Šta je novo?

Samsung Galaxy A71

Android 13 predviđen i za A71 evo spisak za A seriju
 

Prilozi

  • Screenshot_20220218-160000_Chrome.jpg
    Screenshot_20220218-160000_Chrome.jpg
    75.2 KB · Pregleda: 41
Jel treba da se uradi hard reset posle ovako velikog update?
 
Da li se nekome desava da se sam od sebe gasi adaptive brightnes?
 
Meni se desava da smanji odjednom osvetljenje u svetlim uslovima, pa onda okrenem telefon prema izvoru svetlosti da se vrati osvetljenje na normalu.
 
Ja sam to davno isključio jer koristi kameru radi procene jačine svetla, pa kao troši više bateriju.
 
Video sam pre par dana da mi je nestala opcija za dodavanje novih fingerprint-ova, ne znam kad, tj. posle kog update-a se ovo desilo. Da li neko ima rešenje za ovaj problem?
 
I ja čekam update ali nažalost još ga nema. Na Samsung Members piše april.
Ostalo je još par dana.
 
Krenuli su update-i. Za sada Panama, Hong Kong i slične leve zemlje. Očekujem da će i kod nas za nedelju dve.
 
Upravo mi stigao novi update.
Downloaduje se, javljam utiske za neki dan.
 
Instalirao sam A12, odmah posle još jedan mali update. Za sada sve radi kako treba, nisam ništa brisao/čistio.
 
Posle par dana, zadovoljan sam, lepe su animacije, Gboard Material you je cool, menja boje tastature po Color Palette kao i sam sistem. S tim da sam vise ocekivao od color palette opcija. Boje koje izvuce su sve slicne i sistem i tastatura ih minimalno izmene.
Svaki put moras rucno da menjas boje, bilo bi cool da se generise i menja sam na osvnovu wallpapera.

Simpaticno mi sto YT ima animaciju ikonice dok startuje. Sve aplikacije malo bolji intro imaju. Font je lepsi. Sasvim ok. Galaxy radnja ima puno updatea za Samsung aplikacije, zanimljiva mi Sound, a i Keyboard ima neke nove feature i opcije, bixby takodje. Simpa mi sto vidim ikonicu kamere i mikrofona kada ih aplikacija koristi. To je ono sto mi najvise zanimljivo.

Sve u svemu android je dosta napredovao i vec zadnje 2 3 verzije ne donose previse izmena.
 
Razovarao sam sa Samsungom kazu do kraja meseca maja stize update za samsung galaksi a71 android 12
 
Zaboravio sam da napomenem da je moj Kineska verzija sa Kineskim punjacem, 8GB RAMa i SnapDragon.
Mozda sam zato ja dobio pre mada ne bi trebalo da ima veze, region mi je Srbija kao i vama.
 
Zaboravio sam da napomenem da je moj Kineska verzija sa Kineskim punjacem, 8GB RAMa i SnapDragon.
Mozda sam zato ja dobio pre mada ne bi trebalo da ima veze, region mi je Srbija kao i vama.
Pa ima veze jer regioni za koje pustaju azuriranje su vezani za firmver, a ne za region koji ti odaberes. Tvoj telefon ima verziju firmvera za Kinu, pa si dobio pre. U Evropi obicno Poljaci prvi dobijaju azuriranja.
 
Nazad
Vrh Dno