Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 10

Hoce aplikacije da prave problem, npr skoro sam igrao jednu igricu, Hill Climb racing 2, desavalo se da dovede telefon do totalne blokade na 4-5 sekundi, naravno pao je unninstal i telefon normalno sad najnormalnije radi...
 
Ja imam na exy instalirano, prednja kamera u sustini bolja sa gcam.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Evo je i ja probao. Zadnja 2 sata cackam i osim prednje kamere (jer ima normalni mod a ne beauty) nema nikakvih prednosti.

Kažu da je noćni mod bolji, ali nisam stigao da testiram jer je pao unistall [emoji6]

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Da li neko ima preporuku za aplikaciju za blokiranje reklama? Razne stvari sam nasao na netu, ali ne znam sta radi dobro.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Idi u settings/connections/more connections settings i pod private dns ukucaj dns.adguard.com uglavnom vecinu reklama skloni ali ne sve.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Tako, samo ako koristite chrome, sa redita:

,,If you use Chrome, you may need to disable Chrome's in-built DNS resolver, so that the DNS goes through the AdGuard one. Go to "chrome://flags", search "Async DNS resolver", set that to "Disabled". Now restart Chrome, and the AdGuard DNS should work within Chrome."

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Instaliraj operu. Blokira sve reklame

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Ja koristim Disconnect pro. Radi odlicno, blokira reklame u svim app.
 
Odlicno, hvala na preporukama pa cu javiti utiske

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Idi u settings/connections/more connections settings i pod private dns ukucaj dns.adguard.com uglavnom vecinu reklama skloni ali ne sve.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Ovo bas dobro radi. Skida vise reklama nego sto sam mislio.
Disconnect Pro vidim da nema na play store, verovatno s razlogom. Nasao sam na netu par linkova pa cu odatle skinuti.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
AdGuard ima i aplikaciju, pa lako može da se uključi/isključi po potrebi
 
^ nisam probao aplikaciju mada ovo sa private dns meni radi odlicno. Kakva je aplikacija, jel bolje radi od sistema dns?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ja koristim aplikaciju i odlicno radi, uopste nemam reklama.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Nova launcher verzija 6xx i Full gestures za navigaciju u N10 podesavanjima rade perfektno,nijedan lag do sada iz MM,Nova petica je izgleda zezala da se zna ako neko istu muku muci..
 
Nova launcher verzija 6xx i Full gestures za navigaciju u N10 podesavanjima rade perfektno,nijedan lag do sada iz MM,Nova petica je izgleda zezala da se zna ako neko istu muku muci..
E konacno, sad cu da instaliram. Hvala na informaciji.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ehh konacno i ja na note 10+, posle n8,n9 pa iphone xs, ovo cudo je ogromno...
Nisam hteo ni da cekam vise nista ni s20 ni sledeci note ovaj mi se svidja :)

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
To odavno radi. Ja rekoh ubacili i za pokrete sa strane.

Note 10+
 
Kakva je kvaliteta zvuka kod poziva s obzirom na smjetaj zvucnika i taj tanki prorez iznad displaya?
 
Kakva je kvaliteta zvuka kod poziva s obzirom na smjetaj zvucnika i taj tanki prorez iznad displaya?
Treba malo navikavanja da se uho postavi na pravo mesto. Kao da je zvučnik usmeren za razliku od S10 kod koga je bio klasični gril. Nisam imao taj problem sa S10.

Zvuk je inače odličan.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Kakva je kvaliteta zvuka kod poziva s obzirom na smjetaj zvucnika i taj tanki prorez iznad displaya?
Mogao bi biti malo bolji u glasnijem okruzenju, nije lose ali moglo bi i bolje. Ovako u tihom razvaljuje

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ako ga dobro namjestiš nema nikakvih problema.


Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Haha pošteno [emoji2960][emoji2960]
Iskreno nisam primetio to sa zvucnikom, nikakvih problema nisam imao do sad

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Naviknes vremenom :-D ali u odnosu na Note 9 bar 30 ak % slabiji.
 
Ja primecujem da je generalno zvucnik slabiji u odnosu na s10+, ali sa pozivima nisam imao problema(niti pokusavam da namestam glavu da bih bolje cuo i sl..), cak i kad koristim spiker ljudi se ne zale(za razliku od ajfona 11 gde je bilo nemoguce koristiti jer smeta drugoj strani).

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Pitam za zvuk kod poziva zato sto mi je prelazak sa S7 na S10 bio lagani sok posto S10 ima cudan zvuk, nekako prigusen, glasan ali ne cist kao S7. N10 mi djeluje kao bolji mob (bolja bat, brza memorija, malo veci display za istu velicinu uredjaja, rezolucija mi nije bitna kao i 3.5mm) od S10 koji je neplanirano uletio :)
 
Ma, tokom razgovora, ako pojačaš na nekih 70% čuješ ti i čuju svi u krugu oko tebe šta sagovornik priča (kao i kod svakog novog premium telefona - preglasni su).

Zvuk je veoma čist kod Note10+. Ne sećam se da sam imao problema sa time ni sa S10, ali je zvuk bolji na Note10+.

Trenutno imam iPhone XS i Note10+ i puno je bolji zvuk na Note10+. Nije za poređenje. Naravno, ako lepo postaviš slušalicu, ako ne: imaš utisak kao da pričaš sa nekim u tunelu.
 
Vrh Dno