Šta je novo?

Samsung Galaxy A34

Bug, bar na jednom A34 jer imamo dva u kući, ne radi Google Discovery, kad se home screen pomeri u desno, poruka smth went wrong, uradio HD reset i nista , isti problem
 
Rešenje, ili engleski ili ćirilicu, kad se stavi latinica srpski meša ili discover ne radi
 
to zavisi jeli isključen history za google. kod mene je isključen i ne radi niti na jednom fonu kojeg sam imao. glupo im je to, ali eto.
 
Koja je razlika izmedju A34 i A24?.....msm ono,da li ima neke bas bitne razlke?
 
A biće i OUI 6.1
 
Pozdrav,
potrebna mi je pomoć oko izbora telefona za žensku osobu,dvoumim se između a25 i a34 .Šta je po vama bolji izbor
ili imate neki bolji predlog za tel do 250e.Bitno ja da ima solidnu kameru,2 sim-a i (ili) slot za memorijsku.
Unapred zahvalan
 
Pozdrav,
potrebna mi je pomoć oko izbora telefona za žensku osobu,dvoumim se između a25 i a34 .Šta je po vama bolji izbor
ili imate neki bolji predlog za tel do 250e.Bitno ja da ima solidnu kameru,2 sim-a i (ili) slot za memorijsku.
Unapred zahvalan
A34
 
Samo da pohvalim telefon.. zvuk, ekran, bateriju, brzo radi I otvara sve
 
a34 koristim već evo skoro 10 meseci, brutalan fon, za svaku preporuku!
 
Ne smatram se zahtevnim korisnikom. Već dugo koristim jeftine telefone i A34 je ubedljivo najgori od svih.
Otključavanje otiskom prsta traje beskonačno dugo, posle otključavanja kao da mu je potrebno 5 sekundi da se probudi i počne normalno da radi. Koristim jedno od najskupljih zaštitnih stakala koje može regularno da se nađe kod nas.
Otključavanje kamerom nije loše po dobrom osvetljenju, u svim ostalim uslovima neupotrebljivo.
Generalno, kada se zaleti, vrlo lepo radi ali svaki put kad ga uzmem u ruku, dođe mi da ga bacim.
Da ne bude da samo kritikujem, moram da pohvalim ekran i bateriju koji su odlični. Kamera je odlična po dobrom osvetljenju, noću ok.
Planiram da uradim factory reset u nadi da će posle toga telefon prodisati ali nikako da nađem dovoljno vremena za vraćanje svih podataka posle te akcije.
Da li je neko koristio Temporary cloud backup za vraćanje podataka posle factory reseta?
Ako neko ima predlog kako da ubrzam telefon, neka podeli savet.
 
Ni ja, zena ima isto sa otkljucavanjem problem na s23+ od kad je stavljeno staklo
 
Ništa od zakrpa a Samsung obecavao i za ovaj model mesecne nadogradnje
 
Stigao UI 6.1 na sluzbeni tel, mts provajder a mislim i da je od njih kupljen.
 
da, da stiglo, yettel verzija :)

jedino čudi što je patch i dalje aprilski, a ne majski.
 
uradio sam factoy reset nakon one ui 6.1 ažuriranja i sada u AOD opcijama nemam više mogućnost biranja izgleda AOD sata. a sam sat je sada u nekoj nijansi plave boje, nije više beli kao pre.

jeli i kod vas tako?
 
Vrh Dno