Šta je novo?

Samsung Galaxy K Zoom

Ja nisam imao taj problem. Verovatno je jako mali broj tih felericnih. A i koliko ces puta slikati nesto na 10x. A izmedju ostalog imas garanciju. Probas ako nisi zadovoljan vratis.
 
Da li se vidi na ekranu ako je slika mutna? Na 1020 se nije toliko videlo, tek kad se prebaci na komp, vidi se da je slika dosta zamucena.
 
Pozdrav svima...iscitah ja ovu temu komplet.
Posto me zanima ovaj fon k zoom, u principu najviše zbog slika, stvari ovako stoje, koristim tab s 8.4 lte, note3 mi stoji u fioci, sad bih (razmišljam se) prodao note3 i uzeo k zoom zbog slikanja...
Sad, da li mi se uopšte i isplati prodavati note3 i kupiti k zoom samo zbog slika....
Vidim da su ovde većinom pozitivni komentari i iskustva sa k zoom što se tiče kvaliteta fotografije. ...
 
Da sam na tvom mestu prodao bih i Tablet i Note 3 a uzeo Note 4. Ovog frankenstajna bih zaobisao.
 
Hvala na savetu, ali za sada Tab S sigurno ne ide na prodaju, on definitivno ostaje, jer me služi odlično.
A note4 , lično meni nje vredan tih para, imao sam priliku da ga pronjakam tako da kazem, i uopšte nisam bas odusevljen, ne kažem da je to los fon, ali nije isplativ prelazak sa note3 na note4, moje misljenje.
Verovatno da ću i zaobići ovaj k zoom, a uzeti neki fotoaparat....
 
^ Koristi i dalje tab s i N3, nista im ne fali apsolutno a za iste pare (oko 300e) uz malo cekanja po oglasima mozes da kupis mnogo bolji fotoaparat od K Zoom, od klasicnog kompakta (200-300e) tj opcije za dzep do samo malo veceg ali neuporedivo mocnijeg mirrorless-a (300-320e).
 
Tako će i da bude, ostaće i tab i note3.
Posto nisam neki poznavalac fotografije i uopšte fotoaparata, a želeo bih sebi uzeti neki solidan uredjaj za slikanje, ne tražim vrh slike i da je to aj da kazem profesionalno....vec nesto iznad nekog proseka.
Koji konkretno model mi preporucujes....gledao sam na ebay.de samsung galaxy digitalkamera, valja li to cemu, vidim ima ih sa oznakama gc ....
 
Poslednja izmena:
Hvala za predloge, pogledaću još sve ...pa cu u određenoj temi još da pitam ako mi zatreba pomoć oko izbora....
 
^ najbolje pitaj u nekoj od tih tema, napisi sta te zanima i sta ocekujes od fotoaparata pa ces dobiti pravi odgovor.

K Zoom je za 300e dobra kupovina za ljude kojima treba tako nesto (opt. zoom na telefonu i sposobna kamera, dovoljno brz hardver i ekran koji nije otisao u phablet vode) ali posto vec imas odlicne tab s i Note 3 mislim da je mnogo bolja opcija da kupis neki kvalitetan fotoaparat.
 
smara da ima tri uređaja koja treba da nosa sa sobom. k zoom pritom nema mnogo bolju kameru od note 3.
 
Nisam bas naj jasnije razumeo tvoj post, ali ovako ću da odgovorim , nosim samo jedan uredjaj za sobom, tab s 8.4 lte...
 
pa ako vucaraš stalno tablet sa sobom prodaj N3 i uzmi fino 808 šta će ti još jedan Android uređaj osim ako ne igraš igre sam protiv sebe :)
 
Koliko god to nekom zvučalo čudno i ne zamislivo, da Tab s 8.4 lte mi je primarni telefon, a note3 stoji u fioci i ne nosim ga i ne koristim, a treba mi jedan solidan uredjaj za slikanje, mislio sam prvo na ovaj k zoom, ali sam odustao.
Plan je da kupim fotoaparat, hsv.stoned mi je preporučio neke modele a još je u opticaju par aparata...tako da cu prvo dobro da pogledam sve ovde u de po mediamarkt i saturn i tek tada ću odlučiti šta i kako, a do tada ću pisati već u odgovarajućoj temi.
Plan je bio da prodam note3, ali od toga sam odustao....i sigurno neću nositi tri uredjaja, fotoaparat po potrebi kad bas želim da slikam nešto i kada budem znao da mi bas treba fotoaparat, inače za skljocanje ovako bzvz, tu je tab s da zabeleži trenutni momenat.
 
RX100
 
Ma navikao se vec, sigurno je neobično videti, ali ni za to ne marim dokle god sam ja lično zadovoljan uređajem, ali ...dosta njih ovde po DE viđam da tablet koriste kao fon...
 
1020 je bolji onoliko koliko 808 od 1020

Mislio sam da je razlika mala, medjutim, K Zoom nema sta da trazi pored 1020(u 5mpx PV modu). Opticki zum jeste veoma dobra stvar, dosta podesavanja ima, video snimci su super, ali nema infinity fokus, sto je jedan veliki minus. Kako su to mogli da izostave?
 
Poslednja izmena:
Pa ni 1020 nema Infinity. Bar ne da radi na svakom telefonu podjednako dobro :). Naravno da je pv 5mp bolji jer ipak je to pv a i senzor je malo veci.
 
Mogli su da stave, jer ako ga reklamiraju kao foto telefon, logicno je da ima infinity.
 
Ako nekog interesuje, danas izasao update `tezak` 120mb, pise da je vezan za kamera drajvere i stabilnost sistema.
 
Super je sad kupovina K zoom, novi su 300e a polovnih ima uglavnom za 240-250e. Naravno kome treba android kamera hibrid i izuzetno kvalitetan muzicki plejer.

Ale, jel mozes da postavis nekoliko landscape semplova na dnevnom svetlu? Bas me zanima da li su kroz nove apdejtove poboljsavali kameru :)
 
Slikao sam danas, ali slike su iste, ne primecujem razliku. Kupljen je u decembru, i od tada ovo je prvi update, mislio sam da su digli ruke od njega :)
 
Jel ima 5.x apdejt a ako nema da li je najavljen?
 
Jel ima 5.x apdejt a ako nema da li je najavljen?
Najavljen bio za mart/april 2015. A sad citam po netu da je odlozen za 17. jun.
"good and great news for k zoom users..lolipop 5.0.2 is hitting at 17th june 2015 for lte sprint and other devices ..c111/c115 will hit lolipop first..countdown begins users lets cheer up with lolipopssss"
Zivi bili pa videli ali, sudeci po Samsung praksi i ne greje me nesto sunce. Jer nakon njihovih obecanja i "procurene" beta/test verzije 4.1.2 androida za Galaxy Beam (2.3.6 inicijalna verzija) nikad nista zvanicno nije vise izaslo a bio je u njivovom spisku za nadogradnju na 4.1.2

btw: jel ko od vas "privilegovanih" iz Beograda :) probao kako se K-Zoom ponasa u 4G LTE mrezi? (samo za one koji su kupili model SM-C115)
 
Poslednja izmena:
brate, meni je sve isto, jedina fajda sto smo dobili 1 gb pride !
citao sam ponovo sve ove price oko kamera. imati dobru kameru i fon ujedno, n e z a m e n lj i v o !!!
sa obale Dorcola sc. Bane Muskatirovic, bivsi 25 maj, slikam zemunski Gardos sa najvecim uvecanjem. kako se fantasticno vidi. uslikam i kineski most u Batajnici. a onda uvecam sliku i uopste ne dobijem zamucenje !!! blic nocu u zatvorenom prostoru otkida. u prosecno osvetljenoj prostoriji uvece, bez blica, slika je savrsena ! to nisam mogao ni sa jednim do sada fonom da uradim.
Ale, gde je izasao taj update od 120 ?
hsv.stoned, kad se setim kako nas je samsung vozao sa apdejtom bade, kuku lele !
Bane iz Nis, jel ce to biti preko Kiesa ?
ljudi, verovali ili ne, ako neko sazna da mogu da nabacim Tizen os, javite. videh da su ljudi ugurali android 4.2 u wave, pa velim, mozda moze i obrnuto. smucio mi se androd, tj. gugl. pretura mi po aparatima kako hoce.
napravim na laptopu grupe kojima saljem gmejlove, kad odma gugl mi napravi istu grupu na fonu u kontaktima, a ja prethodno napravio posebne grupe.
izbacim ti ja singronizaciju gmeila na fonu, a on i dalje tera svoje. znaci gugl sa androidom je u sprezi, kako god mi stelovali fon ili laptop.
dobro, znam da je direktor gugla clan bilderbergske grupe zaduzen za spijuniranje, ali oni vise to ni ne kriju. kad gledam one jadne vlasnike jabuke, sto nemogu da vade baterije, da bi bar imali privid da ih nemogu prisluskivati !
 
Nazad
Vrh Dno