Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 3

Kabl?
Probaj drugi punjac iste amperaze a ako i to ne pomaze menjaj bateriju.
 
Može biti i loš kabl. Instaliraj aplikaciju Ampere. Treba da puni 1800 u piku, 1200 u proseku.

Većina kablova koje imam ne može da progura tu struju. Mora kabl dobar da bude.

Tapatalk
 
I sa drugim punjacem se sporo puni... Skinuo sam ampere program i pokazivao mi je malopre 1800 const... Nakon toga sam restartovao telefon, misleci da je indikator zablokirao... Ostavio ga da se puni, ali se nista nije napunio. Prebacio sam da se puni preko laptopa i tu kad sam proverio pisalo je 450.. Nakon toga vratim na punjac i pise 450...
 
Ne radi mi proximity senzor u toku poziva. U meniju *#0*# očitava različite vrednosti i pokazuje da senozor reaguje i radi ali u pozivima ne. Menjao sam i softver i radio factory reset ali ništa. Ima li neko ideju šta može biti?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Drugar ima identičan problem, nema čak foliju, ali isto tako je to... Verovatno je otišao senzor...

M2 Note
 
Drugar ima identičan problem, nema čak foliju, ali isto tako je to... Verovatno je otišao senzor...

M2 Note

Moguce da je riknuo,mada mi cudno pokazuje da radi.
Koristio sam ga neko vreme tako i navikao da pritisnem power dugme u toku poziva da izgasim ekran,nikako da se naviknem sad na novom fonu :)
 
Drugari, imam flešovati firmware na Note 3 (N9005), treba mi par informacija da skratim guglanje.

Stock ili stock based debloated?
Za stock koji tačno firmware je poslednji sa balkanskim jezicima, kako ju je najlakše skinuti (updato ili neki drugi način, neda mi se registrovati na sammobile)?
Stock based koji rom se najbolje pokazao (rutovan je telefon kaže čovek).
Koja verzija Odina, ako je potrebna neka specifična (windows 10 x64)?
Hvala unapred.

Edit:
Poslednji zvanični sa srpskim jezikom?
Model Name: Galaxy Note 3
Model: SM-N9005
Country: Serbia (TSR)
Firmware Version: N9005XXUGBOF1
OS: Android Lollipop
OS Version: 5.0
Build Date: June 11, 2015
Changelist: 4540543
PDA: N9005XXUGBOF1
CSC: N9005OXXGBOE1
 
Poslednja izmena:
Ubaci ALEXNDR-ov rom za N3, ima i najnovija. Debloated je tacno kako treba, moze Xposed da se instalira cak!
 
Moze mnogo dobro Note 3 da se sredi ALEXNDR-ovim ROMom, da bude telefon dok ne dodje 5G. Pogotovu uz dobar Xposed/AppSettings.

Sestra koristi njega evo godinu i nesto, ni Facebook Msg joj nije zamrzavao fon :)
 
Nikad se nije zamrzao ni sa stock poslednje 3 godine. Sahranio već jednu bateriju sa preko 1000 punjenja.

Neverovatan uređaj.

I dalje biram koji ROM da puknem. Čim mi ostane malo slobodnog vremena.

Tapatalk
 
Preporucite i meni neki ROM za n900a verziju. Trenutno je u njemu 4.4.2 nema novijih stock...
 
Molim za pomoc prilikom kupovine. Radi se o N9006-16GB, krait 4x2300mhz, 3GB RAM itd...

Tema je prevelika da bih pronasao iskustva korisnika pa molim ukratko jel vredi ovo novo 240 evra (varijanta iz Madjarske 12 meseci garancije) proveren prodavac sa KP?

Zanima me kako se u praksi snalazi ovaj telefon tri godine posle premijere?
 
vredi svakog centa! da je 32gb jos bolje ali imas sd
 
Vredi 50e vise od n9005 32GB??
 
Iskreno, nema nov. Ali pogledaj malo vise cene, meni je nerealno dati 240e sada za taj fon, nebitno sto je nov, kada ima mnogo jeftinijih n9005.
N9005 32GB je bio 300e nov pre godinu i po.
 
Zna li neko zasto mi telefon ne dozvoljava da koristim sd karticu? Vidi je ali kad hocu nesto da prebacim sa telefona na karticu ne dozvoljava.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Od KK je tako. Treba ti file manager koji to može.

Ugrađen file manager takođe može da upisuje na karticu.

Tapatalk
 
Ovaj moj ovigledno ne moze, koristim Solid Explorer, probacu sa fabrickim...hvala.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Note 3, Polarcell baterija stara nekoliko meseci, Aryamod Lollipop... Kakvi Note-ovi 7,Edge-evi i ostala buranija ;)

198c286e85cd2d5b63b24010f562d661.jpg

3d06600e4dbcac5086422ffb8812291e.jpg

8789fcc5e72504843ee2e3a6617c0ca0.jpg

a01263c9f42ac93283dcc381fe962350.jpg


Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
7c8ca549439c5e899105f5fb38360ad0.jpg
bf0a7e120f1ce176dd76f959dc1491b3.jpg

Šta reče [emoji1]
 
Reče : daj da vidim pozive i koliko je uključen net :D

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Reče : daj da vidim pozive i koliko je uključen net :D

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Pozivi bili oko 30,35 minuta mislim. I posata whatsapp poziva. Wifi uglavnom i 4G nešto. Whatsapp, Viber, wechat, Facebook,fb messenger, 3 email naloga, tapatalk, ihaaaaj [emoji1]
 
Ufff, znam da nije tema, ali treba mi pomoć.
Ženi sinoć maznuli u podzemnom prolazu kod Ušća Note3 dual sim... hoće isti takav, ja trenutno nisam u gradu - da li neko zna gde ima u Bg da se kupi? Prošli je uzet u Logicu, danas je tamo išla, oni nemaju više. Treba mi da je nov, polovan ne radi radnju.
Hvala svima na informacijama unapred.
 
Ne verujem da ga ima bilo gde na stanju sad, telefon je star 3 godine....
 
Nazad
Vrh Dno