Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Spigen u SRB nema, jedino od komšija iz CRO ili Amazon, ili od njih ako shipping ne dere.
 
Morace neka zastita da padne sto pre, danas mi je tel 2x iskliznuo iz ruku, kao sapun da sam uzeo :D
 
Suma sumarum,jel konacno na 23-ci resen prijem signala ili ne.
 
Mislim da je to prošlost na S23 modelima koji imaju 5x kvalitetniji chipset u sebi sada.
 
Ok al ne bih odgovore (mozda,verovatno je,itd) jel moze bar dvoje ljudi da potvrdi ali ne u hajpu jer su uzeli novu igracku pa je sve wow,nego realno stvarno jel jeste ili nije
 
Pazi, kod nekoga ni S22 nije imao problem u početku pa je popijao random restart-e, slanje poruka o propuštenim pozivima, a kod nekoga sve radi kako treba. Razumem te šta želiš, ali mora malo vremena da prođe :).
 
Ko je pomenuo boot/call drop itd cista jacina signala da/ne? Jel toliko tesko?
 
@djape08 Pitao si: Suma sumarum,jel konacno na 23-ci resen prijem signala ili ne.
Ko je rekao da je S22 serija imala problem sa prijemom signala? Signal je sve vreme bio pun na telefonu, a ljudi nisu bili dostupni.
 
Brate to moze da ti kaze neko ko je imao 2 ili 1 crtu signala, a sad je presao na S23U. Ja na S21U imam konstantno 2/4, a supruga na Šomiju skoro pun signal. Ista mreza.
 
Definitivno ima bolji prijem signala SD, uvek je i imao. Tamo gde nema exy tu SD ima, u suštini ako exy ima dve crte SD će imati tri ili četiri
 
Ја на N20U SD ретко сам имао проблем са сигналом и тамо где су други повремено имали, али добро је поменуо имењак и мене интересује како се показала нова серија у вези тога, па ко буде имао времена од срећних власника, нека нас обавести🙂
 
^ ipak je to spigen, mora da se dobro obezbedi
 
Poslednja izmena:
Rešen je problem signala, pisao sam o tome.
Inače, nisu svi Exynousi imali problem sa grejanjem i signalom, S21 serija je pola - pola, S20 je pakao, S22 je bio bolji po pitanju hlađenja, ali ne i signala.
Tri S21U sam testirao i dva su se ponašala identično i skroz ok, treći se pregrevao i pri korišćenju vibera (mislio sam da je fabrička greška), da bi četvrti bio isti kao ovaj treći... nije bilo pravila jer je Exynous Quality Check nepostojeći, tako da smo imali dosta različitih iskustava kao da se radi o različitim telefonima.

Sećam se letos, S22U koristim na čamcu, signal umire, ni whatsapp ne radi, a tetkov Huawei star 8 godina (ne karikiram) signal 3 crtice, pušta youtube ... Žalosno za flagship.
Samim tim 4G standby im je bio užasan.
 
Sta ste bese rekli, sa kojim staklom radi otisak prsta?
 
Pozdrav!
Nakon nekoliko vaših pozitivnih komentara, da li se isplati mijenjati Fold 4 za S23U?
 
Mogu da ti prenesem svoje iskustvo kao dugogodisnji pripadnik android sveta, na privremenom koriscenju Iphone 14 pro max :). U dve godine promenio sam nekoliko premijum uredjaja na jednoj i drugoj strani. Od note 20 ultra, s21 ultra, iphone 13 pro, s22 ultra, 13 pro max i sada 14 pro max. Neko sam koj je potpuni ludak sto se tice telefona :)
Za ovo sto si naveo Iphone je definitivno za tebe, bolja baterija sigurno iako se po prvim testovima s23 ultra priblizila trajanju baterije konacno, ovo do sada je sve bila sprdnja za jedan premijum telefon , bolji hardver ( ako je to uopste bitno i osetno). Ja licno vise volim andorid uredjaje zbog softvera, ali nekako je na Iphonu sve ispeglanije pa cak i ta kamera od prvog dana radi kako treba dok na Samsungu konstantno se popravlja azuriranjima. E sad ono sto je lose na Iphonu bar meni, jeste sistem notifikacija, tastatura koja ne moze da se podesava i tako neke stvari…takoreci nije previse pametan kako ga predstavljaju :)
Iphone u ruci bar po mom misljenju ostavlja vise premijum utisak, verovatno zbog celicnih ivica…
Ja cu ga sigurno menjati za s23 ultra prosto mi je zanimljiviji telefon sa vise mogucnosti, i deluje da je konacno to telefon kakav treba da bude. sada je situacija takva da mi traze 400e doplate sto je previse imajuci u vidu da je kod ovlascenih prodavaca Iphone i dalje osetno skuplji u odnosu na Samsung i svi znaju da i bolje drzi cenu. Vec se pojavilo mnogo uredjaja s23 serije i verujem da ce im u narednih mesec do dva osetno pasti cena. Moj utisak…
Hvala puno. Takođe sam dugogodišnji korinik Androida pa se plašim da mi se Iphone baš zbog tih nekih jednostavnosti nece dopasti, ali generalo mi se čini da po softverskim karakteristikama mu nema ravnog i da je "dugotrajniji" od samsunga. Nadam se da će SD ispuniti očekivanja ako se odlučim za njega, bas sam zbog exynos-a preskocila S22 seriju i cekala S23.
A cene na kp sam gledala dana i mislila sam da ne vidim dobro, neki glič i matrixu da samsung ima vecu cenu od iphone-a, ali cene ima da padaju kroz nedelju/dve jer ih vec ima u prodaji.
 
Primetno bolji zvuk , bolji / jasniji /jači bas nego na S22U....
I par noćnih fotki sam napravio - razlika je drastična u korist S23U .

Mozda bolji od s22U ja danas pored Nota ne videh da je ista bolji zvuk.😅Kamera je dobra ono sto sam mogao slikati iz ruke al nista sto vec nisam video na notu ili s21 ultra modelu.Za nocni mod ne znam.
 
^ poredio sam sa S22U zvuk = primetno bolji , noću fotke su mnogo bolje . Za Note 20U ... Davno beše sam ga imao pa ga ne mogu porediti. Mada u principu svi flegšip tel prave odlične dnevne fotke, meni je bilo najbitnije da su noćni mod "upeglali" sa S23U .
 
Nazad
Vrh Dno