancijama a ni jednu jedinu sa EU garancijama na komponente.
Sad, jedini problem je sto traje samo godinu dana i sto mora da se salje, ali generalno jako brzo resavaju garancije (brze od nasih koji drze po mesec dana). Ovo je naravno moje iskustvo.
Ja se razmisljam 850e za ovan ili 910 za 8gb i mts garanciju, nisam pametan...
 
^ naravno , ali idu ljudi i donose pa sad ko hoće S23U nov / vakum 12/256 ima za 849€ na oglasima. Poenta je da zbog slabije prodaje (globalno) Samsung spušta cene i dolazimo do razmišljanja da li kupiti u prodavnici ili od operatera po skoro duplo većoj ceni 1.400 - 1.700€ ili uzeti na oglasima ovako bez garancije nov sa uštedom od 500-700€ . 🤔
Dok me nisu kao majmuna ispreskakali u ovlascenom servisu za staklo kamere na s20 (sto je samo od sebe pucalo, bilo known issue priznat od samsunga i u EU su radili zamene) i ja sam verovao u garancije. Vise ne uzimam nista legalno osim ako cena nije vrlo slicna ili da je iz HU/DE pa da ga majdar nosi tamo. Garancija u SRB i u EU su dva razlicita pojma. (inace staklo kamere se menjalo za jednu crvenu u obicnim servisima, toliko je skupa intervencija).
 
Otvorih temu da procitam i vidim da su ultrama bas pale cene. Ovo sto iscitah, nema nekih mana. Sta moze biti razlog? Iphone drzi cenu kao da je od suvog zlata u odnosu na Samsung.
 
Dok me nisu kao majmuna ispreskakali u ovlascenom servisu za staklo kamere na s20 (sto je samo od sebe pucalo, bilo known issue priznat od samsunga i u EU su radili zamene) i ja sam verovao u garancije. Vise ne uzimam nista legalno osim ako cena nije vrlo slicna ili da je iz HU/DE pa da ga majdar nosi tamo. Garancija u SRB i u EU su dva razlicita pojma. (inace staklo kamere se menjalo za jednu crvenu u obicnim servisima, toliko je skupa intervencija).
Kad je nešto puklo realno je teško dokazati da je samo od sebe, pretpostavka da zato i nisu menjali. Ok poštujem tvoje razmišljanje oko odabira garancije, a to za EU garanciju ćeš tek videti u slučaju da se nešto desi. Posto znam par ljudi koji se bave tom vrstom prodaje sistem reklamacije je daleko od evrope nego rade domaći serviseri.
 
Baterija kako sam ga natrpao sa apps sve slabije drži, nije loše daleko slabije od iP13PM
Ne znam koliko ima veze sto mi u pozadini radi uvek Zepp life za Mi Band 6 i Suunto app za sat
 

Prilozi

  • SmartSelect_20230725_115510_Device care.jpg
    SmartSelect_20230725_115510_Device care.jpg
    79.2 KB · Pregleda: 59
Mada znam zašto je ovu turu ubilo bateriju
4h 15min YouTube na BT zvučnik
Bluetooth jednostavnu urniše bateriju na bilo kom telefonu, teško smeće od tehnologije
Eto meni lično YT ne troši toliko. Mada plaćam premium pa radi bez uključenog ekrana,ali zato chrom i skrolovanje je sreza samo tako. Verovatno zbog konstantno osvežavanja na 120 i naravno zavisi da li sam napolju ili unutra zbog osvetljenja.
 
Jel punite bateriju do 85% ili do 100% ? Koliko zaista cuva bateriju punjenje do 85% ?
 
Pustite punjenje baterije ljudi 😂 Punite kako vama odgovara, ne opterecujte se.. Necete zauvijek da koristite isti fon.. Punite kako vama odgovara najvise u datom momentu.. Tako sam punio Mi 10 i baterija mu je i dan danas super poslije dvije godine koriscenja..
 
Otvorih temu da procitam i vidim da su ultrama bas pale cene. Ovo sto iscitah, nema nekih mana. Sta moze biti razlog? Iphone drzi cenu kao da je od suvog zlata u odnosu na Samsung.
Cena svega pada. Apple je tu poseban i izuzetak, jer su kreirali imidž prestiža i izuzetnosti, pa cene ne prate uvek očekivane tržišne trendove.
 
Ova vest i najava da Samsung planira da ostavi isti 200MP senzor na S24 i S25 telefonima ce ozbiljno da utice na kupovinu novih telefona vlasnika S23 serije
 
Da li neko koristi ovu Goodlock aplikaciju za kustomizaciju? I kako da se skine?
 
Moze li mi neko dobre volje poslati we tranfer ili nekako link za skidanje gcam sa najboljom konfiguracijom i uputstvo kako se instalira. Konfuzna su mi sva uputstva na koja sam nailazio...
 
Nazad
Vrh Dno