Šta je novo?

Samsung Galaxy Ace saveti.

Pa sta znam, recimo da je mozda 10% losije od apokalipse. Ali realno, zavisi sve koliko se cacka fon... dok se sve namesti i jos koji dan dakle vise se trosi, nemam neobjasnjivog battery drain-a. Kad dodjem na 30% prekinem da ga cackam i izgura ceo dan. A s obzirom da drzim fon na 883mhz nisam nesto merodavan :)
Kamera normalna, ovo je cm7...
 
Dobio sam na poklon Galaxy Ace i vidim da imam 2.2.1 firmware i ja bih hteo da ubacim neki noviji da to malo bolje sljaka...Sta mi predlazete i koji je najsigurniji nacin da to uradim???
 
Za pocetak flashuj zadnji official preko Odin-a. Skini sa sammobile zadnji za nas region mislim da je 2.3.7.
 
Ima neko link za Telenorov Stock 2.2.1 Froyo ne mogu da nadjem. Naime hocu da ga flesnem preko Odin-a pa zatim Preko Kies-a na 2.3.3 treba mi zvanicni fles da bih ocistio telefon od tragova ROOT-a.
 
Po 95788658688 put: Kies je djubre.

Zasto zelis da komplikujes? Skini zadnji oficijelni za nas region i flasni ga Odinom. Sve iz telefona ce biti izbrisano i nece se videti nikakvi tragovi roota.

Rom potrazi na sammobile.
 
Jel' koristi jos neko ovaj telefon ? Treba drugaru da stavim neki ROM pa ako moze preporuka sta je sad aktuelno a da sve radi ?
 
Nazad
Vrh Dno