Šta je novo?

Resident Evil 5

Za sve one koji imaju problema sa time da im se igra instalira na japanskom....
Našao sam na netu još jedno rešenje - prostije
Još samo da su kontrole bolje uradili pa i da zaigram kao čovek...ovako...

9681520723710119911252888527VsHDcgUR4Z27DVFpoEilgg.JPG
 
Poslednja izmena:
Ima matori, al' 10-godisnjak moze da ih provali u roku od par sekundi. :) Sve se svodi na napucavanje iz treceg lica, koje je poprilicno traljavo uradjeno. E sad, ja sam ovo igrao na ortakovoj kutiji, moguce da su malo popravili gameplay na PC verziji...

Hvala za odg. Wuche skidaj taj awatar bre!:smash::)
 
Jel uspeo ovo neko da ukljuci u mrezi? Ja nikako da napravim server i da igram sa drugom u mrezi :(
 
Našao sam na netu još jedno rešenje - prostije

Nestala slika - izgleda da su je povukli.Kada se pokrene launcher igre,pa u levom uglu ima padajući meni za Languages,i tu se izabere English.
 
evo sinoc sam instalirao RE5 na PC i sad me interesuje kako podesiti na dva igraca posto je u Screen fanu pisalo da ce to biti moguce dali je to istina ili samo prazna prica pisalo je da ce jedan igrac moci voditi chrisa a drugi shevu sta bi sa tim. Pozz
 
evo sinoc sam instalirao RE5 na PC i sad me interesuje kako podesiti na dva igraca posto je u Screen fanu pisalo da ce to biti moguce dali je to istina ili samo prazna prica pisalo je da ce jedan igrac moci voditi chrisa a drugi shevu sta bi sa tim. Pozz

Nista od toga nazalost, potvrdio mi je kolega.
 
Koja igrica Grafika je solidna i sheva je romanticna romljanka i zombiji su mi omiljeni monsteri al je ovo teska glupost od vrata do vrata. Najvise smeta konstantno ucitavanje deonica koje remeti flow i mnogo uzak fov. Kao da ju je dizajnirao kiklop.
 
Poslednja izmena:
Kako da namestim saitek rumblepad da radi-invertovana mi je x-osa sta god namestio u podesavanjima-Igra je potpuno neigriva na tas+mis....imbecili
 
Profile editor pa je podesi. Ili igraj na FPS mod-u. Tu mora da radi sigurno. Mada ti je to isto kao i tastatura +mis, samo preko dzojstika. :)
 

Prilozi

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    61.1 KB · Pregleda: 76
Poslednja izmena:
Upravo sam premotao ovu igricu. Stvarno je extra! Sad je svrstavam u moje 3 najbolje avanture pored Prince of Persia i Tomb Raidera, ova je posle njih najbolja! Jedina mana je kamera sto nekad hoce da za**** ali nije strasno. Ovako grafika je extra a sto je najbitnije savrseno je optimizovana da se igra sve na high preko 60fps!
 
Resident Evil 5 nema apsolutno nikakve veze sa igrama koje si naveo, rekao bih :)
 
Upravo sam premotao ovu igricu. Stvarno je extra! Sad je svrstavam u moje 3 najbolje avanture pored Prince of Persia i Tomb Raidera, ova je posle njih najbolja! Jedina mana je kamera sto nekad hoce da za**** ali nije strasno. Ovako grafika je extra a sto je najbitnije savrseno je optimizovana da se igra sve na high preko 60fps!

I kakve to dodirne tacke imaju pomenute igre sa RE5? Sem sto je izvodjenje iz treceg lica?
 
I kakve to dodirne tacke imaju pomenute igre sa RE5? Sem sto je izvodjenje iz treceg lica?

Nekada davno, milionima softverskih godina pre navedenih igara, Prince Of Persia nije bio iz treceg lica... :d

7ys5zio.gif
 
одиграо сам пет минута (стигао до првог зомбија) и морао сам да угасим. не зато што је лоша, него од чудне камере сад добио главобољу, и осећај мучнине. никад ми се ово није десило са неком игром.
 
Za one koji su gledali milion trailer-a za RE 5 i mozda videli kako izgleda na konzolama, a ocekivali su nesto sasvim durgacije od ove igre, mogu samo reci da su ili inadzije ili zele da ispadnu pametni ili cool na ovom topic-u. Za one koje igra interesuje i kojima je do lala, evo nekih slika iz moda koji ispravlja kolor igre:

Inace, meni se dosta svidja zvuk u igri koji je odlican, a takodje i cela igra i atmosfera.
 

Prilozi

  • RE5DX9 2009-09-17 21-46-30-51.jpg
    RE5DX9 2009-09-17 21-46-30-51.jpg
    390 KB · Pregleda: 106
  • RE5DX9 2009-09-17 21-47-01-60.jpg
    RE5DX9 2009-09-17 21-47-01-60.jpg
    387.9 KB · Pregleda: 117
  • RE5DX9 2009-09-17 21-47-42-31.jpg
    RE5DX9 2009-09-17 21-47-42-31.jpg
    403.7 KB · Pregleda: 98
  • RE5DX9 2009-09-17 21-53-26-43.jpg
    RE5DX9 2009-09-17 21-53-26-43.jpg
    402.1 KB · Pregleda: 120
  • RE5DX9 2009-09-17 21-53-30-98.jpg
    RE5DX9 2009-09-17 21-53-30-98.jpg
    380.4 KB · Pregleda: 101
ja sam na samom kraju igre :)
koliko citam ovu temu, rekao bih da nema ovde puno ljubitelja RE serijala xD

i naravno da se nekim likovima vrti u glavi od kamere kada pokusavaju da igraju fps lol
probajte se kretati samo sa wsad komadama a mis koristiti iskljucivo kada se prangijaju neprijatelji xD ako se koristi i misonja za skretanje istovremeno kada i "a" i "d" tasteri igra moze da izazove opasnu glavobolju, video i uzivao kako se drugar muci :d brooka...


nastavak ima sve elemente prethodnika,prica je jako dobra,napucavanje takodje, pogotovo kada i neprijatelj pocne koristiti vatreno oruzije...

za one koji od RE-a hoce fps napucavanje...dve reci...fu lol


za mene je ovo igra godine :)
 
ja sam na samom kraju igre :)
koliko citam ovu temu, rekao bih da nema ovde puno ljubitelja RE serijala xD

i naravno da se nekim likovima vrti u glavi od kamere kada pokusavaju da igraju fps lol
probajte se kretati samo sa wsad komadama a mis koristiti iskljucivo kada se prangijaju neprijatelji xD ako se koristi i misonja za skretanje istovremeno kada i "a" i "d" tasteri igra moze da izazove opasnu glavobolju, video i uzivao kako se drugar muci :d brooka...


nastavak ima sve elemente prethodnika,prica je jako dobra,napucavanje takodje, pogotovo kada i neprijatelj pocne koristiti vatreno oruzije...

za mene je ovo igra godine :)

Ima ovde mnogo ljubitelja RE serijala, ali ovo nije RE igra :).

RE4 je RE2 bez zagonetaka.
RE5 je RE4 bez zombija (onih prvobitnih, Mexico sam mozda i mogao da svarim, al Afriku tesko :D).
Dakle, pocevsi sa maestralnom igrom (RE2) koja je odlican survival horor sa mixom pucacine i avanturistickih elemenata, dosli smo do igre (RE5) koja je mix pucacine sa pucacinom, kakve veze ova igra ima sa RE serijalom ?

noobs lol

ajd idi otvori temu o tomb raideru pa tamo piskaraj gluposti xd

Ako govorimo o prvim igrama iz TR serijala, igra je donela mnogo novih stvari, bas kao sto su i prve (2, ajde mozda i 3) igre iz ovog serijala donele nesto novo.
To sto ti to ne razumes je druga stvar.
 
Poslednja izmena:
Igra nije bad, ali kontrola je konsole-nightmare!
Izgleda da je difficulty u tom fazonu sto su kontrole malo stiff!
 
Mislim da radi i na dx10, probaj , ne možeš ništa syebati. Skini mod, iskopiraj u root igre, pokreni. Ako ne radi, samo obrises ta dva fajla koja su nezavisna od fajla igre.
 
Pa kod mene radi samo u dx9, zato sam i pitao...
 
Nazad
Vrh Dno