Šta je novo?

Samsung Galaxy Note20 / Note20 Ultra

Ja sam dao 11 pro max 64GB i 300 eur :) Što reče neko nema merak cijenu.

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Немојте гледати све исто, поготово за телефон стар више од годину дана
Можда има burn in, можда је оштећен, ослабљена батерија, нису сви очувани исто, а нов је нов, сваки је исти[emoji3]

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
I nov iz kutije moze da ima burn in na keca. Nema pravila.
 
Evo da se javim. Pročitao sam sve savete i hvala vam. U meniju za testiranje crna je bas crna i tu nema problem. Pričao sam sa prijateljicom koja isto ima Note20 ultra i nem taj problem te sam bio rešen, a idalje sam da odem do Promobia i tražim reklamaciju i zamenu, a ako nista drugo neka flešuju novi fabrički rom trebalo bi da to mogu. U međuvremenu čačkajući i tražeći šta bi to moglo biti ušao sam u safe mod i primetio da u njemu kada se smanji osvetljenje na minimum nema zelenila odnosno green tint se nepojavljuje na sivim površinama. Doduše malo ali jako malo je ekran svetliji u safe modu kada je osvetljenje podešeno na najmanje. Svakako sam rešen da tražim reklamaciju pa će mo videti sta će dalje biti. Takođe hvala Vam puno na savetima.
 
Meni su je odbili pod izgovorom da je to software issue a ne hardware.
 
@mikiekim da je proslo manje od 14dana mogao bi da ga vratis bez obrazlozenja i uzmes drugi tel. Sad posto je proslo vise mislim da ne moze, osim ako budes imao neki kvar u narednih 6meseci i onda dobijas novi tel. Imas starije kolege koji ce ti bolje pomoci i objasniti ako znaju vise.
P.s. kad budes odneo tel u promobi ponesi jednu milku od 300g, mozda ti pomogne ako bude radila neka devojka [emoji14][emoji23]

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Meni su je odbili pod izgovorom da je to software issue a ne hardware.
Ne znam iskreno videćemo. Da li neko zna koliko puta mogu da podnesem zahtev za reklamaciju? Ako odbiju prvi put pokušaćemo posle toga još jednom pa ću videti dalje. Iskreno verujem da ako im se popnem na glavu da će da odobre posle tipa trećeg četvrtog puta.
Takođe ako neko ima neke savete povodom Promobi servisa neka piše ili neka me samo preusmeri na temu ako mu nije teško.
 
Ako vas odbiju slikajte i posaljite Samsungu, meni su odbili zamenu zbog burn in koji se nazirao, posle prituzbe Samsungu sledece nedelje su ga zamenili.

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Ako vas odbiju slikajte i posaljite Samsungu, meni su odbili zamenu zbog burn in koji se nazirao, posle prituzbe Samsungu sledece nedelje su ga zamenili.

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
Na cemu si burn-in dobio?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Na s9+

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
A meni bas rekli da ce Samsung da je odbije jer oni moraju da salju izvestaj. Luda kuca.
 
Ne slusaj ti njih, poslacu ti sutra u pm sta sam tacno napisao, da vidis kako ce ti zameniti.

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
I nov iz kutije moze da ima burn in na keca. Nema pravila.
Још нисам видео ни чуо да нов телефон има burn in(осим ако га нису користили за излагање па после продали као нов), иначе сам имао и ја burn in на S9 али после годину дана коришћења, тако да ме мрзело да рекламирам јер телефон и после 3г и даље ради и користи се, не држите осветљење на 100% дужи временски период и неће бити проблема..

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Ja lično znam za barem 3-4 primerka koja sam video. Edge paneli su najviše tu ranjivi. Generalno nema pravila ama baš za to osvetljenje. Meni kolege koje imaju Samsunge a ima ih gomila na poslu, svi na 100% i ni jedan defekt. Meni lično smeta kada je preko 1/4 svetlo na ekranu, nekako mi sve šljašti a opet njima bez problema gura sve bez da se žale. Ne treba robovati telefonima, i ako su skupe igračke postale.
 
Tako je. Kod burazera na S10+, samo što smo krenuli da podešavamo kad ono ivice nisu bledunjave nego sive. E tu je recimo Samsung ispao jako fer. Bez reči su menjali ceo uređaj jer je bio star 1 dan, da ne kažem par sati.
 
Jel dobio neko najnovije azurianje na snapdragonu? Zasto mi posle njega ne radi you tube i play store, tacnije pokazuje mi kao da nisam povezan na internet?
Pretrazivac radi,ali kao da je dosta sporiji internet..
 
Jel dobio neko najnovije azurianje na snapdragonu? Zasto mi posle njega ne radi you tube i play store, tacnije pokazuje mi kao da nisam povezan na internet?
Pretrazivac radi,ali kao da je dosta sporiji internet..
Pa ako ti je to sada trenutno to je tako svima,oko 13h danas ne rade dosta google aplikacija nesta je do google-a.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Da gledam sada,da se desio pad googla u evropi.
Ali zanimljivo da mi na svim drugim uredjajima, radi normalno.
Samo mi na telefonu ne radi....
 
Vi sto ste kupovali Snap verzije, jeste kupovali adaptere za struju ili druge punjace?

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Adapter.
 
I ja uzeo adapter, malo deluje skarabudž al' valjda ce biti sve ok :)

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Je l vam proradio xda na TT?

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno