Šta je novo?

Risen 2

Igrao ja tako nekoliko sati, nekoliko dana ... plus sam se dva dana zajebavao oko grafike i usput nabio sate i sate igranja... al sam zaboravio na lvl-ovanje xD odvorim ja character menu kad ono 35000 glory poena xD

edit: update-a sto se tice... mozda da nisu ubacili blokiranje zivotinja , pa da i padne instalacija sve ostalo je jako primamljivo xD... e da kad sam dosao do questa gde treba stealbeards hat... ja reko mamicu im ebem grbavu... i hvala bogu sto ga nisam prodao xD
 
Poslednja izmena:
Konacno zavrsio trebalo mi je oko 40h i 15 min

Nije lose, pravo osvezenje. Mislio sam da ce zeznuti sa puskama i bez gothic magije ali ispalo je dobro. Cak su i monsteri nekako legli.
 
a vi ovo pichite.... ja na ovom upisu koji igram imam 23h, a tek sam po jedanput bio na Takarigui, Calderi i Ostrvu Mrtvih... na ostalim upisima imam otprilike isto toliko ako ne i vise.
Ostalo mi je jos vise od pola sveta da obidjem... sigurno jos 5-6 lokacija. Posle Ostrva Mrtvih sam dobio i duha za saputnika :-devil-:
 
Poslednja izmena:
Da,ovo sa saputnicima je bas lepo osvezenje u gothic like igrama.
Ok i ranije je bilo kvestova sa pomocnim likovima ali ovako da mozes uvek da vodas nekoga sa sobom je skroz cool :)
 
u ovom zadnjem patchu su ispravili bug sa fool's juice...
 
u ovom zadnjem patchu su ispravili bug sa fool's juice...

Uh to mi je trebalo :) Steta sto mi je propao jedan dok nisam saznao za bag :( Mislim da cu ja instalirati patch, iovako sam lvl 10 Voodoo pa kontam da me kombat nece toliko doticati...
 
Ohladih glavu, ubih Krakena, Mara je prelaka.
69 sati

Definitivno ću opet da odigram.
 
piss of mix :d... na hard, bez op pusaka, nobovskog fixa i saputnika:p

[YOUTUBE]TFzsfq8wgVc[/YOUTUBE]
 
39h 40 min.
now let's do that again xD ...

vrteo sam se satima po ostrvima trckarao tamo vamo... sada cemo da vidimo za koliko ovo cudo stvarno moze da se predje...

inace je igra genijalna , jako privlacna i bogami oduzima puno vremena... sto nikako nije dobro xd
 
39h 39min.

Divna igra, nemam reci...dijalozi, questovi, grafika, sarmantno, zabavno, interesantno...sitni nedostatsci koje ima igra uopste nisu bitni...ostaje upisana u nezaborav! :Klanjanje
 
Ne mogu da verujem da je svaki quick save poseban, jel moze da se iskljuci to nekako? Imam ih mali milion ....
 
Jel neko pokusavao da unisti vrata na katakombama koje su bile zatvorene a ima ih ja sam samo jednu uspeo da unistim sa topom i da udjem unutra i pokupim sta se da pokupiti :D!
 
Jel neko pokusavao da unisti vrata na katakombama koje su bile zatvorene a ima ih ja sam samo jednu uspeo da unistim sa topom i da udjem unutra i pokupim sta se da pokupiti :D!

ja sam ih gadjao topovima danima... i koveli ne moze to garantovano... vidis nisam se setio da postvim burice i bacim bombe na njih...
 
Ja sam probao sa buricima i bombama jedanput samo ali nije uspelo mozda treba na posebno mesto da se stavi ili vise puta da se baci bomba ili da se postavi vise burica pa da se onda raznese :D
 
nisam imao pojma da to moze... to sa topovima. Jos sam se zezao kao probacu neke sanduke eksplozivom, jer ne mogu jos da otkljucam... ali ovo za topove svaka cast.
 
Imam poslednji patch ali igra jos uvek nastavlja da mi pamti svaki quick save posebno. Folder je sad negde oko 5.6 GB ..... Moram rucno da ih brisem sad :(
 
Imam poslednji patch ali igra jos uvek nastavlja da mi pamti svaki quick save posebno. Folder je sad negde oko 5.6 GB ..... Moram rucno da ih brisem sad :(
Jedino da ga totalno isključiš: u fajlu \data\ini\ConfigDefault.xml namesti AutoSave="false"
 
Evo zavrsio igru posle nekih 31h odigranih :) Lepa igra, svidja mi se zato sto ima neki smek Gothic-a.
 
Pitanjce...

Ubio sam Garsiju i uzeo mu artefakt u onom Maracai seocetu gde je i bio stacioniran. Zatim sam uzeo blood of the ancestors, prosao kroz onu crvenu blokadu i dosao do fire tempe-a. E, tu sam, izgleda, zakucao. U fire temple se nista ne desava... Kapiram da bi bilo logicno da dalje idem u Antigua i pronadjem Garsijino blago iza vodopada, mada mi je potpuno nejasno da, ako sam se vec odlucio da ubijem Grasiju u onom mestascetu, sad odjednom fire temple stoji kao ukras i ne znaci mi nista?!...
 
Pitanjce...

Ubio sam Garsiju i uzeo mu artefakt u onom Maracai seocetu gde je i bio stacioniran. Zatim sam uzeo blood of the ancestors, prosao kroz onu crvenu blokadu i dosao do fire tempe-a. E, tu sam, izgleda, zakucao. U fire temple se nista ne desava... Kapiram da bi bilo logicno da dalje idem u Antigua i pronadjem Garsijino blago iza vodopada, mada mi je potpuno nejasno da, ako sam se vec odlucio da ubijem Grasiju u onom mestascetu, sad odjednom fire temple stoji kao ukras i ne znaci mi nista?!...

iskreno zaboravih da se tu nesto desava....
znam da na pocetku kad dodjes na ostrvo nabasas na mapu sa glabom u tom delu...ja sam se tu motao neko vreme i otisao dalje...
 
@ Vuk_

za blago treba pasword da bi se otvorila vrata a taj pasword se dobija....kasnije :eyebrows:
 
I ja je igram, 25 sati. Mnogo dobra igra.
 
@ Vuk_

za blago treba pasword da bi se otvorila vrata a taj pasword se dobija....kasnije :eyebrows:

Dobio sam i lokaciju i password za Garsijino blago, medjutim, ono se nalazi na Antigua-i. Mene buni fire temple u maracai bay-u, koji onako bez veze zvrji prazan. :)
 
Dobio sam i lokaciju i password za Garsijino blago, medjutim, ono se nalazi na Antigua-i. Mene buni fire temple u maracai bay-u, koji onako bez veze zvrji prazan. :)

nema sanse da se setim koja je vaznost fire temple-a...cini mi se da i jeste samo loot u pitanju, kao side quest, ali nisam siguran...proveri na netu neki walkthrough...
 
Dobio sam i lokaciju i password za Garsijino blago, medjutim, ono se nalazi na Antigua-i. Mene buni fire temple u maracai bay-u, koji onako bez veze zvrji prazan. :)

Zvrji prazan jer si zavrsio Garsiju u selu a inace mozes i da se sretnes sa Garsijom u hramu i tu da se peglate sto je i laksa varijanta od sela.
 
KK, hvala :)
 
Nazad
Vrh Dno