Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 4

taj klip je star vise od mesec dana, kacen je 2 puta vec u ovoj temi.
 
Da.
Nekada ga startuje za manje od sec, nekad za dve, a kad zabicikla zna i po 5 sekundi da otvara.


Ne znam. Ja nikad nisam primetio da laguje ni 2, a kamoli 5sec!!!
Nije me mrzelo, pa sam danas snimio malo kako to kod mene izgleda. (Zbog veličine klipa kvalitet videa nije najsjajniji.)
I tako je uvek, kakve crne 2+sec.


K L I P
 
Restartuj tel, otvori par aplikacija pa probaj onda. Ili restart ili sacekaj par minuta... Dakle prvi put mu treba 2 ili vise sek, svaki sledeci je instant.
 
Ma mogu da ga gasim, restartujem, šta god hoćeš da mu radim, ali kod mene uvek 'vako.:D
 
preporuka za 64 gb karticu? videh da je vec bilo to pitanje nedavno, ali mene interesuje sta od ponude sa amazona da pazarim.
dao bih ~40$, ima ih brdo za <30$, pa mi je teze za odluciti se
 
I dalje imamo najjači note u zemlji, Evropi... :D Verovatno sve do Nove godine tako a najverovatnije i posle nje... :) ;)
Ipak neće padati cena tako brzo 4-oci...
 
Poslednja izmena:
ja računam 20€ čim se otpakuje i 10€ za svaki mesec. gledano od cene novog u tom trenutku. naravno do neke granice ispod koje nije realno ići.
 
Kod nas je sad polovan 380 eura do kraja godini moglo bi biti i 300-320
 
jedno su cene koje pišu u oglasima a drugo su cene po kojima se obave transakcije :)
 
Znači po vašem 300€ note 4 :D
Pa po toj ceni niko neće da ga proda...
Da ne pričam o konkurenciji u tom cenovnom rangu i debaklu Note 5 modela koji i da hoćeš ne možeš da kupiš u Evropi (do kraja godine) .

380-400€ po meni realno, naravno ako je telefon očuvan ;)
 
Poslednja izmena:
E zbog ovakvih stvari sam hteo da ga prodam. Hendcent i igra neka ne mogu da izadjem na back dugme. Dodje na pocetni meni ili u hendcentu na poruke i na back djoka. E takve gluposti me do ludila dovedu.
 
Svi na temi čekaju official 5.1.1, al' je l' ima neko ko je ubacivao neki custom rom i kakva su iskustva? Je l' ima neko iskustva sa Cyanogenmod-om?
 
Definitivno najbolja zastita ... sad mogu da ga setam po betonu ... [emoji41]
d0f5c2e58f09ba4dc707ff4e536a33d7.jpg

9fb25d2fdccd9ebdc7d1a4225e7254bf.jpg

7b3fd3e9ccc4fe50964354dac37f7d17.jpg

d1e08b444797e71ebca7e6954370563e.jpg

6b491f6617b370de4ae14367fb10fb4b.jpg

a4581e8ea977c8210d7396139bfd4cb7.jpg
 
Mora da da bude ruzna inace bi nemala efekt oko zastite :D
 
krastavac ako treba u tenku da nosim telefon :D
Ionako jedva stane u dzep, Note je za torbicu - sa ovim je za ranac :)
 
Poslednja izmena:
^ nekome ružna, nekome se sviđa. Da je ima ovde kod mene u Nišu, odmah bih je pazario...;)
 
Spigen :)
Jeste najbolja - krastavac povećava gabarite, ali zato ako ispadne telefon nema hvatanja za glavu :D
 
Nazad
Vrh Dno