Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 4

Kad je već živnula tema zna li neko ima li nagovještaja da li ćemo dobiti Nougat?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Note 3 je ostao na lolipopu 500, jer je izasao note 5, sad izlazi note 6/7 i mi ostajemo na mm 601, note 5 ostace verovatno na nugatu i tako ukrug :)
Steta sto mi nismo dobili pravi 601 sa temama i redizajnom kao na note 5, bila bi ovo ekstra masina za kupovinu jos dugo vremena...
Razmisljam se da predjem na Note 5, nije neka doplata 100e, ali gubim sd karticu, izmenljivu bateriju i ic remote...
Na ovom 601 me strasno iritira ovaj bug sa ringtonom i pucketanjem prilikom javljanja na poziv... N910C verzija
 
Poslednja izmena:
Note 3 je ostao na lolipopu 500, jer je izasao note 5, sad izlazi note 6/7 i mi ostajemo na mm 601, note 5 ostace verovatno na nugatu i tako ukrug :)
Steta sto mi nismo dobili pravi 601 sa temama i redizajnom kao na note 5, bila bi ovo ekstra masina za kupovinu jos dugo vremena...
Razmisljam se da predjem na Note 5, nije neka doplata 100e, ali gubim sd karticu, izmenljivu bateriju i ic remote...
Na ovom 601 me strasno iritira ovaj bug sa ringtonom i pucketanjem prilikom javljanja na poziv... N910C verzija
Apdejt vs sd slot, ic port, izmjenjiva baterija..
Ne bih mijenjao ni da mi doplate, a ne da doplaćujem. To su mi neke vrlo bitne stvari. Jedini razlog zbog kojeg bih mijenjao Note 4 je veličina koja mi je dosadila, ali ne za Note 5, već neki manji.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Pa da, verovatno za S7 koji je manji kompaktniji, futureproof model, mada noutove nosim od N1, ne znam kako ce mi leci mnogo manji fon posle toliko vremena... :)
O zameni razmisljam jer mi je malo dosadio, nosim ga najduze od svih iz N serije
 
Poslednja izmena:
Painted on note 4 in Autodesk SketchBook ... 8)
28f65fa6d306e58b4f855b741ae29732.jpg
 
Pa da, verovatno za S7 koji je manji kompaktniji, futureproof model, mada noutove nosim od N1, ne znam kako ce mi leci mnogo manji fon posle toliko vremena... :)
O zameni razmisljam jer mi je malo dosadio, nosim ga najduze od svih iz N serije
Kao neko ko je imao note 3, 4 i 5 i sada s7 mogu ti reci da neces pogresiti ako predjes. Jedino sto nije mnogo manji telefon kako ti kazes...tek kad uzmem s4 mini ili iphone 5s u ruke, vidim sta je mali tel ;) A naravno uvek mozes i s7 edge da pazaris ako ti odgovaraju dimenzije nota.
 
Danas sam aktivirao zaštitu preko otiska prsta. Jel moguće da ovako loše radi!?
Upisao sam oba palca i jedan kažiprst. Palce sam memorisao u iskošenom položaju jer bi tako prevlačio kad telefon držim u ruci. Kažiprst sam memorisao u vertikalnom položaju, njime sam mislio da otključavam u vožnji kad je auto na stalku.

Onda sam se vozio po gradu i hebavao sa otključavanjem, tek svaki peti pokušaj je bio uspešan. Uz to da palcem nisam uspevao da otključam kad ga prevučem vertikalno, nema trika.

Da li je poenta u drugačijem memorisanju otiska, da li da ih tada prevlačim sporije ili da menjam ugao? Ovo me baš neprijatno iznenadilo, na Xiaomi RN3 otključavanje radi perfektno i u sekundi, nebitno pod kojim uglom prisloniš prst.

Sent from my SM-N9100 using Tapatalk
 
Moras da ga prevuces pod istim uglom pod kojim si memorisao. I to preko sredine senzora. Brzina, onako malo sporije.
Prst i senzor ne smeju da budu vlazni, nacrtace ti kapljicu ako to pokusas. I jeste, ponekad mu treba par pokusaja, ne znam zasto.
 
Poslednja izmena:
Prosto neverovatno da je tako loše odradjeno, izludeh danas. Ovo znači da bih isti prst morao da dva puta memorišem ako bih da ga koristim iz dva različita ugla? A imam fore za 3 memorije, bravo ti ga :D

Sent from my SM-N9100 using Tapatalk
 
Veruj da jeste tako, ja sam batalio da pokušavam palcem i jednom rukom da otključavam telefon :D

A kada se pojavio note 4 Samsung je ke*ao da je to bolje rešenje od konkurencije, naravno sledeći njihov telefon je imao isto rešenje na dodir kao jabuka :D

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Ma Swipe finger scanner je ******. Ja muku mucim preko godinu dana. Il naviknes ili oguglas. ;)
Touch finger scanner je mnogo bolje rijesenje.
 
Ja koristim scanner za otkljucavanje kako ekrana tako i finansijsko/poslovnih app i nemam nikakav problem s istim iako ga koristim tj otkljucavam koriscenjem telefona 1 rukom.

Al slazem se da bi touch bio jednostavnije resenje (bar mi se tako cini )
 
I taj touch finger nije idealno resenje u ove tople dane kada se prsti i sve ostalo znoji abnormalno, verujte na rec.
 
Bas tako. Vrlo cesto se desava da nece da procita, pa brisanje dugmeta pa ciscenje prsta.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
krastavac sad, na Xiaomi RN3 radi perfektno, 3 prsta sam memorisao i sva 3 očita iz prve nebitno pod kojim uglom prislonim prst na senzor. Realno je sramota da je toliko bolje odradjeno na 3 puta jeftinijem telefonu.

Sent from my SM-N9100
 
Ima li neko link za oficijalni marshmallow za 910F ili moze rom za exynos na snapdragona?
 
Ne može rom sa C verzije na F

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Posle note 4? A9 pro, mate 8 ili neki treci da je iznad 5.5" i da nije edge ( uzasni su mi). I zasto bas taj ;)

Poslato sa tastature koja pravi greske!
 
Posle note 4? A9 pro, mate 8 ili neki treci da je iznad 5.5" i da nije edge ( uzasni su mi). I zasto bas taj ;)

Poslato sa tastature koja pravi greske!
Note 4
[emoji3]

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Note 4
[emoji3]

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Nemoj mi stajati na muku.. ja isto o tome razmisljam, al moram da zamenim fon da bi burazer ovaj nasledio on me pritiska najvise a ne bi da kupim opet note 4 xD

Poslato sa tastature koja pravi greske!
 
Nemoj mi stajati na muku.. ja isto o tome razmisljam, al moram da zamenim fon da bi burazer ovaj nasledio on me pritiska najvise a ne bi da kupim opet note 4 xD

Poslato sa tastature koja pravi greske!

Pa neka onda brat kupi šta mu se sviđa, ako tebi ovaj odgovara. Nemoj da si sebičan i da samo ti kupuješ uvek nov ;-)
 
Može li neko da mi da preporuku koja je navigacija dobra za Note4, osim sad već standardne Here? Gledao sam da skinem iGo Primo ali na temi o navigacijama kažu da nije baš optimizovana pa ždere bateriju.
Ako imate link za skidanje iste, još bolje ;)

Sent from my SM-N9100
 
Može li neko da mi da preporuku koja je navigacija dobra za Note4, osim sad već standardne Here? Gledao sam da skinem iGo Primo ali na temi o navigacijama kažu da nije baš optimizovana pa ždere bateriju.
Ako imate link za skidanje iste, još bolje ;)

Sent from my SM-N9100
Mislis da here ne radi posao?

Poslato sa tastature koja pravi greske!
 
Radi, kao i google maps. Sasvim dovoljno i korektno.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Za korišćenje po lokalu su oba loša, najveći problem je ukucavanje ulica u vožnji. Na iGo je adresa podeljena u više polja pa se mnogo brže i lakše unosi. Npr treba da idem u ulicu Stojana Aralice 25, u Here ili Maps treba da otkucam kompletnu adresu sa brojem jer će mi tokom kucanja kao predlog izaći samo ulica ili ulica + neki broj koji je iz nekog razloga memorisan. Kad je ulica dugačka ili iz delova, ovo je katastrofa rešenje jer me nekad baci i po par kilometara od cilja.
U iGo ukucam za grad BE i izadje Beograd, klik na ulicu i ukucam Aral pa se pojavi 1 ili 2 predloga i kliknem na onaj koji mi treba, unesem tačan broj kuće i dobijem preciznu putanju do cilja.

Sent from my SM-N9100
 
Ako ti je to najveći problem za klasifikaciju da su loše, onda je to odlično i stoji da su navigacije odlične, doduše sa lošijom opcijom za ukucavanje ulica ;)


Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Nazovi ih kako god hoćeš, meni su neupotrebljive osim kad idem na more pa znam unapred adresu ;) X puta mi u toku vožnje zatreba putanja do neke do sada nepoznate adrese, navigacija koja me primorava da stanem i kuckam kilometarske adrese je za mene neprihvatljiva.
 
Nazad
Vrh Dno