Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 9

Priest -ne loži me. I onako sam dovoljno odlepio kad su me prvi put odbili .

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Ali uvek mogu da kažu da ni on njima sada nije doneo nov telefon, nov je bio pre nekoliko meseci, sada više nije.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Aha... Znaci, kada god reklamiram neki proizvod, neću dobiti nov, nego korišćen /refurbished, pošto im nisam odneo nov na reklamaciju?! :D :D Bravo!
 
Nov neces dobiti sigurno, kupuju polovne na Limundu i onda te daju umesto novih, e sad moguce da ces dobiti Nokiu 3310 samo precrtano to 3310 a flomaster napisano Note 9.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Nov neces dobiti sigurno, kupuju polovne na Limundu i onda te daju umesto novih, e sad moguce da ces dobiti Nokiu 3310 samo precrtano to 3310 a flomaster napisano Note 9.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
Uh ... Toga sam se i plašio .
Možda mogu da kompenziram za Golfa dvojku , Nokiu ću onda lako nabaviti ...

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Nisam još dobila android 10 nadogradnju.. na tcom- u sam hr
Jesu li svi dobili ili već bude..
Note 9

Poslano sa mog SM-N960F koristeći Tapatalk
 
Bube, bude,stara[emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uzeo danas Note devetku iz Vip-a, a u njemu već Android 10 i One UI 2.0 i Januarska bezbedonosna zakrpa.
Ima li još neko Androiod desetku?

66cffd8dc0b01d0ad00c87e953225e85.jpg


Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Imamo svi A10 na N9 [emoji846]

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Pozdrav ljudi. Kako da na android 10 vidim SOT ?

Poslano sa mog SM-N960F koristeći Tapatalk
 
Hvala puno. Ni sam ne znam kako to nisam video,u sve sam ulazio,a ovo mi pred ocima :)
Jos jednom hvala

Poslano sa mog SM-N960F koristeći Tapatalk
 
Malo su glupavo napravili da moras sabirati sot. Trebali su pored skale ostaviti kao na A9 ukupan sot. Ali ajde moraju komplikovati bez razloga.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Od skora sam i ja nabavio note9, to mi je prvi samsung, baterija bi mogla biti malo jače, ali sveukupno sam oduševljen mašinom. Da li neko zna može li na double tap da se zaključa ekran i da se probudi (da ne koristim stalno ono dugme sa strane), to mi je svaki telefon imao
 
Da se budi ekran može, samo malo jače pritisni donji deo ekrana dok je isključen. Za zaključenje, ne znam.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Hvala puno na odgovoru i ovo mi znači ali bi super bilo kad bi moglo i zaključavanje na tap ili na neko softverski dugme (prečicu). Samo da nije na dugme sa strane
 
^Kod mene radi na Novi, Android 10.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Uzeh juče Note 9, prvi utisci super, poslužiće da se proba S Pen i Note uopšte prvi put.

Koje staklo/još bolje foliju da tražim? Bitno samo da lepo legne i ne odlepljuje se.
 
Ja ne stavljam nikakve folije i stakla, i evo već godinu i više bez tačkice ;)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ovaj bogami već ima malo tragova po ekranu.
Ne bih ni ja stavljao, ali u autu samo bacim telefon u neku pregradu sa svim i svačim, pa zato ne bih bez bar nečeg na ekranu.
 
Od nedavno imam n10+ ali mi juce izasla prilika za n9 sd n960u 8/512gb... da li postoji neka razlika u kameri izmedju exynos i sd n9? Za neke male pare mogu da ga uzmmem cisto da vidim, al znam da mnogi.od vas vec imaju sd jeste uporedjivali.mozda
 
Ranije je bilo da na sd bude sony dok na exy samsung gura svoje...e sad da li je još uvek ta praksa nisam sigiran

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Vrh Dno