Šta je novo?

Resident Evil HD Remake [PC+konzole]

Igra totalno prija u toni današnjeg krša. Prešao prvo sa Krisom, onda sa Jill, pa pošto me udri nostalgija pređoh ponovo sa Jill na sony kecu. :)
 
Odlicna igra i dosta poboljsana. Lepo su je osvezili i stice se iskustvo kao da je nova igra koja se desava na staroj lokaciji (kao 10 godina kasnije fazon) sa novim ciljevima. Original sam prelazio bez pisace masine a ovo ce biti malo teze... bar za sada :)

I ja sam isto ali ne zato sto sam tako hteo, nego slepac koji je drzao igraonicu na Bubnju nije imao memory card pa sam morao svaki put da igram od pocetka kada mi se igrala igra. Mozes misliti koliko sam mu para ostavio kada sam se navukao kao bu*ala...


PS
Pogresio sam u prethodnom postu vece pred Bozic je 5-i januar a ne decembar(popila se neka rakica dok se pisao prethodni post) :D
 
Poslednja izmena:
I ja sam isto ali ne zato sto sam tako hteo, nego slepac koji je drzao igraonicu na Bubnju nije imao memory card pa sam morao svaki put da igram od pocetka kada mi se igrala igra. Mozes misliti koliko sam mu para ostavio kada sam se navukao kao bu*ala...

He he ...Meni se to desilo sa Tomb raiderom kecom jos dok sam ziveo u G. Milanovcu pa sam memorisao samo pomocu kristala i uvek sam dolazio do Koloseuma :) Svaki dan igrao sam jedno te isto krastavac. dzeparac mi toliko dozvoljavao ali davno bese :) Posle sam kupio ( dobio na poklon ) sony keca i memorijsku pa udri sta dovatis :)
 
Poslednja izmena:
Jos samo kad bi izbacili Residend Evil 2 Remastered i ja bi se ukakio od srece
 
Bice, polako.
 
Ja sam poceo polako da igram, deluje jako dobro za sad, naravno dzojped obavezan.
 
Obrnuo sa Jill na normal i odmah posle sa Chriss na hard. Fantastican naslov - bolji nego ikada! Upucao sam ovaj sweetFx preset , alternate controls, 60 fps-a(Sony PS4 30 :) ), glacier white PS4 gamepad vezan preko BT-a, za mene definitivno AAA naslov. Fantasticno iskustvo, toliko novih scena i situacija... Jedva cekam Resident Evil Zero HD Remake ako istina izadje uskoro :hair:

PS
Krivo mi je samo sto nisam odmah odigrao sa Jill na hard, tada se otkljuca specijalni nivo tezine tkz "survival mode"(nema vise auto aiminga i sadrzaj svakog kovcega je sam za sebe tj nisu vise povezani - mislim da je to jedina razlika). Koliko se secam na originalnom RE sa PS 1 nisam imao auto aim vec sam rucno nisanio zombie, malo glupo sto je to sada ubaceno po defaultu ali dobro. Zanimljiva stvar, ostao mi je samo jedan jedini metak u Magnumu(i uopste) kada sam se ukrcao sa Chriss-om na hard u helikopter na kraju :d
 
Poslednja izmena:
E ti si pravi fan. Bravo !
 
Sve stoji osim etiketiranja igraca koji misle suprotno od tebe. Po toj logici, ja mogu da tvrdim da su igraci kojima leze novije, prostije, intelektualno manje zahtevne igre na istom nivou kao i te igre, prosti, intelektualno inferiorni i generalno nesposobni u odnosu na "staru gardu". Naravno, ovo su sve gluposti, kao i veci deo tvog posta. Nemoj mi samo replicirati jer je ovo konstatacija, tvoj stav iskljucuje bilo kakvu smislenu diskusiju.
 
Čovek ne odustaje.
 
Znaci budi bog sa nama… ok, lepo su graficki update-ovali igru, ali u gameplay smislu je ostala podjednako katastrofalna, kao sto je to prvi deo bio… ogromni manson, hiljadu vrata, dosta njih zakljucana at first, zatim invetar u kojeg staju samo 6 item-a, ako se ne varam, sto je premalo, jer cete cesto prolaziti kroz nove lokacije i nalaziti nove vaze item-e, koje necete moci da ponesete sa sobom.
Jednostavno ova igra je sjajan primer kako su igre nekada davno imale retardiran gameplay, gde si se vise patio i smarao, nego sto si uzivao. Sva sreca, takvi naslovi su jako retki danas, i to je odlican pokazatelj kolko smo napredovali i kolko su novije igre bolje od starijih, a igraci koji misle suprotno su samo razmazeni, jer su vec odavno prezasiceni, pa i ne moze nista novo da ih odusevi, vec se samo prisecaju onih sjajnih igra, koje su naravno bile sjajne kad su bili deca, jer im je tad bilo sve novo i zanimljivo… Nema svrhe da ocenjujem igru, letela je sa mog harda posle pola sata i to sa zadovoljstvom sam je obrisao… imam vec gomilu mnogo boljih naslova za igranje.

RE je produkt svog vremena, u svakom smislu te reči. Naravno da čist rimejk nije mogao biti na nivou onoga što danas igramo, greška je što si to uopšte i očekivao.
 
Odavno je zreo za VIP status.
 
Nazad
Vrh Dno