Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Oprosti ali rekao bih da si i ti opterećen baterijom, cim je isključuješ na 95%.
Zamena moje baterije košta 3.200din
Mislite li da sam je sredio za te pare?
Stavim na punjač kad krenem da spavam koliko god % da ima. Skinem kad se probudim. Kad je danju punim, skinem je na sto posto kad se setim da proverim. Nekad stoji i duže od sat vreme koliko mu je inače potrebno. Jednostavno, briga me.
Umesto da pričate o multitaskingu i koliko koristite i kako koristite telefon.
Da li ste generalno zadovoljni, vi samo kukate o bateriji.
Ovoliko na wifi onoliko na 4g.
Top tema svih modela.
 
Oprosti ali rekao bih da si i ti opterećen baterijom, cim je isključuješ na 95%.
Zamena moje baterije košta 3.200din
Mislite li da sam je sredio za te pare?
Stavim na punjač kad krenem da spavam koliko god % da ima. Skinem kad se probudim. Kad je danju punim, skinem je na sto posto kad se setim da proverim. Nekad stoji i duže od sat vreme koliko mu je inače potrebno. Jednostavno, briga me.
Umesto da pričate o multitaskingu i koliko koristite i kako koristite telefon.
Da li ste generalno zadovoljni, vi samo kukate o bateriji.
Ovoliko na wifi onoliko na 4g.
Top tema svih modela.
Punim bateriju po danu, noću je isključen sa punjača. Rekao sam da punim do 95 a ne da stalno držim do te cifre.
 
Ja nisam opeterecen samo mi je cudno da neko ima 10 sati sot a ja 5 to nije mala razlika.S druge strane svi mi drugacije koristimo telefon sto je ok ali ovolika razlika opet ne pije vodu.Tripujem se da mi neka aplikacija jede bateriju.Generalno telefon je fenomenalan nemam zamerke nikakve uopste.Opet ponavljam imao sam skro sve telefone iz S serije i ovo je do sad najbolji.Sve sto mi je smetalo na ostalima ovde je sredjeno.
 
Dobro vece narode,
imam problem na S23, naime sve radi super samo jednu inetrnet stranicu tj online igru nece da otvori. Ikariam je u pitanju, verovatno znate sta je. Do juce sve radilo super i onda je je poceo sve teze i teze da otvara dok u jednom momentu skroz nije stalo. Krene sa ucitavanjem i u jednom momentu stane i vrti do besvesti. Deinstalirao sam pretrazivace pa ponovo instalirao, brisao kes itd. Na svim ostalim platformama radi i ucitava samo na androidu nece.
Ima neko neku ideju, savet sta da radim da ga nateram da sljaka?
 
Možda ti pomogne onaj Nice Catch modul iz Good Lock aplikacije, kolko znam on registruje vibracije, možda ima neko podešavanje za to
Samo ovo je registrovao.
Imao sam notifikacije sa benchmarka, gmail i za taj KP i za posao, jira notifikacije i ne znam šta još u međuvremenu za šta znam da mora da bude vibracija.
Za svaku aplikaciju je omogućena notifikacija i vibracija.
Nemam pojma koji mu je.
Sve aplikacije su sveže instalirane, ništa nije prebačeno preko Smart switcha ili nečega drugog.
 

Prilozi

  • Screenshot_20230228_011305_Nice Catch.png
    Screenshot_20230228_011305_Nice Catch.png
    175.9 KB · Pregleda: 114
Jel presao neko sa obicnog s22 na s23? Kupio sam pre mesec dana s22 od 128 gb za 75000 u G, pa se razmisljam da li da doplatim 300e za nov s23 od 256gb?
 
Dobro vece narode,
imam problem na S23, naime sve radi super samo jednu inetrnet stranicu tj online igru nece da otvori. Ikariam je u pitanju, verovatno znate sta je. Do juce sve radilo super i onda je je poceo sve teze i teze da otvara dok u jednom momentu skroz nije stalo. Krene sa ucitavanjem i u jednom momentu stane i vrti do besvesti. Deinstalirao sam pretrazivace pa ponovo instalirao, brisao kes itd. Na svim ostalim platformama radi i ucitava samo na androidu nece.
Ima neko neku ideju, savet sta da radim da ga nateram da sljaka?
VPN/Ad-block?
 
Ja nisam opeterecen samo mi je cudno da neko ima 10 sati sot a ja 5 to nije mala razlika.S druge strane svi mi drugacije koristimo telefon sto je ok ali ovolika razlika opet ne pije vodu.Tripujem se da mi neka aplikacija jede bateriju.Generalno telefon je fenomenalan nemam zamerke nikakve uopste.Opet ponavljam imao sam skro sve telefone iz S serije i ovo je do sad najbolji.Sve sto mi je smetalo na ostalima ovde je sredjeno.
Naravno da ima 10 sati SOT kad napuni telefon i sedi kuci ceo dan. Na wifi i samo čita tekstove. Mogu i ja tako da uguram 8 sati sa ovom 89% kapaciteta baterijom
 
^ Da si pažljivo čitao,video bi da su društvene mreže bile u pitanju i preko sat vremena video poziva na istim
 
Što se tiče baterije uglavnom većina korisnika kad kupe novi telefon koriste ga pun gas prvih dana posle toga splasne hype..... Tako sam i ja "urnisao" 🤣 bateriju prvi par dana da vidim koliko može da izdrži a sad tri do četiri sata SOT-a dnevno uz uobičajeno korišćenje. Dosta korisnika jednostavno onemoguće aplikacije koje ne koriste , ne koriste always-on display, odu podešavanja aplikacija i i po isključujem nas ustvari kao i senzore plus većina korišćenja telefona je na wi-fi , pa tako i velike razlike između korisnika (SOT).
Ovi iz Samsunga u su izgleda shvatili da su napravili po prvi put ekstra telefon bez zamerki pa zato već u februaru imamo čitavu poplavu s23 serije na tržištu. Biće tu još peglanja softvera ali generalno svaki model iz s23 serije je odličan. Jednostavno vidi se baš drastična razlika u odnosu na prošle modele.
 
Dali jos neko moze da potvrdi sledeci bug?
Kad odem na Rutine, i ukljucim rezim za noc, rutina ukljuci jutarnji alarm u vreme zavrsetka rutine, bez obzira sto je ta opcija iskljucena u podesavanju rutine.
Jedino resenje je rucno gasenje alarma kada se rutina pokrene, ali s obzirom no to da to treba da bude automatski proces, onda nema smisla.
 
Dali jos neko moze da potvrdi sledeci bug?
Kad odem na Rutine, i ukljucim rezim za noc, rutina ukljuci jutarnji alarm u vreme zavrsetka rutine, bez obzira sto je ta opcija iskljucena u podesavanju rutine.
Jedino resenje je rucno gasenje alarma kada se rutina pokrene, ali s obzirom no to da to treba da bude automatski proces, onda nema smisla.
Ja imam ukljucenu rutinu za brzo punjenje po noći (da se ne puni brzo, ne znam ako je to isto kao rezim za noc), ali ne oglasava mi se alarm kada rutina zavrsi, zvoni samo ako ga postavim kroz sat u neko doba
 
Poslednja izmena:
OK, da se ispravim, nije rutina, nego 'Mod' za 'sapvanje'
Dakle kad se ovaj mod pokrene u zadato vreme, postavlja alarm bez obzira na podesavanje.
 
Stigao Ringke porucen 6 februara, solidno prolazno vreme. Obe maske su izuzetno kvalitetne i robusne, ali sam ja ipak vise ljubitelj nekih slim varijanti. Nacicu im primenu svakako obzirom da sam i gospodji narucio Cream Ultru :)
 

Prilozi

  • 20230228_120525.jpg
    20230228_120525.jpg
    308.2 KB · Pregleda: 102
  • 20230228_120910.jpg
    20230228_120910.jpg
    223.7 KB · Pregleda: 105
Znači ipak je pala Ultra, najs :).
 
Zašto mi to govoriš, zašto crva u glavu ubacuješ? :D :D :D. Ma ovaj ne menjam u naredne dve godine, pa makar morao Fold5 da kupujem :D.
 
Neko moj hoce da menja talefon, ja kao "savetnik" se evo raspitujem a da nisam ni slovo procotao u temi (sljaka moj S21 Ultra super pa me nije zanimalo), ne zamerite...
Da li i dalje vazi kao za 21, 22, modele da je S23 manji, S23 veci ali i malo duze radi zbog vece baterije a u sustini isti telefon i da S23 Ultra je sasvim druga prica, pa osim znatno boljih kamera ima i jos jacu bateriju i jos malo duze radi od S23 Plus?
Vi sto ste ih dobili, imate, koristite, ima li problema?
Nekako radi cene najvise bi valjao S23 ali razmislja se i o S22 zbog ustede, a opet radi velicine ekrana oci uprte u S23 Plus, na zalost nema S22 Plus u mts-u, dok su Ultre od oba godista poskupe...
Da li je iko iskusio neki problem, pogotovo nesto hw ?
Dal kupiti neki 22 (nov uz tarifu) ili novi 23 (uz tarifu naravno na 24-36m)?
 
S23 jer mu se baterija pokazala dobro, kamere su malko bolje od S22, ali ima bolji chip u sebi i dužu podršku. Ima jača polovina S23, ne žali se za sada ni na šta, što mi je jako čudno :D.
 
Stigao S23 obican. Sta je najbolja varijanta da odem i da mi stave na ekran odma a ne da narucujem i cekam 30 dana.

Na S10 koji sada ide u pemziju sam stavio mobile outfitters koja se pokazala extra ali je samo mogao neki minimalisticki case tipa nillkin da se stavi. Bilo koji ozbiljniji case (tada sam probao neki spigen) zavrne foliju po ivicama. Nillkin nije los ali cesto sam po gradilistima pa kad ispadne na beton Nillkin bas nije adekvatan.
 
Nazad
Vrh Dno