Šta je novo?

ROTATEME NOKIA 6120 Classic

bgdteam

Čuven
Učlanjen(a)
12.04.2002
Poruke
35
Poena
609
ROTATEME & NOKIA 6120 iskustva jel probao neko kako funkcionise kod mene nesto nece udjem u prog ali tu stane nemam opciju landscape i portrait
 
Ni meni ne radi ,uđe u program ali se onda ništa ne dešava.
 
Ne znam zasto nece pise da je program za symbian 9 3rd
 
Symbian 9.1 S60v3 bez ikakvih pomoćnih programa možete u Gallery / Pictures:
Rotacija slike - tasteri [1] i [3]
FullScreen taster [7] , povratak na NormalView -taster [*]
Zoom in - taster [5] , pomeranje u Zoom modu tasteri [4] i [6] za levo - desno, [2] i [8] gore -dole

PS
6120 - Umesto tastera "olovčice" za markiranje teksta: produženi pritisak na [#] + Navigac. taster... copy / paste

PS2
Najbolji Viewer za slike je "Resco Photo Viewer 4.43" (automatska rotacija slike, fullscreen, slideshow...)
 
Poslednja izmena:
@Catch 22
ROTATEME ne radi rotaciu samo slika nego kompletno sve moze da prebacuje u landscape.
Da li ste probali rotate me stariju verziju ili zadnju beta 2?
 
Probao sam ovu stariju verziju 1.2 a ovu beta 2 ne ako imas posalji na pp pa da probamo
 
v2 beta radi samo na n95
 
Evo ti v2 ali koliko sam i ja video, kao sto rece illidan, radi samo na N95 i rotira sama ekran koristeci orijentacioni senzor od ugradjene kamere iz N95 i uvek dobijas uspravnu sliku, slicno kao iPhone.
Probaj, nista te ne kosta da vidis da li radi.
 

Prilozi

  • rotateMe_2_0_beta1_unsigned.rar
    10.9 KB · Pregleda: 230
Nece da se instalira kaze certificate error verzija 1.2 koju sam probao je bila sertifikovana mozda je tu neki problem ne poklapaju se ti sertifikati
 
Ajmo ljudi jel uspeo neko da pokrene ovaj program na Nokia 6120
 
gledao sam video na youtube i mogu reci da je interesantna stvar i nije mi nesto korisna,sem sto smekerski deluje,inace moze da radi i na N73 bas sam gledao klip sa N73 telefonom i ROTATEME
 
Steta sto ne radi rotate me na 6120 .. taman sam hteo da izrotiram ekran posto sam instalirao quake1 na telefon :)
 
de postaj ovde q1 :D
ja bio nashao neki al nije hteo da mi radi :(
 
Nece da se instalira kaze certificate error verzija 1.2 koju sam probao je bila sertifikovana mozda je tu neki problem ne poklapaju se ti sertifikati
v1.2 je unsigned.
moras da je signujes sa svojim certifikatom, kako bi mogao da je instaliras.

screenshot0021xd5.png
screenshot0022tv0.png


registruj se ovde da bi dobio svoj certifikat
http://developer.symbian.com/main/signed/
 
Ima novi program zove se Landscape pro baš za 6120c.
 
za mail koristi recimo www.endjunk.com ... inace odlicna stvar ne samo za registraciju na symbian.com :)

btw instalirao sam upravo landscape pro na 6120c i mogu reci da radi programce :D
 
Poslednja izmena:
CORE 283
Hvala, snasao sam se u medjuvremenu, nego imam dva pitanja za tebe, imamo isti telefon, instalirao sam quake sa linka koji si postavio i ne radi, da li znas sto?
i, da li ti je landscape na kineskom (tj. u kockicama), ili na engleskom?
e, da i nemoj molim te direktno da mi odgovaras (kao ja tebi) jer se ne snalazim bas
 
Poslednja izmena:
@bexon
Da fale ti quake data pack koji moras da prebacis na memorijsku karticu telefona posto zauzimaju oko 20 mb .. Poslacu ti pm sa instrukcijama ne znam da li je bas legalno postovati ovde :)

btw landscape mi nije na kineskom vec na engleskom, ne znam da li je zbog teme ali na glavnom ektranu mi je gornja linija bela... sto donekle i nije bitno
sa landscape pro imam jedan problem a to je sto nece da vrati ekran u normalno stanje. e sad ne znam da li se to mozda desava zato sto nije registrovan ...
 
Da tek kad se registruje radi normalno tj. pritiskom na 'c' aktivira se landscape i vraca se u normalu...
A sto se tice jezika ima i engleska i kineska verzija.
 
@CORE 283
Hvala, ali nisam uspeo da se snadjem, dakle sve sam uradio kako kazu, ali one fajlove koje treba da smestim u ID1 nisam uspeo da skinem, veza mi je krs, a kaze da jedan od tih fajlova ima mislim 23MB, tako da krastavac

@T-Mac
Ajde salji na pm link sa ili sta god sa engleskom verzijom, posto meni full radi samo kineska
 
Pa problem je sto i meni radi samo kineska odnosno uspeo sam da je 'registrujem'.
Ali sta fali i onako je prog jednostavan i nema neka podesavanja..
 
Mole li mi neko poslati sing verziju landscape pro za 6120 c na pv unapred hvala
 
Unsigned programe moras za svoj telefon da signujes kao sto rece Iliden u #15. A moze i neko da uradi za tebe ako mu das IMEI.
 
Covek svaka cast radi bez problema PUNO HVALA :banana:
 
Imam jedan problem..Kada hocu da snjimim Landscape javlja mi grsku Unamble to instal Constrained by the cerficate.....tako nesto... U cemu je problem...Hvala unapred
 
Nazad
Vrh Dno