Šta je novo?

Samsung Galaxy S22

Nisam odradio još, mrzi me jer sam na SEK :)
Evo linka za S22 Ultra S908B EUX: DOWNLOAD
Na XDA je uputstvo za instalaciju i linkovi za S22+, S22...


U principu vrlo prosto i ne gubi se garancija :)

Screenshot-20230920-201016-Settings.jpg
Csc ne igra ulogu, samo da je isti build na kome ide beta...

* tek vidim da je za s22 :D nzm za s22 kako je, na s23 csc nema veze koji je
 
Ima veze, nije ista situacija kao na S23 seriji zbog exynos/snapdragon.
EUX nema call recorder npr. samo SEK.
Osim toga ne radi Google Pay, tako da smaranje :)
 
Ima veze, nije ista situacija kao na S23 seriji zbog exynos/snapdragon.
EUX nema call recorder npr. samo SEK.
pa nema ni eux kod s23 samo sek...

Sve dok je iz OXM grupu , csc je samo drug ostalo je sve isto...tako da nema veze sto si na sek csc, ako je ista ta android 13 verzija na koju je dosla beta, mozes da je apdejtujes na ovu betu a da ti i na betu bude sek
 
Poslednja izmena:
I šta sad ja da radim sa tom informacijom u S22 temi sa S22 ultra telefonom? :D
 
Prvo nema potrebe da smaraš sa citiranjem jer je komentar ispod komentara.
Drugo jel shvataš da me mrzi da instaliram i neću još da se zezam sa beta verzijom na kojoj ne radi Google pay.

Pritom je beta link izvučen sa EUX CSC-a (http://fota-secure-dn.ospserver.net/firmware/EUX/SM-S908B...), da li će da radi na drugom i da li će kasnije raditi snimanje i šta sve još neće raditi me mrzi da istražujem...
 
Poslednja izmena:
Prvo nema potrebe da smaraš sa citiranjem jer je komentar ispod komentara.
Drugo jel shvataš da me mrzi da instaliram i neću još da se zezam sa beta verzijom na kojoj ne radi Google pay.

Pritom je beta link izvučen sa EUX CSC-a (http://fota-secure-dn.ospserver.net/firmware/EUX/SM-S908B...), da li će da radi na drugom i da li će kasnije raditi snimanje me mrzi da istražujem...
RAdice jer se csc nece izmeniti...ostace koji je do tad bio, sek top eux sta god da je bilo...
 
Imam pitanje. Instalirao sam preko xda na s22 ultru one ui 6, postoji li mogucnost downgrade sustava te sam vidio da se moze registrirati na betu preko VPN-a postoji li mogucnost unatoc vec instaliranoj beti na mobitelu ili pak ne, te dobivam li beta ota update ili sve preko xda?
Pozdrav iz Hrvatske
 
Imam pitanje. Instalirao sam preko xda na s22 ultru one ui 6, postoji li mogucnost downgrade sustava te sam vidio da se moze registrirati na betu preko VPN-a postoji li mogucnost unatoc vec instaliranoj beti na mobitelu ili pak ne, te dobivam li beta ota update ili sve preko xda?
Pozdrav iz Hrvatske
Prethodnih godina je moralo da se poklopi sim kartica i onaj country iso(iz polja Service provader sw version-poslednja dva da budu iz zemlje gde je pustena beta) kod da bi se uslo na zvanicnu betu..nije moglo preko vpn...sto znaci sve preko xda osnosno apdejtovanje iz recoverija preko adb...
 
Jedno pitanje,treba mi kabal usb c na usb c za samsungov punjac
Da li bas mora.samsung kabal ili moze ugreen ili nesto slicno da se uzme?
 
Koji god.
 
Da se prijavim i ja ovde, S22 običan sa Snapdragon-om. Da se poigram malo, vidim kakva je baterija pa ako izgurava jedan dan, zadržaću ga neko vreme. Posle S21 sa Exynos i Snapom i S20U, ipak mi najviše odgovara ova dimenzija za šaku...
 
Ha, ja još uvek na avgustu ;)
 
Stići će za oko 3-4 nedelje
 
Znaci uskoro da ocekujemo UI 6,citam priblizava se finalna verzija
Simpaticno deluju promene ,gledao par klipova ,nista revolucionarno
Ali sto bezati od onoga sto je dobro prihvaceno,ovako malo kozmetike i super svima
U svakom slucaju i dalje trazim bagove po ultri ali nista ,sve radi odlicno
Izgleda sam zabo falican primerak ;)
 
Naravno da vredi,ni s22 nije sampion ,ali generalno kod s serije nema sampiona
Placamo danak najboljim komponentama ,jakim procesorima i sjajnim ekranima
 
Mislim da se isplati. Telefon nije samo baterija, ali opet bitna stavka. Meni je lično S20 Ultra doduše izvlačio max 3 sata SOT, S21 Exynos do 4 sata, S21 Snapdragon do 4 i po sata, a kod S22 koliko vidim kocka-meni sa Snapdragonom ne može preko 4 i nešto preko SOT.
 
Ma znam da nisu sampioni i da placamo danak tome🤣,ali naviko na samsung i ne mogu na drugo,probao honore i huaweije ali nije to-to.A i odgovara mi velicina ovo dvoje navedenih,gledam s23 al se ne uklapam u cenu
 
Nazad
Vrh Dno