Šta je novo?

Samsung A70 - Problem sa USB kablom

Milos 88Ng

Poznat
Učlanjen(a)
16.02.2020
Poruke
5
Poena
41
Postovanje i pozdrav svima! :wave:

Kupio sam Samsung A70. U originalnoj kutiji je bio samo USB-C kabl na obe strane, tako da nemam mogucnost prebacivanja podataka sa telefona u PC bez drugog kabla ili adekvatnog adaptera. Potrazio sam prvo adapter, nisam nista nasao, pa sam naleteo na kabl USB-C to USB2.0 koji je placen oko 200 din. i mislim da je "no name". Povezao uredjaj na PC, odobrio povezivanje, oznacio operaciju prebacivanja podataka i krenuo dalje. Telefon se puni, ali kad sam probao da udjem u telefon i prebacim slike, ispalo mi ovo:
problema70usb.PNG

Ne moze da se udje ni u jedan folder ili sta god je ovo vec... Predpostavljam da je u pitanju sam kabl, da bih preko adaptera ipak uspeo da udjem u telefon. Ako neko ima neki predlog ili zna o cemu se ovde radi, bio bih zahvalan.
Hvala unapred.
 
Nista nisam uspeo da uradim. Svaki put prikaze drugacije, cak je i prikazao foldere kakvi treba da budu, moze da se udje i prikaze sadrzaj koji je opet felerican, tj samo mi je u DCIM>Camera prikazao, ovi ostali su prazni. Evo npr:
problema70usb2.PNG

Pise da ne podrzava format fotografija, ovih sto je kao ucitao.
 
Imas pravo, na drugom kompu je prepoznao sve iz prve, ali prikljucen je bio na USB 2.0 port, ovde sam kod mene gurao u 3.0 pa je verovatno zato brljavilo i to zbog kabla, sta vi mislite? Prikljucio sam ga sad pozadi na 2.0 i isto je prepoznao kako treba.
Hvala na pomoci! :wave:
 
Uvek su portovi pozadi pouzdaniji od prednjih.
 
Nazad
Vrh Dno