Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 3

STIGAO CASE...NEMAM ZAMERKI ZA SADA... ubacio sam veoma lako bez skidanja rama..




















(Powered by frubar.net)
 
gapenu2u.jpg
zy5egara.jpg
pubejeha.jpg
tygemata.jpg
zama2amy.jpg
 
Vidim na xda da se dosta njih žali na labavo home dugme. To me malo nervira ako je kod svakog, kako je kod vas?
 
Lep je ovaj Neo Hybrid, ali nekako mi Bounce mnogo mnogo lepsi. Naravno opet svako ima svoj ukus.
 
Kod svakog je tako. Nije u tom smislu da je labavo na klik, nego samo blago (pola mm) mozes da ga pomeras gore dole ako ga guras namerno po ivicama. Ovako u normalnom koriscenju to nikad neces primetiti.
 
A sorry druze, sad tek vidim da nisi ovde pa pretpostavljam da onda nema problema ni sa slanjem i carinama
 
Kakva carina za običnu futrolu? Ne podleže to carini...
 
Ako ne podleze carini, podleze porezu i tako u krug.. ovde se nikad ne zna koliko ces na kraju platiti...narocito od kad je krenuo PayPal.
E zato sam pitao, al videh posle da covek nije odavde.
Kakva su inace iskustva ljudi sa narucivanjem dodatne opreme iz ino?
 
Carinu nećeš da platiš sigurno. Pdv zavisi koliko imaš sreće, ali moraš da računaš na to.

Malo me brine to za home dugme, na drugovom s2 se mrdao tako home i malo me nerviralo.
 
Sto se home dugmeta tice, meni se cini da je to prosto takvo (naprednije) tehničko rešenje. I mogu reci da ovo nije prvi high-end uredjaj kod koga se tako nesto javlja. Secam se da su mi dugmici na super kvalitetnom i skupom kalkulatoru, takodje bili pomalo labavi. Tokom koriscenja sam shvatio da se time dobija lakse i "mekse" kucanje..
E sad, moj home taster na N3 se pomera 0,5mm gore-dole i do sada mi to nije zasmetalo. Cak mislim da mi jako cvrst taster ne bi bio ovako prijatan.
 
Iz Srbije sam.Doneo mi je poznanik iz Austrije,pa nema carine.Inace,na carini je banda.Nekima su odrapili carinu i na futrolu.A nekima nisu. Mnogi su se opekli i bili su iznenadjeni.
Case je odlican(za sada).Kompaktan je i osecaj u ruci je prilicno u Premium maniru.Ulepsao je n3.
Sto se tice pisanja o home tasteru na n3: znaci,postoje triper ljudi.Ali stvarno postoje.I na jednom forumu citam kako pisu da je labav taster ovde,onde...A ja koji sam sa iphone5 presao na n3 nemam zamerku pa sam se nasao zacudjenim.Na iphone 5 je utopljen home taster i tu nema lufta ni malo.Na n3 nema takodje ako neko ima to je bre jako malo..Posle citam kako je ekran, kada se smanji osvetljenje na minimum i podesi siva pozadina,prosaran razlicitim osvetljenjem.Jedva sam to namestio tj nasao sivu pozaeinu i primetio to i kod mene ali je to smesno.Koji bre triperi to traze i pronalaze,nije mi jasno...Trebas bas da se pomucis da trazis dlaku u jajetu na N3.Ali jedan amer mi kaze: ja imam osetljive oci i meni sve to smeta---A sta?ja sam corav? Nije nego nisam davez i triper... I znam sta je Almoled..
Meni bas svasta smeta ali da toliko detaljisem,jos nisam oboleo.. :D
 
Poslednja izmena:
Kakva carina za običnu futrolu? Ne podleže to carini...

Ja sam na cenu od 599 dinara za backcover dobio da platim dodatak od 394 dinara. 200 dinara otvaranje + valjda PDV carina šta već. Znam da sam odlepio.
 
meni su naplatili pdv 300 din na posiljku od 2000.. ali na racunu pise da je na pdv otislo 180din a cenim da 120din spada u neke troskove carinjenja,pregleda,poste itd itd . tako da imajte to na umu .
 
Poslednja izmena:
Hahaha, upravo tako nečemu sam se i "nadao"..... Nema nama normalne internet kupovine! :-/
 
Luft postoji kod svih i to je to. A izgleda da je i kamera nocu ocajna kod vecine, ako ne i kod svih.
 
Ljudi interesuje me kakav je beli N3 posle duzeg koriscenja? Konkretno da li se prlja i da li potamni bela boja odnosno postaje zuckasta?
Razmisljam se izmedju crnog i belog, beli mi je nekako lepsi i prefinjeniji (stvar ukusa) u odnosu na crni.
 
Evo sta propustate ako ste prodali svoj Gear :p

 
Ju, pa nisi šmeker ako nemaš Gear, trk u prodavnicu da ga kupite :d Inače, koliko loša gluma to je neverovatno, ovo je primer kako ne treba da izgleda reklama.
 
Inače, koliko loša gluma to je neverovatno, ovo je primer kako ne treba da izgleda reklama.

Ne, to je bas primer kako treba da izgleda reklama za hipnotisanje otupelih masa sirom planete.. :d

Me luv this wotch, mast hev!
photo.jpg
 
Poslednja izmena:
Ljudi sta je sa ovim "Watch on"-om.
Ovako izgleda kod mene, na S4 je to bilo sasvim drugacije...
Ovaj moj lcd ne prepoznaje.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1387888369132.jpg
    uploadfromtaptalk1387888369132.jpg
    33.6 KB · Pregleda: 195
  • uploadfromtaptalk1387888376115.jpg
    uploadfromtaptalk1387888376115.jpg
    35.2 KB · Pregleda: 189
  • uploadfromtaptalk1387888382945.jpg
    uploadfromtaptalk1387888382945.jpg
    44.7 KB · Pregleda: 195
  • uploadfromtaptalk1387888389743.jpg
    uploadfromtaptalk1387888389743.jpg
    41 KB · Pregleda: 190
Evo sta propustate ako ste prodali svoj Gear :p
jbte, ovo je najgora reklama godine... još kad se uzme u obzir da ju je izbacila kompanija koja ima najveći budžet za marketing :wall:
Ne znam šta je sa Samsungom. Otkad su počeli da traže svoj vizuelni stil, prvo smo imali glossy "sapun" dizajn, onda sad ova plastika u obliku lažne kože sa "šavovima" za telefone i laptope,
Touchwiz većinu smara i smatraju ga za bloatware, a o prezentacijama gde umesto inžinjera koji prezentuju hardver i softver imamo step dance, ili reklamama poput ove, ne treba ni pričati... :trust:
 
Poslednja izmena:
Ako mislite na ovu reklamu sa snowboardinga i diskoteke, meni je ok.
 
jbte, ovo je najgora reklama godine... još kad se uzme u obzir da ju je izbacila kompanija koja ima najveći budžet za marketing :wall:
Ne znam šta je sa Samsungom. Otkad su počeli da traže svoj vizuelni stil, prvo smo imali glossy "sapun" dizajn, onda sad ova plastika u obliku lažne kože sa "šavovima" za telefone i laptope,
Touchwiz većinu smara i smatraju ga za bloatware, a o prezentacijama gde umesto inžinjera koji prezentuju hardver i softver imamo step dance, ili reklamama poput ove, ne treba ni pričati... :trust:

Fazon je sto ta "vecina" na koju mislis smo mi entuzijasti i oni koji malo vise znaju, a to je ako i 5% (mozda 10%?!)na celom svetu. Ovi ostali koji su Average Joe korisnici njima je kul sve sto je Samsung. Bas cu da pitam par njih koji blage veze nemaju kakva im je reklama, iako znam odgovor :) Naravno da ce im se svidjati...
 
Kad pogledas reklamu pozelis da nikad u zivotu ne pridjes ni blizu Gear-u koliko je reklama odvratna.
 
Reklama je za napaljenike, ali nije toliko losa. Elem, ovo mi je genijalno- mali android telefon:

http://www.youtube.com/watch?v=hZQRIIndgAM

Jel probao neko viber i facebook app? Jel moze sa ovom tastaturom da se kucaju mailovi i poruke? Tipa, stigne sms, procitam, odgovorim "Tu sam za 10min"

Ako niko nije probao, nek proba bar vajber pa nek javi :)
 
Vrh Dno