Šta je novo?

Sacred: Underworld

Civil

Slavan
Učlanjen(a)
18.08.2005
Poruke
2,028
Poena
380
Nigde ne mogu da nadjem englesku verziju patch-a 2.0.2.21 za ovu igru. Svuda ima samo nemacka.

Da li mogu da instaliram i Nemacku, koje bi bile posledice?
Da li bi se fajl uopste instalirao na englesku verziju igre?
 
Dobro, da li je neko uopste igrao ovaj exp. pack ?
 
Izasao je patch 2.24, na engleskom (http://www.gamershell.com/download_10204.shtml)

Stari sam presao dva puta, a sada sam krenuo i Underworld da prlazim sa patuljkom. Raduje me to sto vise nema toliko bagova (jedini koji sam ja primetio je u vezi sa zvukom od puske, ali se nadam da ce biti ispravljen). U svakom slucaju jedan od boljih klonova diabla...
 
Nemacku verziju patcha ne mozes da instaliras na englesku, prijavio bi ti se error prilikom pokusaja instalacije.
 
A jel to ima nekih gadnih bagova kad jurite zakrpe, ili vi k'o Voodoo_NBGD ne pocinjete igru dok ne skinete 3 patcha i 7 krkova za nju? :)
 
Da, ja sam u tom fazonu. ;) Kakav debilan trip. :) Volim da zakrpim pa to ti je, taman mi to ne trebalo uopste. :) A vidim da ima novih questova pa prvenstveno zbog toga.
 
Sta se desava sa ovom igrom, instalirao sam je i mogu da biram samo dva karaketra, ostala mesta su prazna i to ta dva karaktera su puna magija i inventara, i neki tamo nivo su, kao da je neko vec igrao sa njima!?????????
 
To je zato sto si odabrao underground kampanju... Ako bi krenuo sa nivoom manjim od 29 rasturili bi te protivnici...

LM, tu se ocekuje da si ti presao prvi deo pa da onda imas nabudzenog lika koga si eksportovao i koga onda koristis. A svakako mozes igru poceti ponovo pa ces onda imati izbor svih osam rasa...
 
Nemoj da pricas??? Znaci, ja NE MOGU da pocnem Underground kampanju sa novim likom a da to nisu ona dva lika!?? Kakva orginalna glupost! Prvi put vidim tako nesto. Ne mogu da verujem, majke mi. Bas je glupo, kao pocinjem sa likom koji ima gomilu magija, oruzja, svega i svacega. Gde je tu izazov!?
 
Pa to je princip koji postoji odavno u FRP-ovima. Secam se jos Commodore-a 64 i serije Pool of Radiance, Curse of Azure Bonds, Secret of the Silver Blades i Pools of Darkness, gde si mogao da prenosis likove iz jedne u drugu igru po datom redosledu. Doduse, mogao si i da kreiras novog lika odredjenog nivoa sa atributima koje mu sam odredis.
 
Ma to je ok, ali po meni bi trebalo barem da mogu da biram sve likove u igri. Sta ako neko nije igrao i nece da igra original? U tom slucaju ima na raspolaganju samo dva lika i to nabudzena. Ja i dalje mislim da je to nemoguce, sve mislim pojavice se stari likovi. :) Cak i da sam je odigrao do kraja, kao sto nisam, ta igra je bila aktuelna pre godinu dana i logicno je da bih je do sada sto puta deinstalirao. Stvarno glupost.

Konkretno, ne secam se da je tako nesto bilo u na primer Legend of Arrana exp. pack-u za DS2.
 
Problemi sa instaliranjem:Imam verziju koja nije dobro "crack"-ovana, pa moram da koristim GAmeJack (prethodno iskljucim Alcohol),i...jos da uradim masu gluposti!
Ali ne ide. Imate li "noramalno" crack-ovanu verziju, ili sta vec?
Help!
 
Sada sam se toliko iznervirao da cu da poludim...
Naime ne mogu da udjem ni u jednu pecinu. Treba da mi se umesto kursora pojavi ruka i da kliknem na pecinu da udjem, meni se ne pojavi ruka i nikako ne mogu da udjem u pecinu i da nastavim dalje, samo me vrati nekoliko "metara" dalje kada pokusam da se nekako zavucem u pecinu... Ako neko ima resenje...
 
shibbypower1 je napisao(la):
Sada sam se toliko iznervirao da cu da poludim...
Naime ne mogu da udjem ni u jednu pecinu. Treba da mi se umesto kursora pojavi ruka i da kliknem na pecinu da udjem, meni se ne pojavi ruka i nikako ne mogu da udjem u pecinu i da nastavim dalje, samo me vrati nekoliko "metara" dalje kada pokusam da se nekako zavucem u pecinu... Ako neko ima resenje...
Ako je ulaz u pecinu u obliku "portala" probaj da na negde na sredini "napipas" deo gde se kursor pretvara u ruku, a ako je pecina u planini probaj da kliknes na planinu u pravcu ulaza(kao da hoces da prodjes kroz stenu)
 
Civil je napisao(la):
Konkretno, ne secam se da je tako nesto bilo u na primer Legend of Arrana exp. pack-u za DS2.

Legend of Arrana je exp. pack za Dungeon Siege , a ne za Dungeon Siege 2! :d
 
Nazad
Vrh Dno