Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Слажем се. Мени би требало за ТВ, а колико знам, нема revanced за ТВ. Има додуше smarttube, ал не ради толико лепо, и визуелно ми се не допада.
Meni radi savršeno na eonboxu, imaš podešavanja za svaku sitnicu.
Nema reklama, furaš veću rezoluciju nego obično, timer kad se završava video itd..
 
Sad videh kad pominjete rutine.
Da li još neko ima problem ili uopšte koristi rutinu da recimo kad otvori neku app {gallery, yt etc..} da se aktivira auto rotate?
To mi je radilo savršeno na S21fe i prvobitno kad sam radio transfer svega preko smart switch, prebacio je I rutine, posle dva dana počelo je da baguje tj prestalo je da radi iako je rutina aktivna.
Obrisao sam je, aktivirao ponovo ali i dalje isti problem. Uradim disable/enable I radi bukvalno pola sata i to je to.
Ima li neko sličnu situaciju?
 
Sad videh kad pominjete rutine.
Da li još neko ima problem ili uopšte koristi rutinu da recimo kad otvori neku app {gallery, yt etc..} da se aktivira auto rotate?
To mi je radilo savršeno na S21fe i prvobitno kad sam radio transfer svega preko smart switch, prebacio je I rutine, posle dva dana počelo je da baguje tj prestalo je da radi iako je rutina aktivna.
Obrisao sam je, aktivirao ponovo ali i dalje isti problem. Uradim disable/enable I radi bukvalno pola sata i to je to.
Ima li neko sličnu situaciju?
Ja koristim baš taj, i nemam nikakav problem sa tim.
Screenshot_20230410_221925_Modes and Routines.png
 
Sad videh kad pominjete rutine.
Da li još neko ima problem ili uopšte koristi rutinu da recimo kad otvori neku app {gallery, yt etc..} da se aktivira auto rotate?
To mi je radilo savršeno na S21fe i prvobitno kad sam radio transfer svega preko smart switch, prebacio je I rutine, posle dva dana počelo je da baguje tj prestalo je da radi iako je rutina aktivna.
Obrisao sam je, aktivirao ponovo ali i dalje isti problem. Uradim disable/enable I radi bukvalno pola sata i to je to.
Ima li neko sličnu situaciju?
Mene je isto zezalo na pocetku, tj. ukljucivao je auto rotate ali ga nije iskljucivao, isto smart switch. Ali se resilo samo od sebe kad sam obrisao rutinu i napravio je ponovo. Probaj da obrises kes/data modes and routines aplikaciji.
 
U telekomu nemaju ni s23 256gb, a ultru samo rozu od 256gb niti znaju kada ce biti. Mada na sajtu im stoji da imaju.
 
Upravo zvali iz MTS-a, krenula je isporuka za 12/512 S23U, meni će stići verovatno u sledeći utorak. Kad sam čekao 2 meseca, mogu i ovih nedelju dana. :)
 
Sa kog broja su zvali vas koje su zvali? :) Onaj servisni 800? Imao sam propusteni poziv, pa gledam da li je Supernova ili bas MTS, ovo prvo me ne zanima. :D
 
Pozvao ja njih, kazu mi smo Supernova, ne znamo, zovite MTS. Pozvao MTS call centar, kazu mi smo MTS, preusmericemo vas na Supernovu. Jos kazem da je u vezi sa porudzbinom telefona, medjutim nista... kakav su oni hit od firme, sjajno. 😂
 
Koliko ga cekam, poceoo sam da brkam i pojmove. Tako je S23 Ultra 12/512 😄
Zvali su sa 0800 311 312.

Ako si narucivao preko webshopa, oni nemaju broj. Moras mejlom samo da ih kontaktiras.
Zvao sam ih ja bio na sve moguce brojeve. Kao zasebna firma
 
Malo sutra, nude punjač ali naravno ne besplatno ...
Ti ces dobiti racun na dan kada preuzmes telefon (nadam se), i sa tim racunom se prijavljujes za poklon od Samsunga. Ne daje nista tu operater.
 
Nego sta bi sa onom tuzbom sto je trebala da padne juce? Mislim, znam da jos nista nije moglo da se konkretnije desi povodom toga, ali cisto onako neki info pri podnozenju tuzbe i tako to. :)
 
Pozvali i mene, ista prica - stize, 'ocete i punjac? 45W/250rsd mesecno. :) Ovo sa racunom mozda pije vodu, ko prvi dobije telefon, neka proveri. :D
 
Nego sta bi sa onom tuzbom sto je trebala da padne juce? Mislim, znam da jos nista nije moglo da se konkretnije desi povodom toga, ali cisto onako neki info pri podnozenju tuzbe i tako to. :)
Ja sam "tužio". I zvali me iz zaštite potrošača da Mtsu podnesem zahtev za reklamaciju i da navedem 3 člana iz zakona koja su preksili .. Sve sam ja to poslao mtsu juče i nisu mi nista odgovorili niti zvali. Ako ne odgovore do sl utorka ovi iz zaštite potrošača će pokrenuti postupak.
 
I kakva je kamera posle apdejta? Da li se vide poboljsanja? Kakve su nocne slike? Citam na nekom forumu da se zale da posle apdejta kao da su losije nocne slike.
 
Prilikom aktiviranja telefona obavezno izaberite srpski jezik i registrujte se na Samsung Members aplikaciji. Moguce da cete da dobijete sat. Probajte pa javite.
 
Da li se dobija nesto registrovanjem uredjaja na Samsung Members aplikaciju (ne mislim na neke poklone i slicno,vec uopsteno za neke buduce ponude tj cemu sluzi uopste registrovanje uredjaja tamo)?
Takodje,vredi li (ili je cak rizicno) imajuci u vidu da nemam garanciju operatera,kupljen je nov na oglasima,ali ne znam odakle je uredjaj?
 
Da li se dobija nesto registrovanjem uredjaja na Samsung Members aplikaciju (ne mislim na neke poklone i slicno,vec uopsteno za neke buduce ponude tj cemu sluzi uopste registrovanje uredjaja tamo)?
Takodje,vredi li (ili je cak rizicno) imajuci u vidu da nemam garanciju operatera,kupljen je nov na oglasima,ali ne znam odakle je uredjaj?
Zašto bi bilo rizično?
Daju neke kupone jednom godišnje tipa 5 posto popusta u radnji gde najjeftinjja stvar košta 150 hiljada, beše jednom popust na kafu u coffeedreamu ili tako nešto.
I moje omiljeno iz priloga 😂
 

Prilozi

  • Screenshot_20230411_183038_Chrome.png
    Screenshot_20230411_183038_Chrome.png
    166.4 KB · Pregleda: 100
  • Screenshot_20230411_183045_Chrome.png
    Screenshot_20230411_183045_Chrome.png
    188.8 KB · Pregleda: 101
Da i ima neka fora kako da notifikacije u notification shade budu proširene?
Smara to što moram posebno da ih pritisnem da bi se raširile.
 
Prilikom aktiviranja telefona obavezno izaberite srpski jezik i registrujte se na Samsung Members aplikaciji. Moguce da cete da dobijete sat. Probajte pa javite.

Zašto je bitan jezik?

Ja sam se prijavio za sat normalno, telefon je podešen na engleski jezik...

Inače, prvi utisao koji je bio baš "wow" sa S23U je poziv ka drugom broju koji takođe ima VoLTE aktiviran. Bukvalno kao da sedimo jedan pord drugog, svaki šum se čuo...
 
Nazad
Vrh Dno