Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 3

Drugaru stradao ekran,tacnije ekran radi samo je pukla plastika. U servisu kazu 26k da promene ceo ekran . Jel upoznat neko da li moze da se zameni samo maska posto ekran radi? I gde bi to moglo da se odradi?
Hvala
 
Nije to plastika nego staklo, teško da će neko hteti to posebno da menja jer je velika verovatnoća da se uništi lcd, pošto su zalepljeni jedan za drugi.
 
da da, znam da je zalepljeno i da je peripetija posebno menjanje. Ne znam konkrento za N3 secam se jos sa S2 i S3 da su ljudi radili pa reko da nije neko upoznat....
 
U principu se može zameniti, samo moraš naći nekog ko je spreman na tu gimnastiku a i drugar mora da prihvati rizik da nešto pođe po zlu ne daj bože.
 
Originalnu S Flip. Uvek joj se vratim kada promenim.
 
Zdravo.

Mozete li mi predloziti najjednostavnije ALL IN ONE rjesenje za backup podataka, kao i app, sms, call log itd...
Naime note n9005 nije rutovan, a bih da ga vratim na fabricka podesavanja prije nego li ga apdejtujem na Lollipop.
P.S. Ako moze link ka nekom tutorijalu.

Unaprijed hvala
Forumaski pozdrav
 
163861[/ATTACH]

Doslo malopre MTS kartica telefon ne... nikad rutovan... KK u njemu...
Sta raditi? Ostati na KK ili ne.

Poz
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1425083124087.jpg
    uploadfromtaptalk1425083124087.jpg
    201 KB · Pregleda: 173
  • uploadfromtaptalk1425083169431.jpg
    uploadfromtaptalk1425083169431.jpg
    199.4 KB · Pregleda: 158
Za sada ostani na kk. Barem ja jos ne idem na 5.0
 
Ne razumem zašto je promašaj? Ja sam već dve nedelje na 5.0 i bolji je od kk. Bolja baterija, stabilan, nema memory leak, može da se rutuje...
 
Nisu ni probali a znaju da ne valja :)
 
Ja sam na lolypopu već 15ak dana radi odlično bez bagova... Ne znam sto ljudi strahuju da zamene Kk. Stabilan je nema zakucavanja...
 
Ljudi daju savete nisu ni probali...
 
Hvala, hvala... samo sam pitao da li da prelazim... savete onih koji koriste.
 
Idi slobodno na lolipop ovaj polski je poslesni radi fenomenalno
 
Jel zna neko nešto više od note3 neo modelu.
Imam dobru ponudu uz biz terife na vipu pa mi je zapao za oko.
Interesuje me sadmo da baterija traje cijeli dan šta god da radim sa njim a obično pričam od pola sata do sat na dan. Net barem 2 sata da može i rad sa organajzerom, bilješkama i word dokumentima do sat vremena.

Da li može to baterija da izdrži tj. da traje jedan dan.
Ako ne odna ću ostati na tabletu.
Slike ne slikam, muziku ne slušam.
 
Mnogo bolje od kk po fluidni je i po brze podize aplikacije
 
Probao tri puta i vratio se svaki put na KK. Ne znači da jednom neću definitivno preći na LP, bar dok se Xposed ne ispegla.
 
Jel zna neko nešto više od note3 neo modelu.
Imam dobru ponudu uz biz terife na vipu pa mi je zapao za oko.
Interesuje me sadmo da baterija traje cijeli dan šta god da radim sa njim a obično pričam od pola sata do sat na dan. Net barem 2 sata da može i rad sa organajzerom, bilješkama i word dokumentima do sat vremena.

Da li može to baterija da izdrži tj. da traje jedan dan.
Ako ne odna ću ostati na tabletu.
Slike ne slikam, muziku ne slušam.
Malo je bolji od Note2 a baterija ce sigurno izdržati jedan dan.
 
U mom slučaju radi bolje od kk. E sad, to što je meni bolje ne mora da znači da je i ostalima. Baterija je bolja, što je meni bitno, ali nekom drugom je lošiji jer nema xpossed. Generalno nije neki epohalni napredak, niti ima neke fenomenalne novine, ali postoji napredak u odnosu na kk.
 
Nazad
Vrh Dno