Šta je novo?

Samsung Galaxy Note20 / Note20 Ultra

Screenshot_20210310-093759_Software update.jpg
Prvi utisak je da baterija bolje drži, pošto je baš čudno da ne pojede nekoliko procenata tokom jutarnje rutine, čitanja i pregleda mejlova.
 
Telenor jos nije pustio update.
 
Edit:
Posto od Telenorovog nema nista i ko zna kad ce ga biti, a za SEE izasla vec dva apdejta, ubacio sam preko Odina SEE martovski sa One UI 3.1
Prvo sam uradio factory reset iz Recovery moda jer nisam imao ikonicu za VoLTE, navodno su mi aktivirali a nije bio aktiviran, pa mi palo na pamet da mu odradim f.r. posto sam to odradio pojavila se ikonica za VoLTE pa kad sam vec to odradio reko da ubacim martovski SEE apdejt.
 
Telenor tu nesto bas zeza....Izasao je Februarski update sa One UI 3.1 ali sa telefona ga nije video
Zakacio sam ga na Smart Switch i tu je prijavio update
 
Ppzdrav drustvo,nazalost nasao sam gadan problem na note 20 ultra i to na 3 promerka koja sam gledao kad sam nasao problem.Naime ssnzor blizine koji se nalazi oko 1cm desno od prednje kamere ispod ekrana je na sva tri modela napravio blagi burn in,koji ce verovatno vremenom da se pojaca.Proverite i vidite imate li isti problem jasno se vidi na sivim pozadinama pa cak i na bilo kojoj boji u pozadini koja nije crna naravno.
 
Засад нема код мене, баш сам ставио неку светлу позадину да проверим 😅
 
Nema ni kod mene.
 
Ne moze to da se vidi na beloj pozadini,vec na tamnijim,siva pozadina,ja sam primetio na viberu kad je na night mode namesten.
 
Bas nadjem sinoc ovaj post na netu,i gomila se njih zali na isti problem,zaista zalosno a i izgleda da su uvideli gresku kolko sam citao da se na s21 ultra uopste ne nalazi ovde senzor blizine.
 

Prilozi

  • Screenshot_20210315-091628_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20210315-091628_Samsung Internet.jpg
    74.3 KB · Pregleda: 56
Izgleda da sam baksuz da su mi oba modela zapala sa ovim problemom,i drugar isti problem ima.Na note 10 plus je na istom mestu senzor nikada nije imao ovako nesto.Blaga je rec da sam razocaran kakav su propust napravili.
 
Сад читам на неким форумима да су многи добили burn-in са s-view маском на преклапање, звучи бизарно али поставили су и слике људи
 
Nisam ni gledao na beloj, ukucas #0# i ides na boje i gledas displey da li ima burn in negde, na svim bojama je cist, kad sam imao burn in na s9+ na tim bojama ga je lepo pokaza.
 
Nisam ni gledao na beloj, ukucas #0# i ides na boje i gledas displey da li ima burn in negde, na svim bojama je cist, kad sam imao burn in na s9+ na tim bojama ga je lepo pokaza.

Ne vidi se ovo u skrivenom meniju,ne izgleda kao burn in vec kao jedva primetna mrlja.
 
Da se to ne vidi neki deo kao senzor otiska prsta sto se vidi pod jakim svetlom.
 
Ne,naprotiv vidi se u zatvorenom pa i kad pojacam osvetljenje na vise.A napolju bilo koje da je osvetljenje ne vidi se uopste.
 
Nema od reklamiranja nista nebi ga zamenili za nov uredjaj a moj tel je fakticki nov.To se bas mizerno primecuje u zatvorenom al se primeti ko ima dobro oko.
 
Pozdrav ljudi
Da li je neko imao iskustvo sa note 20 ultra 5g 12/256 exynos, kakva je sa njim situacija sto se tice baterije?
 
Поздрав друштво. Имам добру понуду да од друга узмем Note 20 Ultra Snapdragon који је закључан на Verizon.
Можете ли ми рећи каква је процедура "откључавања" телефона, односно је ли пуно сложена и да ли бих то и ја могао сам да урадим?
Хвала свима на одговорима и свакој помоћи!
 
Drustvo jeste pratili vesti,bice ipak note 21 samo ce mozda kasniti zbog globalne krize,to jest nesta spominju proizvodnju cipova.
 
Jutros snimam neke klipove na Kalemegdanu, prebacim na racunar...uzas na stav ovo lici. Full HD na 30fps. Suma koliko hoces.
 
Nazad
Vrh Dno