Šta je novo?

Samsung A32 zaključan Google acount

toplica

Cenjen
Učlanjen(a)
14.02.2011
Poruke
8
Poena
151
Pozz imam problem jedan koji ne mogu da resim. Kupio sam u Beču A32kome je bio razbijen ekran. Pa sam mu namestio novi. I kad sam ga upalio bio je aktivan na neki acount pa sam uradio reset. Ali kad hoću da ga aktiviram stalno mi traži frazu prethodnog vlasnika. Odgledao sam sve načine skoro na youtubu ali bez uspeha.na Tel je android 12. Pa sam mislio da ga uradim sa obin. Ali neznam da ne zeznem nešto još gore da napravim? Ima li neko ideju kako da sredim?
 
Pokušaj uz Samsung Smart Switch, a ako to ne urodi plodom, nađi odgovarajuće fajlove za tvoj model i flešuj ga u Odinu.
 
To te neko lepo zeznuo prodajom tog telefona, sa zamenom ekrana te vec izasao vise nego polovan ispravan.
Potrazi na netu FRP bypass pa probaj. Na kraju mislim da servisi mogu to da rese lako samo je pitanje isplativosti tog posla.
Neispravni osteceni uredjaji se isplate samo ljudima koji znaju da ih sami servisiraju inace je to bacanje para.
 
Na netu nadji i skini poslednju verziju "Sam FW Tool" (sa njihovog zvanicno sajta)
Uradi Hard resset spoji na comp i skini FP losk. Ako ne ide onda flasuj preko odina na neku raniju verziju i radice sigurno. Brdo Samsung sam preko toga sredio.
Ajd pa javi jesi uspeo. Pozz
 
Na netu nadji i skini poslednju verziju "Sam FW Tool" (sa njihovog zvanicno sajta)
Uradi Hard resset spoji na comp i skini FP losk. Ako ne ide onda flasuj preko odina na neku raniju verziju i radice sigurno. Brdo Samsung sam preko toga sredio.
Ajd pa javi jesi uspeo.
Hvala Rock jesam sredio sam preko fw tool. Sad imam jedan A33 koji nece da proradi preko tool. I ako sam probao sa najnovijim. Znaci moze preko odin? Posto kad sam ubacio u onaj a32 u odinu mi iskocilo prvo da odkljucam tel ako je zakljucan na google zato sam i pitao.
To te neko lepo zeznuo prodajom tog telefona, sa zamenom ekrana te vec izasao vise nego polovan ispravan.
Potrazi na netu FRP bypass pa probaj. Na kraju mislim da servisi mogu to da rese lako samo je pitanje isplativosti tog posla.
Neispravni osteceni uredjaji se isplate samo ljudima koji znaju da ih sami servisiraju inace je to bacanje para.
Odkljucao sam. Pa kostao me 44e UKUPNO mislim da nije stasno:)
 
Na a33 vrati neku raniju verziju androida I trebalo bi da ide
 
Nazad
Vrh Dno