Šta je novo?

Samsung Galaxy S21

Mnogo li je za s21 ultra 370e, mint stanje, full pack, silver boja 12/128 ?
 
Mnogo li je za s21 ultra 370e, mint stanje, full pack, silver boja 12/128 ?
Za taj novac bolji telefon nema, samo proveri da li je sve ok sa kamerom, pošto se neki korisnici žale da gubi fokus
 
128gb je za današnje vreme mnogo malo.
 
Mts takodje.
 
Ja stavio na 0,5x, probao sam i isključene animacije ali mi mi 0,5x top
 
I ja koristim 0.5x :)
 
Gde se nalaze "developer options"?
 
U settingsu je ali da bi se pojavila moraš da ideš na about phone, software information i da klikneš više puta na buid number.
 
Zdravo društvo. Da se prijavim i ja na temu, a na koliko dugo videćemo... Uhvatila me neka zuja nikako da se smirim od kako sam prodao svoj Mi 10t Pro... Posle njega sam kratko nosio Samsungov Note 10 Plus, ali je baterija u kombinaciji sa Exynos-om bila pravo ubistvo. Nije mogla da izdrži jutro - veče, što mi je neprihvatljivo. Nakon njega sam prešao na S21fe, slična priča iako je bio na Snapdragon-u. Bio je zaista fantastičan ali avaj...

Posle njega sam se dokopao Pixela 6, dugo je bio u mojim rukama ali me naplašiše dostupnošću delova za slučaj kvara (pu pu pu). Sada predjoh na S21 Plus, koristim ga nekih 7 dana, generalno je OK ali me Pixel razmazio - nedostaje mi. Nekako je korisnički doživljaj totalno drugačiji, ozbiljniji, slike lepše, podešavanja bogatija... Iako nisam nezadovoljan, već markam S21 Ultra sa 256 interne...
O kako je malo čoveku potrebno da bude srećan i kako mu to malo STALNO nedostaje 🤣
 
Nećeš se usrećiti ni sa 3 godine starim S21U. Baterija je na većini pohabana, kamere gube zoom itd.. Mislim da je teško naći bas dobro očuvan komad (takav bi bio odlična kupovina).
 
E baš ti hvala Nidžo 🤣
Imaš dara da utešiš čoveka.
Kolega hoće da proda njegov jer uzima S24.
Ultra je kupio u Telenoru u pretprodaji. Totalno je nezahtevan ali baterija je sigurno pretrpela neku degradacije. Za ostalo ne znam. Za kameru ne znam, može se proveriti pretpostavljam... Razmisliću
 
Planiram uskoro moj da pošaljem u Promobi, u garanciji je još dva meseca pa cu javiti.
Imao si 3 godine? Lepo si to upecao 😁

Mene samo muci baterija na mojoj ultri, bas se oseca kako je degradirala, plus exynos. I mozda se malo nerviram jer mi je 128 gb model. Ako bih mogao da upecam 21 ultru Snap sa 256 memorije odmah bi kupio.

Jel sređivao neko neko fokus... Zna li se neka cena?
Sta vam se desava sa fokusom? Msm kapiram da se gubi, ali gde, na kojoj kameri, sta? Da proverim i ja svoj. Mada nisam primetio nista.
 
128GB, što i sam imam, se rešava google drive pretplatom. To je tako.
 
Ovih dana mi dešava da widget za vremensku prognozu nestane sa Home Screen. To još nikad nisam vidio. I to se desilo dosta puta u ovih par dana. Nikad prije.

Da li se nekome ovako nešto dešavalo?
 
Sad sam upratio, bilo koji widget nestane sa ekrana nakon što kliknem na njega pa mi uredno otvori njegovu aplikaciju, ali kada iz nje izađem tog widgeta više nema na Home Screen. U pitanju su razni widgeti. Kako koji otvorim njega više nema na Home Screen. Ali izgleda da se privremeno nešto zaglupilo, restart je riješio stvar. Bar zasad.
 
@nidza Jesi li rešavao autofokus?
Ja sam još uvek na S21 Plus, generalno sam zadovoljan funkcionalnošću i baterijom, ali mi kod kamere nedostaje Pixel...
Ovih dana ću verovatno preći na S21 Ultra (12/128) iz Telenora (Exinos) da vidim da li ću se smiriti.
 
@nidza Jesi li rešavao autofokus?
Ja sam još uvek na S21 Plus, generalno sam zadovoljan funkcionalnošću i baterijom, ali mi kod kamere nedostaje Pixel...
Ovih dana ću verovatno preći na S21 Ultra (12/128) iz Telenora (Exinos) da vidim da li ću se smiriti.
Ja sam prodao pixel 7 pro ima 2-3 tjedna, cisto jer volim promjenit mob.
I naleti mi za 260e S21u 12/256 exynos, imao sam ga i prije godinu dana, nisu mi sjele neke stvari, al reko ajde da vidimo opet.

Uglavnom, zadovoljan sam.

Kamera je sasvim ok, skinuo sam kamera asistant i u njemu napokon ima opcija da se iskljuci da mob sam cropa glavnu kameru umjesto telefoto.
Tako da npr sada kad su bas losi uvjeti, mogu odabrat telefoto lecu u night modu i mobitel ce stvarno koristit tu lecu.

Ovde sam snimio i malu recenziju mobitela u 2024


One ui 6 mi odlicno lezi, fale tu neke sitnice tipa veliki folderi ili da se neke aplikacije mogu zakljucat na otisak prsta, al generalno je sve fino optimizirano i zadovoljan sam.

Jedina "mana" je baterija, jer se radi o mobitelu kupljenom u 12/2021, tako da je zdravlje baterije 80%, ali kad iskljucim 5g i AOD dobijem solidnih 5h ekrana, kad te stvari ukljucim 4h.
Narucio sam novu bateriju pa cu promjeniti, tada bi trebao imato 6h+ ekrana sto mi je sasvim dovoljno.

E da, pronasao sam i gcam u kojem rade sve lece bez dodatnih konfiguracija


zadnja na listi
 
Dobra je preko dana,samo u nocnim uslovima ima ljubicastu tintu...
Trazio sam konfiguraciju po netu,nisam uspeo da nadjem nista😀
 
Nazad
Vrh Dno