Šta je novo?

Samsung Galaxy S22

Evo nam aprilske zakrpe (Yettel)
 

Prilozi

  • Screenshot_20240416_114337_Software update.jpg
    Screenshot_20240416_114337_Software update.jpg
    96.2 KB · Pregleda: 46
Kako ja da namestim da mi stizu update..?
Kad i proverevam rucno, nista..i dalje mi stoji januar..
 
Kako skenirati QR kod sa slike iz galerije?

Našao sam ovo uputstvo ali kod mene ne funkcioniše. Kada otvorim galeriju i sliku, kliknem na ikonicu oka, dole imam samo opcije: Translate, Text, Discover i Wine. Nijedna od njih ne skenira kod. Opciju "Lens" ne vidim nigde.

P.S. Znam da može preko drugih aplikacija, ali ne bih da instaliram samo za to, kada već aplikacija kamere to može da uradi. Ne znam kako ne može iz galerije.
 
Posalji sliku nekome, i onda skeniraj sa njegovog ekrana😁
 
To stoji, ali ako je potrebno samo jedanput, tj nije cesta potreba.....
 
Ima li nekog da je menjao bateriju i kakva je situacija nakon zamene, 4.5h mi je sot u poslednje vreme
 
Kako skenirati QR kod sa slike iz galerije?

Našao sam ovo uputstvo ali kod mene ne funkcioniše. Kada otvorim galeriju i sliku, kliknem na ikonicu oka, dole imam samo opcije: Translate, Text, Discover i Wine. Nijedna od njih ne skenira kod. Opciju "Lens" ne vidim nigde.

P.S. Znam da može preko drugih aplikacija, ali ne bih da instaliram samo za to, kada već aplikacija kamere to može da uradi. Ne znam kako ne može iz galerije.
Google Lens
 
Jel postoje neke revizije i verzije po kojima mozete da skontate da li ce imati problem sa resetovanjima?
 
Riknuo kabal za punjenje ,pukao kod dzeka
Kupio danas u Ikei kabal za 700 din naziv lillhult 1,5m ojacan i radi brzo punjenje bez problema 45w punjac u pitanju
 
U mejlu se navodi samo ovih 5 funkcija, a cini mi se da na s24 ima vise, mada nisam siguran
 
Sad sam dobio obaveštenje sličnog sadržaja i preko Samsung members, u kome se preporučuje da se ode na stari link u kome su opisane sve AI funkcije, uključujući i prevodioca. Ne mora ništa da znači, ali evo i tog linka...

 
Zna li neko kako da sklonik ovu crticu sa navigacionog bara da ne povecava ovu bradu telefona jos vise?1000112591.jpg
 
Da li neko zna kako da namestim opet ikonice obaveštenja na Always on display-u da budu u boji aplikacije ( npr. pozivi zeleno, instagram plavo ili belo, poruke plavo itd.)? Danas kako sam instalirao One UI 6.1 obaveštenja na AOD-u su u tonu njega i zaključanog ekrana. Pokušao sam i sa Good Lock-om, i tamo mogu da promenim u npr. ljubičastu, crvenu itd. da sve budu, a kada stavim na onu opciju da nema boju ostane opet u tonu sata na AOD-u i zaključanom ekranu iako prikuzuje u Good Lock-u ikonice obaveštenja u tonu aplikacije. Takođe podešavnja za osvetljenje se mogu podesiti samo preko Good Lock-a. A engleski i srpski telefon i dalje meša.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240510_204849_LockStar.jpg
    Screenshot_20240510_204849_LockStar.jpg
    53.2 KB · Pregleda: 16
Nazad
Vrh Dno