Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 3

Ja imam update vec nedeljama
 
Da..i meni je stigao malopre. . Pisalo je da je za povećanu stabilnost...
 
Nasao sam na netu da ova ispravka donosi stabilnost i unapređenje bezbednosti, kao i neke manje popravke, uključujući i resavanje problema kod kopiranja ili preimenovanja fajlova na SD kartici, kao i kod 's Viev' aplikacija.
 
Ja sam na MTS-u i jos nisu ponudili ni updejt na Kit Kat a kamoli neku zakrpu :d
 
Papani najgori ,raskinuo ugovor sa njima pre 15 dana njihovu stetu ,ali tek posle zalbe RATELU
Nije ni Telenor med i mleko ali putesesvije sa njima ne moze niko da izmisli ni zamisli
Samo cu reci da su mi poslali racun da platim 24k dinara ,i kad sam opet otisao i pokazao kopiju raskida ugovora,da je na njihovu stetu ,rekose mi izvinite ne placajte sredicemo to
Znaci ocaj blagi,iz greske u gresku ,sta reci dalje
 
Poslednja izmena:
Da li treba formirat bateriju ili samo da se isprazni i napuni i to je to?
 
Ma kakvo crno formiranje baterije ,samo kidaj i puni kada god hoces i mozes
 
Baterije se ne formiraju odavno.
Puni kad se isprazni kad se napuni skidaj sa punjača i koristi ko čo'ek :d
 
Ja sam malo cackao S5 i TW mi deluje dosta zanimljivo, mada mora se priznati da mi je sve bilo konfuzno. Nisam uspeo da se snadjem, sve je drugacije razmesteno. Inace sam dugogodisnji korisnik Galaxy serije telefona.
 
Juče sam prvi put sam imao priliku da snimam video na bučnijem mestu kao što je koncert, i zvuk me je sasvim prijatno iznenadio kad sam pustio na kompu. 4K bukvalno ždere prostor i bateriju, a izašao sam sa manje od pola baterije, morao da prebacim na 1080p da bi izdržalo :) . Što je najgore, ovi 1080p snimci mi se čak i više dopadaju u takvim uslovima osvetljenja, 4K ističe dosta šuma, dok je 1080p nešto blaži po tom pitanju.

Kompresija... Daj neki 30s sample od oba. Meni su koncerti jedino mesto gde koristim video. :)
 
Jel zna neko sta je ovo prvo sto mi kida bateriju? I gde da ga iskljucim?
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1395171320819.jpg
    uploadfromtaptalk1395171320819.jpg
    57.2 KB · Pregleda: 230
Ponovo se upali I zdere bateriju.

Sad mi je baterija na nivou S3 tj da moram da punim dnevno 2x...
 
I kod mene je u zadnja dva dana bila ista situacija. Prvi put u 3 mjeseca mi telefon nije docekao noc. Anroid UI (ta ikonica) je trosila 35% a ekran 40%. Danas smirilo i palo na 4%. Ne znam da li je pomoglo, ali deinstalirao sam nekoliko aplikacija koje sam prije toga ubacio.
 
Poslednja izmena:
Vrh Dno