Šta je novo?

Samsung ATIV S

Kako pričaju na WPC... Slična stvar se dešava mnogima...
 
ne znam kako se gleda iz kog je regiona.. sta treba da uradim?
 
dobio sam update za 8.1 ali mi je izbacilo da ne mogu da otvorim fail i gresku 8018830f...

Jesi li dobio azuriranje za softver ili za neke,aplikacije u store-u? Ako ti je to update za aplikacije prebaci ih na telefon pa onda azuriraj ako su ti instalirane na sd kartici.
 
@hektor2 ako ti nešto znači moj ativ će proslaviti 1 rođendan uskoro. Sjajan telefon...
 
Ma vazno da znamo da se na DBT-u sprema azuriranje. Ti ces verovatno biti medju prvima koji ce dobiti pa je nama ovaj kod od dragocenosti :) (tu imamo njive, bašte, razumete.. :d)
 
Ja sam na DBT-u i nema nagovestaja za update. Svaki PfD mi je prosao do sada, ali sam citao da su mnogi imali problem oko poslenjeg update-a PfD (bas taj sto skine ali ne moze da instalira).
 
Pa pratim na wp central forumu. Javljaju se ljudi da na csc ato imaju update. Videcemo...
 
Taj sto se javio je tako napisao da se ne zna da li ceka update koji je kao vec spreman ili vec ima update. Nema SS, tako da mi i to deluje kao laznjak.
 
Koji je tvoj kod. Jesi li ga zamenio na ATO ?
JA bi odradio to ali morao bi posle hard reset i jos se postavlja pitanje da li je tacna informacija da kad promenis kod mozes da imas problema sa placenim programima. Bem li ga...
 
Meni je NEE. Pa i ja se razmisljam zbog toga. Sacekacu dan dva da vidim da li ce izbaciti za ovaj moj.
 
Komsiji sam prodao ativa pre 3 meseca,danas mi kaze da mu je izasao update na 8.1,mislim da je bio ATO stavljen jos kad sam ga ja koristio jer mi je trebao da bi brze dobio tada gdr3
 
Da i ja potvrdim update.
Flash-ovao sam juce na 8.0 GDR2 (ATO) i pustio update. Nije mi odmah skinuo poslednji, nego prvo neki za GDR2, pa GDR3, pa onu pripremu za 8.1 i na kraju 8.1 update (8.1.1). Fabricki resetovao telefon, pa vratio sve iz backup-a i fino radi za sada.
Jedino ne mogu da nadjem razlog zasto ne radi ATIV camera aplikacija. Nece ni da instalira.
 
Zato sto to nije finalna verzija aplikacije, vec samo "test", kako su oni napisali...
Meni druga stvar nije jasna, izbace kao finalnu verziju 8.1, a ne radi fabricka kamera kada je na srpskom.
 
ATIV camera, ona sto ima milion i jednu mogucnost (HDR, slow motion snimanje...). Posebna aplikacija, nije vezana za Microsoft (fabricku) kameru.
 
Na mom ativu ne pokazuje update... Ima u sebi zvaničan gdr3, telefon je sa skandinavskog tržišta, sim free...
 
Moras da se prebacis na GDR2 (flesujes), samim tim dobijas ATO, samim tim dobijas i update na 8.1.
To je za sada jedini nacin. Ja odradio i sredio.
 
Jok... Kad bude... Dao sam ga ćaletu, njemu je isto... 8...8.1.1 :)
 
Vrh Dno