Šta je novo?

Samsung Galaxy S21

Jutros ponovo neki update na Yettel-u, zna li neko šta je to?
 
Da li je neko menjao kameru zbog fokusa i koja je cena bila?
 
Ja bih menjao moj s21 ultra exy 128 za s21 snap sa 256. Sta mislite? Mada koga kod sam pitao na oglasima hoce da mi skinu kozu za ledja. Kao da ja dajem nokiju 3310.
 
Nema smisla po meni. Stara je tu baterija. A i telefon star sam po sebi.
 
Ja bih menjao moj s21 ultra exy 128 za s21 snap sa 256. Sta mislite? Mada koga kod sam pitao na oglasima hoce da mi skinu kozu za ledja. Kao da ja dajem nokiju 3310.
I ja bi menjao moj 21 snap 256 (stavio novu org samsung bateriju pre dva meseca za s21 ultra exy/snap 256) al teško to danas naći da se sve poklopi ;)
I nema tu šta da se misli, oba su odlični telefoni i ništa mnogo gori od novih iz s23 serije, samo se vodiš veličinom koja ti odgovara.
 
Pitanje za malo iskusnije. Da se ne upecam ja. Zanima me sta moze da mu bude ako je sve ovako kako je napisao.


Screenshot_20231108_164643_KupujemProdajem.jpg
 
Pročitaj malo temu o KP :)
OT:

Mislim da se 16/512 nije prodavao kod nas legalno, tako da vrlo verovatno nije ni moguće popraviti isti.
 
Stigao neki update, Yettel.
 
265MB, security patch level November 1.
 
Kraj godine..
 
Sta mislite o kupovini s21 plus exy u 2023 godini za 350e polovan! Ona prica KAO NOV :]
 
Dok sam imao s21+ radio je odlično, nisam imao problema sa baterijom ili pregrejavanjem iako je bio exynos, tako da mislim da 2100 može još da gura
 
^ S21+ , preko su on-line oko 260$ (230€) ..... Snapdragon .
(Ali, Amazon...)
 
Da li još neko ima problem sa fokusom na S21 Ultra? Kada je na 1x nikako ne može da fokusira kada je na dalje subjekte poput zgrada ni kada se klikne na njih. Probao sam promenu rezolucije, restart telefona i ništa nije pomoglo. To je dešava samo na glavnoj kameri posle poslednjeg update od pre par nedelja.
Takođe i kod mene. Opako me nervira. Zeznuli su nešto.
 
Moze da se promeni CSC u AUT, ažurira na android 14 i posle vrati CSC koji je bio... Ja sam tako uradio.
 
Ako me pamcenje sluzi,u Odinu za CSC izaberes Home CSC i ostaje ti tvoj trenutni.Zar ne?
 
Da li iko koristi Single take kada slika i kako mu se pokazao ?
 
Stigao oko 9h update
  • Brži značajno, fluidnije animacije
  • Kamera shutter lag smanjen poprilično
  • Drugačiji font (može se vratiti na stari), mali redizajn, Weather app bolja
  • Bolji saveti šta brisati od nepotrebnih fajlova.
Za sad bez vidljivih bagova. Baterija rekao bih ista
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno