Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

E nasao sam to, izlistao sam ovih dana sve od pocetka. Medjutim, nesto mi taj link za download nije radio pa stoga trazim pomoc opet.

hvala puno. sve sam uspeo. reci mi samo, da li importujem samo ovaj medium ili importujem odmah sva 3 pa biram kasnije? ima li neke veze?
Možeš sve tri pa da biraš koja ti se najviše sviđa, sharpening je razlika jedino.
Imaš još ljudi koji prave config fajlove, ali je taj za sada najbolji
 
Koristio sam fb Lite par godina. Sad polako obican Fb dostigao ako ne i prestigao Lite fb. Ali čisto testiranja radi ostavicu preko browsera par dana pa ako se naviknem super...
Meni je isto sisagram srkao bateriju dok nisam ovo upalio
Sad je ok sve već danima
Kupis 1000e fon , koristis drustvene mreze preko pretrazivaca....😂😂😂
Slm se...mng teska ova ultra jb,ti...nikako da se naviknem na gramazu
Kupi ona klešta za jačanje šake (pomaže 100% probao) ili ovaj case
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! €3.80 40%OFF | Wide Hand Strap Phone Case For Samsung Galaxy S22 S23 Ultra S22 Plus Smooth PC Skin Camera Protection Cover
 

Prilozi

  • SmartSelect_20230727_000249_Device care.jpg
    SmartSelect_20230727_000249_Device care.jpg
    57.2 KB · Pregleda: 42
Ja sam bogami odrastao u generaciji gde nije bilo drustvenih mreza a ni interneta (u gradu u kom sam odrastao) a jurili smo i telefone i kompjutere samo tako i kupovali, od nokie 3310 sa zmijicama, preko samsunga e250 i d900, do pentium racunara i svega ostalog, cekali magazije o igricama i tehnici da izadju kako bi videli sta ima novo u tom svetu, i mogu reci da su ta vremena bila 10 puta bolja i lepsa nego danas kad je sve dostupno odmah, kad je svaki telefon isti, kad se svaka igrica vrti samo oko novca a zabava nula itd. da ne idem u offtopic.
 
Meni je isto sisagram srkao bateriju dok nisam ovo upalio
Sad je ok sve već danima

Kupi ona klešta za jačanje šake (pomaže 100% probao) ili ovaj case
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! €3.80 40%OFF | Wide Hand Strap Phone Case For Samsung Galaxy S22 S23 Ultra S22 Plus Smooth PC Skin Camera Protection Cover
Stizu li poruke i obavestenja kad je ovo ukljuceno za insta?
 
Stvarno je HIT kad kupiš najbolji / najjači Android tel. i onda instaliraš Lite verzije aplikacija , ne vidim poentu 😳🤔 .
Doduše ima ljudi koji imaju S23U i nemaju ni jednu društvenu mrežu već im tel. služi za tri stvari : razgovore, fotkanje i forum ( eventualno YT i neka pretraga na Google) ... I onda krene žučna rasprava o SOT-u i bateriji 😁
" Kupiš Lamborghini i voziš ga pola sata subotom da se vidi "
... Al' dobro poštujem različita korišćenja i mišljenja .
 
Ja bih ljudima kojima telefon služi za razgovore i fotkanje najstrože zabranio da kupe S23U. Prvo dokaz da imaš bar dve društvene mreže aktivne i da ih redovno koristiš, pa onda plati i nosi. 😊
Nadam se da ti je ceo prethodni post bio ironičan, ali mi se na žalost čini da ipak nije.
 
Koliko se sećam, reklamna kampanja za Ultru je bila da može da se slika Mesec, a ne da može da se napiše super stori na Instagramu tako da to ne pije vodu. U gsp-u sve što vidim kod ljudi koji imaju nove ajfone i ultre je FB, Bubble shooter i Viber/Watsapp a to sve može da gura i Samsung A04
 
Možeš sve tri pa da biraš koja ti se najviše sviđa, sharpening je razlika jedino.
Imaš još ljudi koji prave config fajlove, ali je taj za sada najbolji

Instalirao juče, sve super...
Iznenađenje da su slike sa samsung kamere mnoooogo bolje. GCam fotke previše tamne i boje nisu realne, skoro neupotrebljive. Osvetljenje je bilo malo slabije u sobi.
Probaću malo da čačkam po podešavanjima GCam.


Edit: juče uzeta još jedna crna ultra 12/512 za ženu, tako da ću iz prve ruke videti kako se ponašaju dva ista telefona uz različito korišćenje...
Inače kaže da joj nije preveliki. hmmmmm?
 
Poslednja izmena:
Otprilike i jeste tako 😊👍


... Samo što na Lite aplikacijama doživljaj korišćenja nije isti .
Kao što se prave i Lite / FE verzije telefona - doživljaj nije isti kad se uporedi sa Ultrom / S serijom .
Lite i Fe verzije telefona se prave da se popuni cenovni segment. To što se neko zezne pa kupi S Ultru i ne iskoristi je ni 5% njenih mogućnosti to je ljudska glupost i jednostavno nepotrebna stvar u životu tog čoveka.
Ali onda dolazimo i do toga da ljudi misle da samo sa Ultrom imaš premijum osećaj. Što mislim da bi se većina foruma složila da nije istina. Npr. kad je izasao S21 Fe, mnogo bolji uređaj od S21. Ne znam jedino bateriju kako porediti nisam imao običan S21 ali to što je Fe ili Lite jeftiniji ne znači da gubiš mnogo na tom premijum utisku. Pogotovo kod dobro optimizovanog OneUI.
 
Kako pada jačina punjenja ako je verovati kablu. U jednom trenutku je spala na 11W, pa onda postepeno ode na 25W.
 
23.26.14


@Djilkosh_Ns google servisi su katastrofa u poslednje vreme.

Pogledajte prilog 398050
Sve ok, na 11 mestu po potrošnji od 1,3%

Kod mene isto ova verzija 23.25.18, ali je boga mi po potrošnji isto na vrhu, sa 14%. Mada ja to nisam registrovao da se nešto neuobičajeno telefon ponaša.
Inače se ne opterećujem baterijom i čak sam isključio da mi ne prikazuje procente :)
To je ta optimizacija, svako različite Google servise. Uglavnom posle 10 dana vraćen firmi telefon, kaže vratila se na svoj 13PM, a firmi je rekla da joj više nijedan Android ne kupe.

Ne krivim je, iako sam hteo da pokušam da joj rešim problem rekla je da nema živaca, čak mi ponudila za 500e kaže da se menja za ovaj moj, ali nisam hteo, kasnije ja da lupam glavu a taman sam zaboravio sve nedaće GP servisa.
 
Ja sam posumnjao na temperaturu, ali nisam probao da ga ohladim dok se puni. Baš ću danas da probam. Još me buni što recimo kabl koji ulazi bez problema u ovaj tel od 8GB ne može da uđe u telefon od 12GB, a drugi kablovi ulaze bez problema. Nema ništa u portu, gledao sam da nije do toga, nemam pojma koji mu je đavo. Pruža neki otpor kada krene da se stavlja kabl.
 
Onda bi 90% ljudi trebalo da kupuju telefon do 200 e max
Pa treba, svima bi takav telefon uglavnom odradio posao, ali moras na neki nacin da iskazes koliko si bogat, nema veze sto ti iscepane carape, vire krompiri, jabuka ili ultrica moraju da budu na stolu dok se pije kafica u kaficu ili kladzi. :D
 
Pravi bogati ljudi se tako ne iskazuju ;). To se zove drugačije, ali ne bitno nije tema. Svaka roba svakako ima svog kupca, ali postoji razlika i uvek će postojati i po ceni i po kvalitetu.
 
To je sve do nas samih ;). Ja sam freak pa sam freak, neko ne mora da bude i nije. Poštujem svačije, ali za sada S23 opravdava i čini sve ono što je Samsung trebao odavno da ima.
 
Ja moram da priznam da kad sam dao pare za mali S23 najviše sam dao pare za gabarite. Sve ostalo što je odlično , je čist bonus. Nosim nebrendirane maske ili ove na kojima se ne vidi brend, i kad sam imao jabuku i sad kad imam samsung. A čarape su mi iscepane, jer osim ovog telefona, sve ostalo ide na dete....
 
Ja polažem dosta na "bezbednost" uređaja pa su i posle 2 godine (mada se ni jedan nije toliko zadržao kod mene :D) kao novi. Uvek kvalitetna maska, i kvalitetno staklo. Dosta skupa igračka da bi se reskiralo.
 
Ubuduće da operateri umesto kreditne sposobnosti proveravaju koje društvene mreže imaš i koliko follower-a, pa da ti prodaju uređaj samo ako ispunjavaš kvotu.

Da se isti princip primeni i na preprodavce novih/polovnih telefona kao i na "privatnu prodaju" , a svi koji prodaju kome ne bi smeli, da se krivično gone.

Naravno, zakon ne bi bio prestrog jer bi se na svaki telefon vremenom računala amortizacija, tako da ne znači da neko bez "života na netu" nikad neće moći da kupi S23U.
 
Stizu li poruke i obavestenja kad je ovo ukljuceno za insta?
Jok
Nisam Dženi Lopez top dupe da moram da vidim odma laaajk 😂
5 Dana pre odmora sam uzeo ultru....tamo sam jeo pastetu i leba 🥹😂😂
Ako je Argeta onda si bogat čovek 😂
Lite i Fe verzije telefona se prave da se popuni cenovni segment. To što se neko zezne pa kupi S Ultru i ne iskoristi je ni 5% njenih mogućnosti to je ljudska glupost i jednostavno nepotrebna stvar u životu tog čoveka.
Ali onda dolazimo i do toga da ljudi misle da samo sa Ultrom imaš premijum osećaj. Što mislim da bi se većina foruma složila da nije istina. Npr. kad je izasao S21 Fe, mnogo bolji uređaj od S21. Ne znam jedino bateriju kako porediti nisam imao običan S21 ali to što je Fe ili Lite jeftiniji ne znači da gubiš mnogo na tom premijum utisku. Pogotovo kod dobro optimizovanog OneUI.
Ribe se ne lože na Samsung uređaje krastavac
Ko hoće da bude "viđen" i leči komplekse kupi jabuku i staviš ga na sto bez maske naravno mora da se vidi 😂😂
Pravi bogati ljudi se tako ne iskazuju ;). To se zove drugačije, ali ne bitno nije tema. Svaka roba svakako ima svog kupca, ali postoji razlika i uvek će postojati i po ceni i po kvalitetu.
Kome je telefon od 1000-1500 jura nešto za qurčenje taj ima druge ozbiljne probleme
Ja kad sam bio klinac početkom 2000tih bio si baja ako skupiš pare i kupiš BMW E46, radi a ne čuje se rođaci 😂
 
Nego back on topic
Koliko valjaju ne valjaju oni Dbrand skinovi?
Imam opciju da naručim iz USA, dal onda stane u sve futrole?
Nisam nikad nosio telefon bez nekog case.
 
Nego back on topic
Koliko valjaju ne valjaju oni Dbrand skinovi?
Imam opciju da naručim iz USA, dal onda stane u sve futrole?
Nisam nikad nosio telefon bez nekog case.
Ako nešto znači, ja sam davno za S8+ bio naručio dbrand skin i sećam se da je odličan bio, relativno lako sam ga postavio i stajao je sve dok sam koristio telefon. Istina nisam ga nosio sa maskom, ali kada sam ga prosledio sestri čini mi se da ga je ona stavila u masku neku sve sa skinom i to je pasovalo bez problema. Sam skin skoro da ne povećava gabarite telefona.
 
Odličan je dbrand. Probao sam ga i ispod maske ali onda gubi poentu
 
Jel se jos nekom greje telefon pri azuriranju softvera i jel to normalno, inace se nikad ne greje, ovano dostigne temperaturu do 35 stepeni?
 
Nazad
Vrh Dno