Šta je novo?

RIFT - Beta Event 2

M!ST!CX

Slavan
Učlanjen(a)
18.12.2004
Poruke
2,309
Poena
380
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD TR2 2920X @4.3GHz Full Custom Watercooling
Matična ploča
ASUS X399 ROG ZENITH EXTREME
RAM
32GB DDR4 CORSAIR VENGEANCE RGB PRO 3000MHz
GPU
ASUS GTX 1080TI STRIX GAMING
Storage
Samsung M.2 NVMe 950 PRO 512GB + GIGABYTE M.2 NVMe 512GB + Samsung SSD 850 EVO 250GB + Samsung SSD 860 EVO 1TB + Samsung SSD 860 EVO 1TB + QNAP TS-431P2 @ 12TB
Zvuk
Logitech Z-5500 Digital
PSU
EVGA SuperNOVA G2 850W
Kućište
Phanteks Enthoo Evolv X
Monitor
27" 27GP850 Nano IPS 180Hz + 27" LG 4K UK650-W + 27" ACER V276HL
Miš & tastatura
Corsair K70 MK.2 & Razer Lancehead Tournament Edition @ Razer Gigantus
Ostale periferije
Razer Nari 7.1
Mobilni telefon
Samsung Galaxy A34 5G
Pametni uređaji
Samsung Galaxy watch 3 45mm
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Posto vidim da niko ziv ne pise nista, rek'o ajde ja da pokrenem temu o ovoj odlicnoj igri.
Dakle, trenutno je beta event 2 u fazi(do sutra uvece). Prva faza je bila aktivna pre 3 nedelje i tada je bila dostupna samo jedna frakcija - Defiant. U ovoj fazi je na raspolaganju i druga "Guardians" koja se malo razlikuje od predhodne. Svaka frakcija ima po 4 osnovne klase Warrior, Cleric, Rogue i Mage a svaka od njih ima po 5(trenutno dostupnih) tj. 7 u klasa u finalnoj verziji. brrrrrr :)

Sto se samog gameplaya tice, on je vise nego zadovoljavajuci. Pored klasicnog gameplaya(nalik wow-u), Rift ima jednu unikatnu novinu a to su upravo Rift rupe.
Ne mogu, da pisem dalje... onaj ko nije upoznat sa ovim naslovom neka baci pogled na:

http://www.riftgame.com/en/index.php

...i nek se informise o svemu.
Za sada se zna da ce za igru morati da se placa pretplata ali su nesto spominjali da bi igra mogla postati i F2P. Ko zna sta ce biti....

Za sada izgleda fenomenalno i iskreno ja je jedva cekam.

Evo jedan bolji video iz Eventa 1.

[YOUTUBE]Sjzdoif_yfY[/YOUTUBE]
 
Ma gameplay igre je sve nego zadovoljavajuc. Mehanika igre je nakaradna. Jedina dobra stvar koja karakterise igru je odlican sistem biranja klase (tri grane) te ce biti gomile buildova. Ali dok ne srede igrivost, dzaba im sve.
 
Ako ce se placati necu ni da igram, za te pare koje tu dam mogu da igram wow...
 
Ako ce se placati necu ni da igram, za te pare koje tu dam mogu da igram wow...

Pa ti si pobednik!

lm

Zavrsi se i event 2. Poo svemu sudeci do sada, igra sa punim pravom moze da ponese epitet najiscekivanije MMORPG igre 2011. godine(naravno pored GW2).
Imam oko 3.5h snimljenog hd materijala pa cu da okacim uskoro.

Beta event 3 ce biti za 3 nedelje a ovoga puta ce moci da se obe frakcija, pa ce biti zanimljivo videti PVP izmedju njih.
 
meni cela grafika i okruzenje prilicno simpaticno deluje..kakav je gameplay?..do izlaska gw2 mozda je ovo ok probati..
 
Ok, post moze da se edituje, ili u ovom slucaju obrise ali ocekujem PM sa razlogom. Ali sta cu klasika, ocajan rad mod tima. Inace, recicu sad malo drugacije, tj. reformulisacu obrisan post.@Mistix, brate blage nemas o MMO igrama ;). RIFT je poslednja rupa na sviralu trenutno. Bez iole bolje mehanike bolje ni da ne pustaju igru u retail, pogotovu p2p. Ono sto pokusavaju grafikom, ne moze da nadoknadi, pa sve da je realtime grafika. Mehanika igre je nula.
 
M!ST!CX nego sta sam nego pobednik, ovo je teska kopija vec svima nama poznate igre i jos traze da se plati... Msm smesno...
 
Ok, post moze da se edituje, ili u ovom slucaju obrise ali ocekujem PM sa razlogom. Ali sta cu klasika, ocajan rad mod tima. Inace, recicu sad malo drugacije, tj. reformulisacu obrisan post.@Mistix, brate blage nemas o MMO igrama ;). RIFT je poslednja rupa na sviralu trenutno. Bez iole bolje mehanike bolje ni da ne pustaju igru u retail, pogotovu p2p. Ono sto pokusavaju grafikom, ne moze da nadoknadi, pa sve da je realtime grafika. Mehanika igre je nula.

Ti mozes samo ban da dobijes a ne objasnjenje. Ali ajde evo ja cu ti objasniti zasto ti je post obrisan(s'obzirom da po nacinu kojim pises nemas vise od 17-18 godina). Dakle, post ti je obrisan jer si bacio hejt bez obrazlozenja. Hejt nije problem jer smo mi starosedeoci ovde na bench-u navikil da se pojavlju svakim danom neki novi nerdovi i da flameuju po forume, ali uz hejt mora da ide neko obrazlozenje koje si ti tek sad dodao.

Ovoga puta si bio malo "normalniji" i dao po koji argument za ono sto si predhodno rekao, s'toga cu ti odgovoriti.
Posto lupas gluposti, jer nisi igru ni igrao, dacu ti malo detaljniji odgovor. Mehanika igre je za klasu bolja od npr. ROM-a, D&D, LOTRA i slicnih igara. Momci iz Triona su uspeli da ubace sve pozitivne osobine iz pomenutih igara(da ne kazem pokradu) a one lose, dosadne, zamarajuce...prilagode ili potpuno izbace. Nekima ce mehanika Rift-a delovati previse...laka, ali kada se zagazi malo dublje, jasno se vidi da ona to svakako nije. Ako ti je uzor WOW ili ga i dalje igras pa pljujes po svemu novom sto se pojavi, ja te razumem u potpunosti. Ali ako si igrao vise od 5 MMO-a, duze od 5-6 meseci svaki ponaosob, onda mozes slobodno dati detaljniji odgovor da bi te svi razumeli. ;)
 
Ahahahahahahaha e moj sine. Kazes starosedeoci a koristis tuci account, pa kako te nije sramota. Sto se tice godina, dragi moj, samo cu se nasmejati. O da igrao sam igru, zato sam i napisao da igra vredi macke u dzaku. WoW nisam niti cu igrati, jer ga smatram losijom MMO igrom od F2P MMO-a. Razumem te u potpunosti ja sto hvalis igru jer ocigledno nisi igrao dobre mmo igre pa ajd, nalozio si se ko mlad majmun. Da dam detaljniji odgovor? Ova igra ne zasluzuje nikakve detaljnije odgovore, ne zasluzuje ni recenicu vec jednu rec, "*****". A bogami ni ti druze ne zasluzujes nikakvu iole dostojnu recenicu jer se krijes iza tudjeg accounta, i baljezgas gluposti. Toliko o tome.
 
Nazad
Vrh Dno