Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 3

Ma jes, sad cu i tamo da idem, a uredjaj je direktno vezan za note 3, kao da sam pitao koliko trosi motokultivator
 
Au, što malo oglasa za note 3 i nikako da nađem neki sa garancijom za ispod 500 evra, baš drži cenu već neko vreme. :/
 
Ne znam gde gledas, na mobsvetu bio sa garancijom za 460e jedan, i par komada po 479e/480 i ostalo oko te cene
 
Јел пуштао неко 24/192 фајлове ? Јел ферцера то ?
 
Pa ipak bih nekog iz Bg. A u Bgu ponuda užas, sve sa garancijom radnje ili je prodato ili je preko 500.
 
sacekaj da prodju ovi praznici.. sada svi gruvaju cene jer znaju da ljudi sada kupuju stvari.. krajem januara ce sve biti ok
 
sacekaj da prodju ovi praznici.. sada svi gruvaju cene jer znaju da ljudi sada kupuju stvari.. krajem januara ce sve biti ok


Nikad mi nije bio jasan stav nasih derikoza da gruvaju cene pred praznike dok svuda van nasih granica su popusti samo takvi generalno na svu tehniku.
 
Javlja se jedan prezadovoljan novi vlasnik Note3 :)

Fascinantno je koliko drzi baterija ovog cuda. Bas sam ga bacio na heavy usage I za ceo dan sam uspeo da skinem 65% baterije. Muzika + net i opet se ne da makina.

Also da vas pitam, koja je po vama dobra tastatura za ovo cudo, posto I dalje muku mucim sa default tastaturom.

Takodje, da li mogu da povezem regularni micro usb na njega ili moram da koristim samo zvanicni punjac?
 
Javlja se jedan prezadovoljan novi vlasnik Note3 :)

Fascinantno je koliko drzi baterija ovog cuda. Bas sam ga bacio na heavy usage I za ceo dan sam uspeo da skinem 65% baterije. Muzika + net i opet se ne da makina.

Also da vas pitam, koja je po vama dobra tastatura za ovo cudo, posto I dalje muku mucim sa default tastaturom.

Takodje, da li mogu da povezem regularni micro usb na njega ili moram da koristim samo zvanicni punjac?

Moze i standardni micro usb..
 
Also da vas pitam, koja je po vama dobra tastatura za ovo cudo, posto I dalje muku mucim sa default tastaturom.

SwiftKey. Najbolja.

Plaća se. Možeš preko amazona da je uzmeš za džabe kad dobiješ ovih 5$ što dele.
 
It took long enough, but now Samsung’s selling a new version of the S-View Flip Cover with Qi-compatible wireless charging support baked right in. While you do get the best of both worlds, that convenience doesn’t come for free: this new cover will set you back around $70 if ordered from Samsung directly. When you consider that the non-wireless-charging Flip Cover was already $60, it doesn’t sound too bad in comparison, but that’s still a pricey accessory on top of an already expensive phone.
 
Nikad u životu ne bih kupio S-View Flip Cover, ružan je, nepraktičan i jako skup. Bežično punjenje je takođe bezveze, stvara toplotu koja šteti bateriji, smanjuje njen kapacitet i radni vek. Da ne pominjem da treba uzeti neki ozbiljniji Qi pad, jer oni jeftini pune sporije u poređenju sa kablom.

Dock je zakon i mnogo je jeftinije rešenje, treba mi dve sekunde da stavim telefon u njega da se puni, a dobijam istu stvar kao i kod bežičnog punjenja, bez posledica po bateriju.
 
Samo da javim da sam kupio preko oglasa za 490 sa 2 god garancije i računom. Nisam mogao da čekam više. :-D
Sem što mi touchwiz bio not responding u jednom trenutku, ostalim sam za sad prezadovoljan. :) .
 
Pitanje:

Samsung Apps Center radi u Srbiji?

Tj da li direktno skidaju pare sa racuna korisnika ili je potrebna kartica?
 
Pitanje od mene: da li je nekome zvučnik (slušalica) malo izdignut u odnosu na šasiju? Drug isto ima note 3, i njemu je u nivou sa šasijom, ravno je kad se pređe prstom, a meni izdignuto pola milimetra, recimo. Uzeo sam u telefon u Vipu. Slična iskustva? :)
 
Na mom je takodje izdignuta ona perforirana niklovana trakica koja prekriva zvucnik slusalice. Model N9005. :-D
 
Poslednja izmena:
Isto malo uzdignuta slusalica, taman da se oseti prstom kada se prevuce.
 
Mozda zavisi od toga koji je model Note 3 u pitanju i koje je boje? Varijacije su uvek moguce..
 
Izdignuto je na crnom, možda je na belom ravno.
 
kamera na n3.Slikah malopre..odlicna.
6y9uvyve.jpg


uba8agar.jpg
 
Vrh Dno