Šta je novo?

Saitek P2600 win7 ne radi vibracija

ZoxG79

Slavan
Učlanjen(a)
17.09.2008
Poruke
218
Poena
320
da li neko ima pomenuti joypad a da mu radi vibracija u win7? instalirao sam i drajvere za njega ali nista ne znam da li ima nekih caka da to proradi ili jednostavno win7 ne podrzava ovaj pad bar sto se vibracije tice

Hvala unapred na pomoci!
 
Ne znam da li ti je od pomoci , imam ja saitek rumble pad i ne radi mi vibracija, a sa p3200 xbox/pc mi radi. Prvi ne podrzava xbox i xinput a drugi podrzava. Prvi igre uglavnom ne prepoznaju, dok drugi radi odmah bez problema i sve ga igre vide. Novi princ, alien vs predator, singularity, crysis warhead, kane and lynch 2....

Problem je sa onim dzojsticima koji ne podrzavaju xinput, oni mozda nece imati vibracije u novim igrama (ili nece cak ni raditi). Za to mozes da koristis i emulator za xbox dzojstik, x360ce vibmod 3.1.4.0. Samo ga podesis i ubacis fajlove u folder igre gde je exe fajl , i dzostik ce da se ponasa kao originalni dzojstik za xbox. Radi odlicno i igre ga vide bez problema i radi vibracija na skoro svim dzojsticima (osim na saitek rumble pad-u).
 
Poslednja izmena:
znaci nista bez xp-a
hvala na odgovoru
 
Ili emulator za xbox dzojstik, koji je isto odlican.
 
ako neko ima i dalje ovaj problem resenje je u sledecem:

regedit
HKEY_CURRENT_USER
System
CurrentControlSet
Control
MediaProperties
PrivateProperties
Joystick
OEM

potom izbrisati sve foldere, ako ih je vise, ciji naziv pocinje sa VID_06A3
iskljuciti pa potom ponovo ukljuciti pad i trebalo bi da radi sve kako treba bar je kod mene proradilo inace ja sam pad iskljucio pre samog brisanja tog foldera
 
Nazad
Vrh Dno